Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Egyik ismim is rakatott fel egy felújított fejet Bárban, de most vitte vissza, mert megint elkezdett rángatni, és sztem nem ment vele többet ezer km-nél.

Sógi Mikor megyünk rendezni velük a dolgot? Amúgy nekem pedig a postás visszahozta a hátsó vonószem takarót mert a patkány akinek feladtam utánvéttel, nem vette át. Amúgy Schwéger Zoltánnak hívják és Érden lakik.

Link to comment
Megosztás:

Egyik ismim is rakatott fel egy felújított fejet Bárban, de most vitte vissza, mert megint elkezdett rángatni, és sztem nem ment vele többet ezer km-nél.

Sógi Mikor megyünk rendezni velük a dolgot? Amúgy nekem pedig a postás visszahozta a hátsó vonószem takarót mert a patkány akinek feladtam utánvéttel, nem vette át. Amúgy Schwéger Zoltánnak hívják és Érden lakik.

lehet hogy neki a gázpedál jeladoja kinlodik. munkatársamnak is rángatott és neki az volt kontakthibás. mondjuk neki más jelenség nem is volt. nekem viszont néha elveszi a gázt meg rázkodik a motor mikor lámpához érek és kinyomom a kuplungot mondjuk 2000-es fordulatnál de ugye nem mindig. ez a szép benne! a multkor meg elindulásnál akart lefulladni aztán következöre le is fulladt és vagy 4. probálkozásra indult be! az a baj h én is komplett adagolot szerettem volna venni mert sejtettem h a nagynyomásu fej cseréjével nem uszom meg, de az adagolos azt mondta h a fej rendben van! dehát most már nincs mit tenni futok még néhány kört ha már ugyis benne vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Sógi Mikor megyünk rendezni velük a dolgot? Amúgy nekem pedig a postás visszahozta a hátsó vonószem takarót mert a patkány akinek feladtam utánvéttel, nem vette át. Amúgy Schwéger Zoltánnak hívják és Érden lakik.

lesz@rom a fejét a tagnak(V. Károly-Sarkad a szerelőm :blush: ).Ma elvitték Vakerán a loptopot,meg a DVD-t, úgyhogy jövő héten sztem vissza térhetünk a fesszabályzó és a 4 silent rendelésére :lol: és a generálra

Link to comment
Megosztás:

SAjnos nálunk nem fog menni, mert egy szem hó sem esett eddig.

Amúgy mohácson tényleg omega vírus van. Öcsémnek behalt az AC-ja, nekem pedig nem indult el az egyik hengersor, többszöri indításra sem. :blush:

sógi a Honecker haragjának meg bőven elég volt az a hengerszám ami most maradt neked. :lol: Ja majd el felejtettem, a ködlámpát is elviszik.Akkor a héten megkezdhetjük böngészni az alkatrész árakat.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! megtudná nekem vki mondani h a 25td -be kellene hütöt cserélnem. van használt is csak az beépitett olajhütővel van az enyém meg még a különolajhütős. számit ez? valahol olvastam már itt erről de sajna nem találom. köszi a segitséget!

az az automata váltó hűtője ami benne van.

Link to comment
Megosztás:

charlye össze lett rakva adagolóm...eddig úgy tűnik jó minden,frankón be lett állítva,de majd hosszabb táv, km-ek után tudok pontosat mondani,viszont a km korlátlan garancia amit vállalt rá picit megnyugtat :) ...nincs füstölés,nincs dadogás :D

üdv! ez hamar ment! és az ár is maradt amibe megegyeztetek? megprobálok én is konzultálni a joemberrel hátha ebből a távolságbol is össze tudunk hozni vmit! de előtte hogy ne unatkozzak cserélek egy HÜTŐ-t! ja és mellesleg egy szijfeszitő patront,mert az is meghot :blush: aztán majd pár km mulva vizpumpát meg generázort mert majd a feszesebb szij hazaváglya mindegyiket........ :lol: üdv!

Link to comment
Megosztás:

üdv! ez hamar ment! és az ár is maradt amibe megegyeztetek? megprobálok én is konzultálni a joemberrel hátha ebből a távolságbol is össze tudunk hozni vmit!

Jahh persze,maradt minden,nem variált be...nohh és azt nem is mondtam,h nekem fel és leszereléssel ennyi,bár távolból nem tudom,h mennyire(be) tudsz majd vele összeférni.

Link to comment
Megosztás:

Jahh persze,maradt minden,nem variált be...nohh és azt nem is mondtam,h nekem fel és leszereléssel ennyi,bár távolból nem tudom,h mennyire(be) tudsz majd vele összeférni.

A távszerelés drágább.. mert fizetni kell egy Uri-t.. vagy egy telefonos szakit :blush: :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.