Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hát tudod, én a fékben hiszek... nem vok fékbolond stb, de egy nyerget csak úgy gyalulni.. na mindegy...:lol: :lol: lehetőleg előttem száguldozz azért :D :D :)

Volt már közöm pár fékhez és garantálom, hogy ez semmivel nem gyengébb, mint egy gyári, főleg nem mint egy agyonrohadt 20-éves beállt fos, mint amikkel már találkoztam. :D

Ha olyan helyen kellett volna leszedni belőle, vagy annyit, hogy rizikósnak ítéltem volna meg, akkor nem csináltam volna meg. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv, Uraim!

Úgy néz ki, sikerül talpra állítani a gépemet. Kénytelen vagyok venni 1 komplett motort, mert külön hengerfejet a világon nem kapok... Innentől lesz 3 db Z22XE blokkom, meg 1 db hengerfejem hozzájuk. Vicc, bár nem tudok igazán őszintén kacagni.

A németek sem fizettek még egy petákot sem. Ígéretem van 1000 euro kártérítésről, de arról nincs, hogy ebből mikor látok pénzt. A régi hengerfej is náluk van, én meg csak reménykedek, hogy valaha visszakapom. Állítólag a miskolci egyetem fémipari tanszékén van egy figura, aki kihívásnak tekinti a ratyi hengerfejek újjávarázslását. Kipróbálnám, mit tud...

Kérlek, drukkoljatok nekem! (már megint...)

Link to comment
Megosztás:

Üdv, Uraim!

Úgy néz ki, sikerül talpra állítani a gépemet. Kénytelen vagyok venni 1 komplett motort, mert külön hengerfejet a világon nem kapok... Innentől lesz 3 db Z22XE blokkom, meg 1 db hengerfejem hozzájuk. Vicc, bár nem tudok igazán őszintén kacagni.

A németek sem fizettek még egy petákot sem. Ígéretem van 1000 euro kártérítésről, de arról nincs, hogy ebből mikor látok pénzt. A régi hengerfej is náluk van, én meg csak reménykedek, hogy valaha visszakapom. Állítólag a miskolci egyetem fémipari tanszékén van egy figura, aki kihívásnak tekinti a ratyi hengerfejek újjávarázslását. Kipróbálnám, mit tud...

Kérlek, drukkoljatok nekem! (már megint...)

Hajrá!!

Link to comment
Megosztás:

Volt már közöm pár fékhez és garantálom, hogy ez semmivel nem gyengébb, mint egy gyári, főleg nem mint egy agyonrohadt 20-éves beállt fos, mint amikkel már találkoztam. :lol:

Ha olyan helyen kellett volna leszedni belőle, vagy annyit, hogy rizikósnak ítéltem volna meg, akkor nem csináltam volna meg. :)

Hát akkor már nem csak a fékben hanem a józan ítélőképességedben is bízom... :lol:

Link to comment
Megosztás:

És a Mikulásban má' nem??!!

:lol: :lol: :D

először a Jézuska mondta, hogy nincs, majd a húsvéti nyuszi is, de nem hittem nekik, de ma reggel olvastam a Rise Fm-es oldalon, hogy nincs... háát kénytelen leszek elfogadni ezt a tényt :D :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor már nem csak a fékben hanem a józan ítélőképességedben is bízom... :lol:

Erről szerintem felesleges itt vitatkoznunk, Én tudom mit csinálok, ha nem tetszik és /vagy nem hiszed el, akkor ez a Te dolgod, nem akarlak semmiről meggyőzni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Teszkórájder :D

Nem lehetne BÁRHOL MÁSHOL fotót csinálni ? :lol: :lol:

Ez volt "kéznél", ugyanis most volt frissen mosva, de már elkezdett sötétedni és az eső is elkezdett esni, így nem igazán volt időm és kedvem másik helyszínt keresni. :D

Ha nem tetszik, kifotosoppolod. :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ez volt "kéznél", ugyanis most volt frissen mosva, de már elkezdett sötétedni és az eső is elkezdett esni, így nem igazán volt időm és kedvem másik helyszínt keresni. :lol:

De hogy ez milyen szép mese.....annyira elérzékenyültem....hüpp-hüpp :lol:

Ha nem tetszik, kifotosoppolod. :D :) :lol:

Addig azért ne kelljen fél lábon állnod inkább :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Erről szerintem felesleges itt vitatkoznunk, Én tudom mit csinálok, ha nem tetszik és /vagy nem hiszed el, akkor ez a Te dolgod, nem akarlak semmiről meggyőzni. :)

Ha vitatkozni akartam volna, akkor nem azt írom, amit írtam... :lol:

Ezért írtam ezt, hogy bízok benned... ennyi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez volt "kéznél", ugyanis most volt frissen mosva, de már elkezdett sötétedni és az eső is elkezdett esni, így nem igazán volt időm és kedvem másik helyszínt keresni. :D

Ha nem tetszik, kifotosoppolod. :D :lol: :lol:

Jaj de érzékenyek vagyunk ma :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv, Uraim!

Úgy néz ki, sikerül talpra állítani a gépemet. Kénytelen vagyok venni 1 komplett motort, mert külön hengerfejet a világon nem kapok... Innentől lesz 3 db Z22XE blokkom, meg 1 db hengerfejem hozzájuk. Vicc, bár nem tudok igazán őszintén kacagni.

A németek sem fizettek még egy petákot sem. Ígéretem van 1000 euro kártérítésről, de arról nincs, hogy ebből mikor látok pénzt. A régi hengerfej is náluk van, én meg csak reménykedek, hogy valaha visszakapom. Állítólag a miskolci egyetem fémipari tanszékén van egy figura, aki kihívásnak tekinti a ratyi hengerfejek újjávarázslását. Kipróbálnám, mit tud...

Kérlek, drukkoljatok nekem! (már megint...)

Én drukkolok :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

én vettem egy 97es b omegát és olyat akarok kérdezni hogy olyat mitől tesz a kocsi hogy kisgázon egy egyet ránt vagy kihagy vagy nem tom minek nevezzem.

ha lepadlozom megy mint a szél de alapjárat közelében leginkább 3.ba kap egyet egyet néha.

meglép olyat is ha lepadlózom hogy kivillan a motor chek lámpa és a következő inditásig ég. de ezt sem mindig csak nagyon ritkán. nem tudom a két dolog összefügg e de ha valaki tudja mi lehet a baj jelezzen legyen szives. a kocsi ezekkel a problémákkal használhato de idegesit a dolog nehogy később valami nagyobb baja legyen.

segítségeteket előre is köszike

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

én vettem egy 97es b omegát és olyat akarok kérdezni hogy olyat mitől tesz a kocsi hogy kisgázon egy egyet ránt vagy kihagy vagy nem tom minek nevezzem.

ha lepadlozom megy mint a szél de alapjárat közelében leginkább 3.ba kap egyet egyet néha.

meglép olyat is ha lepadlózom hogy kivillan a motor chek lámpa és a következő inditásig ég. de ezt sem mindig csak nagyon ritkán. nem tudom a két dolog összefügg e de ha valaki tudja mi lehet a baj jelezzen legyen szives. a kocsi ezekkel a problémákkal használhato de idegesit a dolog nehogy később valami nagyobb baja legyen.

segítségeteket előre is köszike

tech2-vel kiolvastatod a hibát, meg leírod hogy milyen motor, és akkor esetleg tud vki segíteni.

Link to comment
Megosztás:

mi az a tech2???

ez a progi ami hibaolvaso?

jah a motor 20i 16 szelep

nem, ez nem progi, ez egy készülék. jobb opelos műhelyek dolgoznak vele.

valószínűsíthető hogy gyújtás körüli probléma lesz, ennek a motornak 'típushibája'.

ha visszaolvasol, legalább egy marék hibát találsz erről (maszatos gyertya, repedt gyújtásmodul, stb)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.