Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ha tőlem kérded, sztem nagy.

Ja, nem tőled :D

csak oda kattintottam vhogy...

régen a céges gépen volt 17-es felni. királyul nézett ki, egy kátyúig, akkor meg repedt az egész. kpm persze mosta kezeit, lakott területen történt. ott meg köztereseket kellett volna kihívni (ha tudom...), meg rendőröket, meg a bíborost, meg magát a pápát is, és akkor fizettek volna valami 30-40e ft-ot... úgyhogy inkább a 3 felnit elcseréltem egy 15-ös szettre, kapott új gummát, és boldogság volt, meg nyugalom.

itt kint mondjuk megkockáztatnék egy nagyobb méretet is, itt elbírja az út.

Link to comment
Megosztás:

Ja, nem tőled :D

csak oda kattintottam vhogy...

régen a céges gépen volt 17-es felni. királyul nézett ki, egy kátyúig, akkor meg repedt az egész. kpm persze mosta kezeit, lakott területen történt. ott meg köztereseket kellett volna kihívni (ha tudom...), meg rendőröket, meg a bíborost, meg magát a pápát is, és akkor fizettek volna valami 30-40e ft-ot... úgyhogy inkább a 3 felnit elcseréltem egy 15-ös szettre, kapott új gummát, és boldogság volt, meg nyugalom.

itt kint mondjuk megkockáztatnék egy nagyobb méretet is, itt elbírja az út.

Szar magyar utak haha...nemregen csereltem le en is bar en kompromisszumos megoldaskent 16-os garniturat raktam fel. Ukranban ahol tankolok valoban szarok az utak.Egyszer teszek fel egy fotot a gazkut elott elmeno utrol.Addig itt egy csemege egy igazi katyurol :

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na hála istennek,meg a kpm-nek kész a kocsi műszakija:)Csodálatos lett minden a zsír új kipufogó rendszerrel.amin egy kicsit fennakadtam az az,hogy megint kiderült ez itt a legsötétebb rablóország:( Vizsgakor kérdezik,hogy óhajtom -e a PIROS szinü plakettet kicserélni kékre azaz átsoroltatni másik környezetvédelmi osztályba.Mindezt 3+7500 hft-ért.Röhely,pénzért tudja a kék szintet pénz nélkül csak a pirosat.(jelzem ,hogy az előírt 0,3 helyett 0,02 volt az alapjárati co).

Na mind1 2 évig a környékükre se megyek:)

Ja igen Sky:itthon vettem egy vezérműtengely jeladót potom 10 e ft-ért eddig bevált rendbejött az alapjárat,meg a fogyasztás is javult:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Na hála istennek,meg a kpm-nek kész a kocsi műszakija:)Csodálatos lett minden a zsír új kipufogó rendszerrel.amin egy kicsit fennakadtam az az,hogy megint kiderült ez itt a legsötétebb rablóország:( Vizsgakor kérdezik,hogy óhajtom -e a PIROS szinü plakettet kicserélni kékre azaz átsoroltatni másik környezetvédelmi osztályba.Mindezt 3+7500 hft-ért.Röhely,pénzért tudja a kék szintet pénz nélkül csak a pirosat.(jelzem ,hogy az előírt 0,3 helyett 0,02 volt az alapjárati co). Na mind1 2 évig a környékükre se megyek:) Ja igen Sky:itthon vettem egy vezérműtengely jeladót potom 10 e ft-ért eddig bevált rendbejött az alapjárat,meg a fogyasztás is javult:)

Na, akkor bódottá' van! :)

Szerintem meg csak át akartak vágni. Ha az autó teljesíti az előírt normát, akkor nekik kell kijavítani a hibát. Olvass után, Totalcar-on egy rakat cikk szólt erről, hogy mi a módja, és rendje az átminősítésnek.

Huhh, 10k még mindig 2,5x több, mint amiért én vettem :)

De legalább működik :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na hála istennek,meg a kpm-nek kész a kocsi műszakija:)Csodálatos lett minden a zsír új kipufogó rendszerrel.amin egy kicsit fennakadtam az az,hogy megint kiderült ez itt a legsötétebb rablóország:( Vizsgakor kérdezik,hogy óhajtom -e a PIROS szinü plakettet kicserélni kékre azaz átsoroltatni másik környezetvédelmi osztályba.Mindezt 3+7500 hft-ért.Röhely,pénzért tudja a kék szintet pénz nélkül csak a pirosat.(jelzem ,hogy az előírt 0,3 helyett 0,02 volt az alapjárati co).

Na mind1 2 évig a környékükre se megyek:)

Nekem automatikusan átsorolták a műszakin nemtom mennyiért, de összesen a vizsgával 26300Ft-ot fizettem. Semmi KPM.Nagyon örültem neki. :icon13: :icon13: :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nekem muűszakin nem tudtaák aátsorolni tavaly maárciusban, ami ingyenes lett volna, de decemberben voltam kpm-neél szemleén, eés 1750 ft-eért megcsinaáltaák. Az uúj fotgalmi ingyen volt, plusz a matricaát kellett kifizetnem.

Ja, a matrica meg a plakett ára volt az. Asszem 980+650 volt legutóbb az ára...

Műszakin meg ugye azért ingyenes, mert akkor ígyis-úgyis kell az új matrica+plakett.

Link to comment
Megosztás:

Lökhárító vezetősín a neve, és kedvezmény nékkül 2700 forint a csergőben 1400222 a száma. Nekem is kellett már venni, de sajnos gyenge az a része, ahol a lököst felcsavarozod rá, és mikor elakasztottam a lököst, ott el is szakadt.

Köszi. Rendeltem mindkét oldalit, ha már le kell vennem a lökőst. Igaz nem a Csergőtől, mert más is kellett (doblemez). Olcsóbb is volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.