Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

95 Nm, majd még 30-45 fok. Új csavarral.

De Korihoz hasonlóan sosem csináltam így. Jó erősen meghúztam, mint minden szerelő tenné, oszt' kész.

Esetleg egy kis csavarrögzítő kenőcsöt rá,tudod az a piros vagy kék anyag,amivel a gyárban is rögzítik!

Köszönöm mindenkinek.

működött csak nem volt a helyén és a motorteret világította :)

Nekem az egyik oldali foglalatából ki van törve, 3 fogból kettő :) Lámpatestet persze új hellát vett a srác, de erre már úgy látszik nem tellett :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az egyik oldali foglalatából ki van törve, 3 fogból kettő :) Lámpatestet persze új hellát vett a srác, de erre már úgy látszik nem tellett :lol:

igen erre gondoltam én is csak mindkét oldal ? visszaraktam a helyére úgy tűnik stabilan van majd meglátjuk h kirázkódik-e vagy tényleg hibázott vki...bár fogalmam sincs mióta mentünk első index nélkül :)

Link to comment
Megosztás:

Háát nem is tudom... Oké, én nem szeretem a morcosítást, a hókotrót, meg úgy általában a tucat dolgokat, de ez az lett, nem? (..minden 14 éves ilyenről álmodik...) Persze a lényeg, hogy neked bejön. Csak gondoltam, ha már így közszemlére raktad éjszakád munkáját, kommentálom. :lol:

Én nem szabnám át. A legmesszebb ameddig elmennék, az a 2000 utánira alakítás. Hisz az omega úgy szép, ahogy van.

Link to comment
Megosztás:

Én nem szabnám át. A legmesszebb ameddig elmennék, az a 2000 utánira alakítás. Hisz az omega úgy szép, ahogy van.

Nekem ez tetszik. És pont az a lényege, hogy csak egy első lökös kéne üvegszálból (amire lenne is

emberem), meg szerezni kéne rá küszöböt és hátsó kis szolid szárnyacskát a hátsó ajtó tetejére.

Ezen kívül pedig már csak a felni és a sötétítés, valamint a lámpacsere kell, ami már amúgy is rég

tervben van. És így kész lesz az egyedi, mégis mindennapokban tökéletesen használható omegám

(nem lesz agyonültetve, agyonkeményítve, sőt, a mocihoz sem nyúlok hozzá).

Audi nózi ? :lol:

Jah, meg egy kis EVO. :) Azok adták az ihletet. :)

Link to comment
Megosztás:

Hátt, ma majdnem porrá zuztam az Omit.

Egy erős jobbos kanyarban , fehér nyálkás aszfalton megcsuszott a hátulja 70 es tempo alatt. Annyira megfogtam, hogy nem szusztam át a szembe sávba, de kersztben voltam már, mikor a saját oldalamon megfogtam az árkot a bal elejével. Megpördültem, és megálltam. Minden szanaszét repült. Gondoltam most jol körbezuztam. Összeszedtem a küszöb boritást, és elindultam haza. Az egész autó sáros volt. Lemostam és kiderült csak az első lökös ugrott szét. Visszament minden a helyére, nem tört semmi, csak az egyik bajusz a lámpa alatt. Hát ennyi a mai nap eseménye.

http://img.tar.hu/tivadar68/size2/27986344.jpg

http://img.tar.hu/tivadar68/size2/27986345.jpg

http://img.tar.hu/tivadar68/size2/27986347.jpg

Link to comment
Megosztás:

Legtöbbünk nem fogta volna meg, elismerésem, szép munka volt tiv. :) A lényeg, hogy nem lett bajod. Az autó meg csak ez után... De miután az is megúszta, minden oké.

Én pedig rutinosan kicseréltem a jobb első fényszórómat. Most már mindkét irányba tudok vakítani. :lol:

Köszi Scatman Sanyinak. :)

Link to comment
Megosztás:

Óvatosan azzal a hátsókerékhajtással! :)

Ez tényleg mák volt... :lol:

Hát a hátsókerékhajtásnak semmi köze nem volt hozzá. Az alatt a tiz perc alatt, amig két cigi társaságában visszanyertem a normális színemet, :) :) még két autó csúszott meg. Sem a Samara, sem a Golf III. nem hátsókerekes.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az olyan lehet, mint itt a budaörsi tesco behajtója. Van egy éles kanyar, kívül szalagkorlát, az aszfalt

pedig az a szivatós fehér. Ki van rakva nagy táblával hogy vigyázat csúszik, de nem sokan veszik figyelembe,

és a szalagkorlátot minden nap többen is alakítgatják. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Legtöbbünk nem fogta volna meg, elismerésem, szép munka volt tiv. wink.gif A lényeg, hogy nem lett bajod. Az autó meg csak ez után... De miután az is megúszta, minden oké.

Én pedig rutinosan kicseréltem a jobb első fényszórómat. Most már mindkét irányba tudok vakítani.

Köszi Scatman Sanyinak.

Összeraktam a másikat is, úgyhogy valamelyik csütörtökön odaadom a baloldalit. Lesz vele munkád, de lámpapolírozásban úgyis profi vagy :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.