Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nekem már most is van feeling növelés, amióta zőccséglével megy a drágám :D Mintha seggberúgták volna :)

Na mesélj, hogy állnak a tesztek?.... mikor mehetek tesztelőnek? :D -Nem az ingyen cucc miatt, azt majd megveszem, csak kivi vagyok hogy mit tudna normális beállítással a 3,2...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

a kérdésem az lenne ,hogy jelen pillanatban az autóm 5-ik hete szerelőnél van ,mert visszajelez az abs és tc visszajelző.

most ott tartok, hogy állítólag a jeladó szarakodik. vagy az autómataváltóé vagy .......nem értek hozzá ilyen szinten.

mennyibe kerülnek ezek a jeladók.azt tudom, hogy nem két forint állítólag 100 ezrekben mérik a dolgot.

teljes az elkeseredés.

most ott tartok hogy soha többé omegát, csak eladni sem tudom.

nem csak ez volt vele a gond .azért írtam amit írtam az előbb.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

a kérdésem az lenne ,hogy jelen pillanatban az autóm 5-ik hete szerelőnél van ,mert visszajelez az abs és tc visszajelző.

most ott tartok, hogy állítólag a jeladó szarakodik. vagy az autómataváltóé vagy .......nem értek hozzá ilyen szinten.

mennyibe kerülnek ezek a jeladók.azt tudom, hogy nem két forint állítólag 100 ezrekben mérik a dolgot.

teljes az elkeseredés.

most ott tartok hogy soha többé omegát, csak eladni sem tudom.

nem csak ez volt vele a gond .azért írtam amit írtam az előbb.

Ez a szerelő tuti vágja az autót??Múltkor cseréltél generátort is ha jól emlékszem....

A jeladók árát a Csergőben megmondják, de jobb lenne ha célzottan kísérletezgetne, mert így valóban qva költséges lesz.

Valahol azt olvastam hogy nem túl gyakori az ABS jeladók hibája egyébként max baleset kapcsán lesznek KO-k,de majd megmondják mások a tutit.

Nem lehet hogy az ABS kockád hányt be, vagy egyszerűen csak valami elektromos baja van?Fékolaj milyen gyakran volt ebben az autóban cserélve?Mi az ABS kockád száma?

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem lenne ha lambdát cserélek, akkor illik valahonnan új alátétet tennem alá ? -merthogy használtat teszek be, és ha igen akkor honnan szerzek ilyet?Csergőben állítólag nincs ilyen csak azúj lambdán!valami mágus írjon már valami okosat témában!Hőálló zsír is kell asszem a menetre ebből mi az ajánlott?

Link to comment
Megosztás:

a generátort ez idáig nem kellett bütykölni mert állítólag nem az lesz a ludas a dologban.ezt mondták.megtakarítottak mindent.nem lehet az autóval kommunikálni.ezt mondták.nem látják a hibát.egyfolytában világit a visszajelző és ezért gyanakodnak a jeladóra.

Link to comment
Megosztás:

a generátort ez idáig nem kellett bütykölni mert állítólag nem az lesz a ludas a dologban.ezt mondták.megtakarítottak mindent.nem lehet az autóval kommunikálni.ezt mondták.nem látják a hibát.egyfolytában világit a visszajelző és ezért gyanakodnak a jeladóra.

És kipróbáltad, hogy dolgozik az abs? Vagy ha nem, akkor hogy igen?

Hát nem tom, olyanom még nem volt, hogy megtakarították a generátort és az jó lett...

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem lenne ha lambdát cserélek, akkor illik valahonnan új alátétet tennem alá ? -merthogy használtat teszek be, és ha igen akkor honnan szerzek ilyet?Csergőben állítólag nincs ilyen csak azúj lambdán!valami mágus írjon már valami okosat témában!Hőálló zsír is kell asszem a menetre ebből mi az ajánlott?

Max kifúj és falsot mér :) Tedd be a régit húzd meg jól oszt kész :D Ha mégsem lesz jó, ráérsz akkor agyalni rajta.. nemigaz? :D

Link to comment
Megosztás:

a generátort ez idáig nem kellett bütykölni mert állítólag nem az lesz a ludas a dologban.ezt mondták.megtakarítottak mindent.nem lehet az autóval kommunikálni.ezt mondták.nem látják a hibát.egyfolytában világit a visszajelző és ezért gyanakodnak a jeladóra.

Jeladó egyszerű eset. Alámész a kocsinak, és megnézed milyen állapotban van. Egyértelműen látszik rajta hogy rossz, általában a vezeték felőli felénél szokott repedés keletkezni, és beázik.

Esetleg ha nagyon bele akarsz menni, leszeded a féktárcsát, kifordítod a futóművet és megnézed a belső oldalról is.

Hátul egyszerűbb a helyzet, mert ott látszik az egész.

Egyébként valszeg nem (vagyis nem csak) a jeladó szar, mert akkor nem világít állandóan a jeladó, csak és kizárólag akkor ha megmozdul az autó (persze feltételezve hogy a jeladó még mér valamit). A jeladó esetén akkor világít folyamatosan az ABS, ha le van húzva valamelyik (vagy az összes) jeladó.

Megpróbálkozhatsz kimérni a jeladókat. Sima multiméterrel, szakadást mérsz rajta. Alapesetben szakadást kellene mérj, amikor pedig a koronáskerék bütyke elhalad előtte akkor rövidzárat!

Btw, ha lehúzol egy jeladót akkor tutira kikapcsolod az ABS-t. Próbáld meg, így talán kommunikál.

TECH2-je van a szerelődnek? MMINT NORMÁLIS TECH2? Nem valami ebayon vett kínai kópia? Szivathat az is...

Ha minden kötél szakad, Korinak adok igazat, vagy a kocka, vagy maga a vezérlő verhette hanyag magát.

Jeladót próbálj meg bontva szerezni, pl tokajigarage, vagy itt is hirdetett valaki pár napja bontásra Omit. Így jársz a legjobban.

És keress másik szerelőt, akiket a környékedbeli fórumosok ajánlanak!

És nehogy azt hidd hogy ha eladod az Omit jobb lesz. Más autónak is millió kis idegesítő hibája van. Ráadásul kevés autóban vagy akkora biztonságban mint ebben :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem lenne ha lambdát cserélek, akkor illik valahonnan új alátétet tennem alá ? -merthogy használtat teszek be, és ha igen akkor honnan szerzek ilyet?Csergőben állítólag nincs ilyen csak azúj lambdán!valami mágus írjon már valami okosat témában!Hőálló zsír is kell asszem a menetre ebből mi az ajánlott?

Fölösleges új alátét, jó a régi.

Pucold meg alaposan, aztán a lambda menetére meg kenj egy kis rézpasztát, és húzd meg jópár nyútonnal :D

Link to comment
Megosztás:

Fölösleges új alátét, jó a régi.

Pucold meg alaposan, aztán a lambda menetére meg kenj egy kis rézpasztát, és húzd meg jópár nyútonnal :D

Köszi

Előtte haverrel megnézzük kamu TECH2-vel, milyen értékeket produkálnak a jeladók. Ma vettem 1700-ért légtömegmérő tisztítót azt is kiganézom, meg a csatlakozásoknak is adok kontaktsparyt.

Link to comment
Megosztás:

a generátort ez idáig nem kellett bütykölni mert állítólag nem az lesz a ludas a dologban.ezt mondták.megtakarítottak mindent.nem lehet az autóval kommunikálni.ezt mondták.nem látják a hibát.egyfolytában világit a visszajelző és ezért gyanakodnak a jeladóra.

Ha nem kommunikál az ABS-el a Tech2 (igazi Tech2, és nem pedig egy vmilyen gépre telepített vmilyen bóvli program), akkor inkább csatlakozó gondjai lehetnek. Alkatrészből pedig vegyél bontottat, mert ezek nem szoktak tönkremenni az Omin.

Öcsém járt úgy, hogy nem működött az aut.váltója. A Tech2 nem is látta a váltó comuterét. A szerelő már mindenfélére gondolt, majd mondta, hagyjuk nála és megkeresi. Szerencsére a segédjének volt sütnivalója, ls megkereset a váltó csatiját a motor mögött. Széthúzta, befújta kontakt sprével, és láss csodát azóta is jó.

Link to comment
Megosztás:

Hogyha a jelenlegi font árfolyam közepével számolok, akkor az annyit tesz, hogy 2550ft/órás minimálbérért dolgoztathatnak kint, a villamos energia kW-j 49ft, a munkanélküli meg 240e ft/hó.

Ezeket összevetve a magyar 425ft-os minimálórabérrel, a 69e ft os munkanélkülivel (ami ráadásul ugye 3 havonta csökken) és a 43ft/kW átlag villanyárral (figyelembe véve hogy drágább is odakint a pecó), meg lehet élni odakint is :D

Itt svédben a helyzet kicsit jobb, a minimálbér 110-120 korona körül kezdődik (2900-3200ft), a munkanélkülit az alapján állapítják meg hogy korábban mennyit kerestél (tehát hogy az előző életkörülményeidet fent tudd tartani), de a minimálösszege 10e korona körül indul (270e ft). A villany olcsóbb, olyan 25-35ft körül van átlagban, függ a földrajzi helytől mert itt nagyon nyomják a megújuló energiát (víz-szél-energiaerdő).

Családi pótlék mint olyan nincs, a kölyköket te csináltad, neveld őket te. Viszont nagyon komoly (és szinte teljesen ingyenes) a gyerekekkel foglalkozó rendszer, ráadásul úgy van megcsinálva, hogy ha te reggel 7től este 7ig dolgozol, a gyerekre akkor se legyen gondod, foglalkoztatják addig a suliban, vagy beiratod zeneiskolába, úszni, focizni, sakkozni, jéghokizni, bármire, ofk. ingyen. (az ország egyes részein tárgyilagos támogatást kapnak a családosok, pl építési telket, építőanyagot, kedvezményt családi autóból (illetve per pill csak Volvo-ból :) ), ilyesmi)

Viszont olcsóbb a biztosítás mint írben, és eddig Omegát csak 2,5eset vagy nagyobbat láttam (jaés csak benzinest, mert errefele a dízelre azt mondják hogy a traktorba meg a teherautóba való / bár mostanság már azokba is repceolajat tankolnak! :D )

Akartam írni 1 hosszú választ, de meggondoltam magam. Mi - az asszonnyal - valahogy kihúzzuk már itt, de a gyerek nyugodtan menjenek. Igaz, ha nem lesznek fiatalok, nem lesz nyugdíj sem, de sz@rok rá, ha már az én fejemre is ezt teszik...

Link to comment
Megosztás:

Félreértés ne essék... én nem azért hőzöngök, mert nem akarok adót fizetni, hanem mert nem látom a fejlődést az adómból. Még vállalkozóként is hülyének néztek az APEHnél, mert a minimálbér 2xesére jelentettem be magam (Kiezahülyeakinem minimálbéres??) (Megjegyezem volt, hogy a bevételeim alapján néha a minimálbért nem értem el :D)

Tojnék a luxusadóra, ha tudnám, hogy azért kell, hogy hamarabb legyen meg az M0ás, ha nem 10 hanem 5 évente újítanák fel a utakat, ha a doki nem tartaná a markát (mert őt sem fizetik meg), ha az óvónő nem csúnyán néz rám 10 perc késés után (mert őt aztán annyira sem fizetik meg), ha...., ha... ennyi.

És csak azért mert van egy 7 éves piaci értéken (nem válságértéken) max 2 millát érő kocsim...

Sebaj, pár év és beszállok én is a politikába, segítetek hatalomra jutni és 2 dolog lehetséges... Vagy szétlopjuk mi is, ami marad (sztem a semmit nem tudjuk majd) - vagy csináljuk azt, hogy működőképessé tesszük a dolgokat. :)

Amit mi itt a fórumon összedobtunk, abból már el lehetne indulni. Induljon a MOTE a választásokon. Vagy fúzionáljanak az autós társaságok, aztán hajrá...

Link to comment
Megosztás:

Csak max a szélsőjobbos csürhe nem gyújtogat majd TV székházat, mert a vezetőik ott ülnek majd a bársonyszékben :D

Ezt lefogadom pár üveg sörben :)

Vegyél 10 raklappal mert elbukod! A csűrhe a vezetőinek sem fog szót fogadni. Pont ez most a jobboldal legnagyobb baja...

Link to comment
Megosztás:

a generátort ez idáig nem kellett bütykölni mert állítólag nem az lesz a ludas a dologban.ezt mondták.megtakarítottak mindent.nem lehet az autóval kommunikálni.ezt mondták.nem látják a hibát.egyfolytában világit a visszajelző és ezért gyanakodnak a jeladóra.

van egy olyan érzésem, hogy rossz helyen van az autód.

jeladó csere pár perc, párezer ft egy jó állapotú bontott.

amúgy látszik rajta, ahogy skyrangr is mondta, nyakban szokott

sérült lenni a vezetéke. Kommunikációnál meg lehet próbálni

más évjáratot választani, egyébként kellene mennie mindenképpen.

töltés biztos nem túl sok??? 14,5V felett már gáz!

Link to comment
Megosztás:

Amit mi itt a fórumon összedobtunk, abból már el lehetne indulni. Induljon a MOTE a választásokon. Vagy fúzionáljanak az autós társaságok, aztán hajrá...

Hát kb.... és ez a szörnyű.. :D Persze nem látjuk a nemzetközi szerződéseket... de... néha igazán tojhatunk bizonyos dolgokra.. na mindegy...

Link to comment
Megosztás:

Azért arra kiváncsi vagyok, nem akarok politizálni, de ha megválasztják majd a Fideszt, mit fog kezdeni az általa gerjesztett problémákkal, mint jobbik, Gárda, székházfelgyújtás. Szerintem nem fogja tudni ő sem kezelni a problémát.

Majd meghallgatjuk akkor, hogy miért fogják az előző kormányra ezeknek a problémáknak a kezelhetetlenségét. :D

Link to comment
Megosztás:

holnap telefonálok az elektromosnak és felírom ,hogy mit mondott pontosan mert ,így nem tudom tolmácsolni a hibát.

lehet ,hogy én is összevissza beszélek.

amúgy köszi a válaszokat mindenkinek!

Saját tapasztalatból mondom, ha 1 hibára nem jönnek rá egy helyen, (hamar) akkor érdemes 2-3 helyre még elvinni vizsgálatra (főleg ha nem kerül sokba - esetleg ingyé van) Amolyan differenciál diagnózis gyanánt...

Beleestem én is olyanba, hogy hittem az addig jól szereplő szerelőnek, de akkor nagyon "mellényúlt"...

Link to comment
Megosztás:

holnap telefonálok az elektromosnak és felírom ,hogy mit mondott pontosan mert ,így nem tudom tolmácsolni a hibát.

lehet ,hogy én is összevissza beszélek.

amúgy köszi a válaszokat mindenkinek!

Ja. Kérdezz körbe itt a fórumon, biztos tud valaki jó villanyos embert a közeledben, aki látott már Omegát. Egy próbát megér a dolog.

-Ha bejön, akkor cseréld le a szerelődet.

-Ha a másik szerelő is azt mondja mint a tied, akkor elmehetsz egy harmadik szakihoz, és bízol benne hogy mást mond, vagy megbízol a szerelődben, és azt csinálod (fizeted) amit mond :D

Egyébként visszaolvasva... Attól hogy megállt az ABS-ed mint a szög (vagy akármi bármi más), a diagnosztikára válaszolnia kell a gépnek. Hiszen pont ezért van. Látod hogy világol a hibalámpa, szervízben TECH2, és tudják mi a gubanc. Ha az autó menetképes, akkor az ECU működik, diagnosztikára is képesnek kell lennie!

Link to comment
Megosztás:

úgy néz ki hogy meg van a hiba az autómon.

tegnap hülyeséget írtam.sajnos nem a jeladó hanem az abs elektronika.az ára 70000ft-tól a csillagos ég.teljesen összetörtem az összeghallatán.viszont elmentem az apolló utcai opel szervízbe és ott azt mondták hogy ez az esetek nagy százalékában javítható.ezt hétfőn fogom megtudni.nagyon bizakodom mert teljesen kész vagyok az autótól.a toyotásoktól meg azt hallom hogy csak megy.és ez nem kamu.bassza meg.elvagyok kenődve.

apolló utcai szervízről vélemény,volt már ott valaki.

azért mentem oda mert hallotam ,hogy sok omegát csináltak ott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.