Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Sziasztok!!

Újabb B omegással bővült a fórum! :D

Nemrég vettem egy 97es Omega Sedan-t!

sötétszürke, 2,5TD :)

Eddig minden happy... remélem marad is.

Lenne máris 1 kérdésem.

Számomra ujj autó, és kicsit levan lakva... de csak módjával...

1-2 apró külső belső dolog kéne nekem.

Borsodban tudtok esetleg bontót?

Vonószem takaró kis műanyag...

Belső világítás kapcsoló a tetőn ...

Elektromos ablakkapcsolókra rákell feküdnöm... hihi

Szal ilyen kis apróságok...

Köszike a segítséget.

Ha lesznek tapasztalataim, akkor jövök, és remélem

kölcsönösen tudok majd segíteni énis...

ÜDV!

Szia. Üdv köztünk.

Sztem nézz körül a hasznaltautón is alaktrész után, de van Szigetszentmiklóson is egy bontó: www.opelbonto.hu. Vonószem takarót tudsz rendelni pl Patacsinál. Az első gysz.: 1405463, 3400 forintért, hátsó gysz.: 1405448, 2200-ért. Az ablak kapcsolókat talán csak ki kell tisztítani.

Link to comment
Megosztás:

Szia. Üdv köztünk.

Sztem nézz körül a hasznaltautón is alaktrész után, de van Szigetszentmiklóson is egy bontó: www.opelbonto.hu. Vonószem takarót tudsz rendelni pl Patacsinál. Az első gysz.: 1405463, 3400 forintért, hátsó gysz.: 1405448, 2200-ért. Az ablak kapcsolókat talán csak ki kell tisztítani.

Köszönöm!

Megnézem.

Szépnapot, üdv!

Link to comment
Megosztás:

Vonószem takarót én is tudok adni, ráadásul ha jössz valamelyik nagyobb talira, le is sörözhető :)

Ha megmondod, hol... meg a leginkább mikor.

Akkor meglássuk... :D

Holnap a hangszóró építés jön...

Gyári kuka... majd jöhetnek az ujjak. :D

A legbosszantóbb a belső világítás, merthogy nincs... de sztem rendelek,

arról a linkről amit itt kaptam.

Byby

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám esőben az autó írányithatatlanná vált száraz uton meg csikorognak a kerekek a legkissebb kormány mozditásra is...elvittem futóműveshez megnézték minden jó az összetartás és a dőlés is semmi sem lóg:-)ilyenkor mi van:-)már az első kerekek hátra kerültek de változatlan a dolog.Viszont a felni 16coll Et49 lehet hogy ez lenne baja?vagy kormánymű vagy szervó?valaki esetleg járt már igy?válaszokat köszönöm.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki,hogy mi célt szolgál az X25DT motoros,automata klímás szerkezetben egy hengeres m.a. "fűtés szelep"(?),amit vákum szabályoz?Az utastérbe bemenő fűtéscsőbe van beépítve.A gázolajszűrőtől van 10 centire.

Mi van,ha ez nincs?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki,hogy mi célt szolgál az X25DT motoros,automata klímás szerkezetben egy hengeres m.a. "fűtés szelep"(?),amit vákum szabályoz?Az utastérbe bemenő fűtéscsőbe van beépítve.A gázolajszűrőtől van 10 centire.

Mi van,ha ez nincs?

Ez nyitja meg a kiskört a radiátor felé, egyébként pedig visszamegy a kiskör rögtön a mociba.

Ha kiveszed, akkor később melegszik a motor. egyébként újan olyan 6ezer körül van, én tavalyelőtt

cseréltem.

Ja, és ha van légkondid, akkor annak a hatását is csökkented, ha állandóan meleg a fűtőradiátor

Link to comment
Megosztás:

Ez nyitja meg a kiskört a radiátor felé, egyébként pedig visszamegy a kiskör rögtön a mociba.

Ha kiveszed, akkor később melegszik a motor. egyébként újan olyan 6ezer körül van, én tavalyelőtt

cseréltem.

Ja, és ha van légkondid, akkor annak a hatását is csökkented, ha állandóan meleg a fűtőradiátor

Köszi a gyors választ,én is erre gondoltam.Tavaly cseréltem én is,de kb. három hónapig bírta csöpögés nélkül,aztán kivettem,és most nincs benne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.