Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hétfőn tudom megnézni, mert akkor leszek otthon, majd dobok PÜ-t.

Kalaptartó hibátlan nincs véletlenül?

Mert az enyémet előző tulaj hangfal beépítéshez szétbarmolta, és a rolót a 6 helyett csak 5 db csavar tartja. Ezért áll olyan csámpásan, mióta megvettem.

Egyébként értem én magamat, hogy egészen eddig miért nem álltam neki ezt szétszedni... <_<

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Voltam a show-n és a látottak alapján azt mondom hogy ez nem éppen a legimpozánsabb darab, de mindenképp kellemes színfoltja volt a rendezvénynek még így is. Vagy hazabeszélek? :P

________________________________________________- <_< :angry: :P :P

Háááát, de télleg az Omegához létező legcsúnyább felnivel. Eghhh. Értem én, hogy nem a tunyingot reklámozza, de akkor iss oda, azok közé vitték be. Az oldalán a díszléc krómcsíkja összevissza deformálódva.

Se az első kötény, se ez a fajta morcosítás nem gyere be. De ez már csak egyéni szocproblém...

Link to comment
Megosztás:

Na ja, az egy kicsit lehúzós volt. :angry:

Szívesen áttettem volna az enyémet az Ővére, az ővét erre <_< ezét meg az enyémre. :P

http://kepfeltoltes.hu/110327/DSC_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Már láttam élőben is ezt a gépet. Sok munka van benne, de nekem nem jön be. Pláne az eleje.

Gabi autóján a küszöb áll kicsit bután, de az összkép sztem jó.

Link to comment
Megosztás:

Kalaptartó hibátlan nincs véletlenül?

Mert az enyémet előző tulaj hangfal beépítéshez szétbarmolta, és a rolót a 6 helyett csak 5 db csavar tartja. Ezért áll olyan csámpásan, mióta megvettem.

Egyébként értem én magamat, hogy egészen eddig miért nem álltam neki ezt szétszedni... <_<

Elvileg ha megvan a csavar (ugye tüskék tartják) akkor 2 nagykalapács meg egy kis epokit megfogja. Van amúgy kidobásra váró 3db az állapotuk nem tudom milyen, majd holnap ránézek arra is.

Link to comment
Megosztás:

A biztonsági zár részt (kormány zár) vissza kell nyomni egy lapos csavarhúzóval a kormányoszlopon maradó fix hüvelyben. Utána fogod tudni csak betenni, úgy hogy klappoljon a helyén

HAYNES 10. fejezet 23-as pont, van egy kép is róla nem olyan nagy szám 23.6-os, de nézd meg, Foreveren elérhető a műhelyben.

Zoli! Király vagy! Mit szívtam vele eddig.

Nos más! Esetleg Kadett Cabrio elektromos tetőhöz nincs valami rajzod?

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek köszi a jókívánságokat. Most készül a tortám, asszonykám saját kezűleg készíti. Erre még nem volt példa...

Fogyaszd egészséggel! :angry:

És még sok ilyet! :P

(nem a tortára gondoltam -bár abból is sokat! :P - hanem a szülinapra! :P )

(vigyázz, a torták tetemes mennyiségű zsiradékot tartalmaznak, ami káros az egészségre. ellensúlyozandó jelentős mennyiségű házi töménnyel, az semlegesíti a káros hatást! <_< )

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Csinaltam ma melobajovet egy logot a cuccrol.

Furcsanak talalom, hogy indulas utan 2 perccel 16-17 fokot logolt beszivott levegohomersekletre, uzemmeleg varosi haladasnal (nem dugo! , reggel fel 7)

pedig 26-27 fok kerult feljegyzesre. Ez normalis igy? Hol meri ezt?

8 fok korul volt a kulso homerseklet reggel.

Kozben megvan, de attol hogy a huto mogott van kozel a blokkhoz talan meg mindig kicsit tobb, mint amennyit kene melegednie mire odaer.

Akkoris ennyi ha megvan szivva rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Csinaltam ma melobajovet egy logot a cuccrol.

Furcsanak talalom, hogy indulas utan 2 perccel 16-17 fokot logolt beszivott levegohomersekletre, uzemmeleg varosi haladasnal (nem dugo! , reggel fel 7)

pedig 26-27 fok kerult feljegyzesre. Ez normalis igy? Hol meri ezt?

8 fok korul volt a kulso homerseklet reggel.

Kozben megvan, de attol hogy a huto mogott van kozel a blokkhoz talan meg mindig kicsit tobb, mint amennyit kene melegednie mire odaer.

Akkoris ennyi ha megvan szivva rendesen.

Lehet hogy hülye vagyok, de nem értek egy kukkot se! <_<

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy hülye vagyok, de nem értek egy kukkot se! <_<

Radugtam a laptopot az OBD re, beultettem az anyosulesre es gyiii.

Kozben irta ki fileba masodpercenkent ~8-szor az osszes ECU parametert. Ezeket bogarasztam at, hogy van-e valami nemodavalo es akkor tunt fel

hogy 8 fok huvos reggelen 26 fokos beszivott levegovel szamol. Errol erdeklodtem.

Az adatokat feltettem xls ben es csv formatumban is ide:

http://landboyz.4step.hu/

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt én se. Szar a hőm. szenzor vagy mi van....

Pont ez a kerdes, mivel eddig en se lattam mas autonal ugyanezeket, gondoltam valaki vagja.

Azert nem egyszeru, mert akar annyi is lehet, mivel a huto mogott van a a legcso es mire eljut a beszivott

levego a szenzorig akar melegedhetne is talan ennyit, meg akar nem is.

Ha nem jovunk ra ugy is jo ha akad egy BP-i vallakozo kedvu es megnezzuk azt a verdat is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.