Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

A munkahengert kellene valahogy megnézni átenged-e.

Valahogy a munkahenger előtt lekéne dugózni és nyomáspróbázni...

tegnap már nézegettem, a motortérből láthatatlan minden. utastérből meg gondolom le kell bontani a lábfűtés meg hasonló cuccokat. valamit muszáj lesz, sürgősen, mert sajna most betegszállítós az Omega :lol:

Link to comment
Megosztás:

tegnap már nézegettem, a motortérből láthatatlan minden. utastérből meg gondolom le kell bontani a lábfűtés meg hasonló cuccokat. valamit muszáj lesz, sürgősen, mert sajna most betegszállítós az Omega :lol:

Felső munkahenger lesz az,a gumikarmantyú beengedi maga mögé a folyadékot.A lábtérben nincs nyoma hidraulika folyadéknak?

Link to comment
Megosztás:

Felső munkahenger lesz az,a gumikarmantyú beengedi maga mögé a folyadékot.A lábtérben nincs nyoma hidraulika folyadéknak?

eddig még csak azt a kis szivacsos takarót vettem le, de ott még nem láttam. holnap lehet megprobálom megbontani, de igy elsőre kicsit bonyolultnak tűnik.

köszi

Link to comment
Megosztás:

eddig még csak azt a kis szivacsos takarót vettem le, de ott még nem láttam. holnap lehet megprobálom megbontani, de igy elsőre kicsit bonyolultnak tűnik.

köszi

Ha nem fogy a fékfolyadék, akkor a kuplungmunkahenger rendben lesz, tömített a rendszer.

Ahogy ukslayer is írta, a kuplung főhengerre koncentrálj.

Átengedi a nyomást a karmantyúnál.

Ugyanez volt nekem is, felújítókészlettel tökéletes lett, feltéve ha a dugattyú és a henger rendben van, nem karcos, sérült. Ellenkező esetben csere.

Nem egyszerű hozzáférni, de még mindig jobb (és olcsóbb), mint egy széthulló kuplungmunkahenger :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok új belépő vagyok és üdvözlök mindenkit!Régóta opelos vagyok de sajnos segítségre szorulok mégpedig van egy mv6os omegám és szeretnék gázt beszereltetni.Arra lennék kíváncsi van e valakinek tapasztalata a gázos mv6okkal kapcsolatban? Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok új belépő vagyok és üdvözlök mindenkit!Régóta opelos vagyok de sajnos segítségre szorulok mégpedig van egy mv6os omegám és szeretnék gázt beszereltetni.Arra lennék kíváncsi van e valakinek tapasztalata a gázos mv6okkal kapcsolatban? Segítségeteket előre is köszönöm.

Itt megtalálsz mindent: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...80&start=80 Amúgy 3 gázos MV6 van a családban.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem fogy a fékfolyadék, akkor a kuplungmunkahenger rendben lesz, tömített a rendszer.

Ahogy ukslayer is írta, a kuplung főhengerre koncentrálj.

Átengedi a nyomást a karmantyúnál.

Ugyanez volt nekem is, felújítókészlettel tökéletes lett, feltéve ha a dugattyú és a henger rendben van, nem karcos, sérült. Ellenkező esetben csere.

Nem egyszerű hozzáférni, de még mindig jobb (és olcsóbb), mint egy széthulló kuplungmunkahenger :lol:

Hali!

megvan a hiba.

kicsit szomorúbb lettem, mint gondoltam..

kezdésnek ki lett cserélve a felső munkahenger. a hiba ugyanugy megmaradt.

kardán-váltó le. szerkezet kuka. tárcsa kuka. kinyomó kuka.

szép karácsonyi ajándék lett :D :devlish: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

megvan a hiba.

kicsit szomorúbb lettem, mint gondoltam..

kezdésnek ki lett cserélve a felső munkahenger. a hiba ugyanugy megmaradt.

kardán-váltó le. szerkezet kuka. tárcsa kuka. kinyomó kuka.

szép karácsonyi ajándék lett :D :devlish: :devlish:

Az igen. De legalább most minden új :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

megvan a hiba.

kicsit szomorúbb lettem, mint gondoltam..

kezdésnek ki lett cserélve a felső munkahenger. a hiba ugyanugy megmaradt.

kardán-váltó le. szerkezet kuka. tárcsa kuka. kinyomó kuka.

szép karácsonyi ajándék lett :lol: :D :devlish:

Legalább nem kellett sokat gondolkodnod, mire költöd a karácsonyi pénzedet :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.