Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Amúgy meg:

már régóta gondolkodom, hogy miért írja Omegatd az is-t ISS-nek? :confused:

sztem kiment az világűrbe, megnézni a nemzetközi űrállomást... (International Space Station) - más lehetőség nincs... és azér ír magasról, mert valóban baromi magasan van :)))

Link to comment
Megosztás:

elhiszed, hogy nem olvasok bele minden topikba csak azért, mert régi motoros vagyok? Ide is véletlen trolkodtam be (bár jó volt a műsor) - annyira nem érdekel, hogy visszaolvassak - bár egy kis savazást érzek szavaidban :evilgrin: nagyeszű sündisznócska :evilgrin:

Tee, bohóc, te! :D

:P

Amúgy Gabo lelőtte a poénomat, pont ezt akartam írni :D

Amúgy #2, nem is az olvasás a lényeg, hanem a kép, az ISS-ről :)

Néztem, de nem találom a posztot, valami miatt a képek meg nem jönnek be innen a céges gépről. Otthonról viszont látom...

Link to comment
Megosztás:

Én csak 1 dolgot kérnék.

Éljetek békében egymás mellett.

ui: a másik, hogy TD légyszíves ne percenként írj hozzászólást, ha úgyis egymás után több hozzászólásra reagálsz. Használd a fórumot úgy, ahogy kell. Régi motorosként tudnod kell, miként lehetséges egy hozzászólásban többre is válaszolni. Köszi! ;)

A kedves modit meg amúgyISS arra kérném, hogy tegye a dolgát, és inkább erre figyeljen a popcorn helyett.

Link to comment
Megosztás:

Ma öcsém Omegájának ABS-ére néztem rá, mert menet közben mindig hibát jelez. Kibányásztam a csatlakozót, de nem láttam korróziónak nyomát. Elolvastam, mit ír a TIS, és ott szó van róla, hogy ha eltérő átmérőjű gumik vannak az autón, az befolyásolhatja az ABS működését. Elvileg ötször fel kell gyorsítani 100-120-ra, majd gurulva lassítani 70-re, így megtanulja az eltérést. Mivel a hiba rögtön a nyári gumik felszerelését követően jelentkezett, (az első gumi 215/45-17 a hátsó 225/55-17 ) esélyes, hogy nála ez a gond.

Link to comment
Megosztás:

Ma öcsém Omegájának ABS-ére néztem rá, mert menet közben mindig hibát jelez. Kibányásztam a csatlakozót, de nem láttam korróziónak nyomát. Elolvastam, mit ír a TIS, és ott szó van róla, hogy ha eltérő átmérőjű gumik vannak az autón, az befolyásolhatja az ABS működését. Elvileg ötször fel kell gyorsítani 100-120-ra, majd gurulva lassítani 70-re, így megtanulja az eltérést. Mivel a hiba rögtön a nyári gumik felszerelését követően jelentkezett, (az első gumi 215/45-17 a hátsó 225/55-17 ) esélyes, hogy nála ez a gond.

Vazze ezek a méretek meg hogy? :o alapméreten kb 9% az eltérés!... Én legalább arra figyelek, hogy az átmérő kb jó legyen - 235/45-17 - 265/40-17 :P :D

Link to comment
Megosztás:

Vazze ezek a méretek meg hogy? :o alapméreten kb 9% az eltérés!... én legalább arra figyelek, hogy az átmérő kb jó legyen - 235/45-17 - 265/40-17 :P :D

Sajnált kiadni pénzt 4 egyforma gumira. A hátsók ingyen voltak az elsők meg piti pénzért. Mondtam neki, hogy vigye vissza az elsőket és hozzon helyettük nagyobbat.

Link to comment
Megosztás:

Sajnált kiadni pénzt 4 egyforma gumira. A hátsók ingyen voltak az elsők meg piti pénzért. Mondtam neki, hogy vigye vissza az elsőket és hozzon helyettük nagyobbat.

Én ezt értem, de akkor az elsőket elswappoltam volna :P... Baromi nagy a különbség... Monjduk az A Omegára az utóbbi időben én is csak 80% körüli gumit -párban - veszek - minek új- eddig se futott sokat, most meg nincs is már aki használja :( - egyelőre...

Link to comment
Megosztás:

sztem kiment az világűrbe, megnézni a nemzetközi űrállomást... (International Space Station) - más lehetőség nincs... és azér ír magasról, mert valóban baromi magasan van :)))

Nem nyert. Igaziból a története a lényeg, amit majd személyesen el ISS fogok mesélni. De minden jó történetnek az alapja egy Omega. Egy kISS segítség:

toreki_20040515_17.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem nyert. Igaziból a története a lényeg, amit majd személyesen el ISS fogok mesélni. De minden jó történetnek az alapja egy Omega. Egy kISS segítség:

Mi az hogy nem nyert? Az űrcsiklód neve ISS, mi ebben a meglepő? :D Amúgy kitől szoktál repülési engedélyt kérni? Houston vagy Bajkonur?

Egy vicc:

Cessna 152: "A repülési szint: FL3700." (gy.k.: FL3700 = 370000 láb = kb. 113km.)

Irányító: "Vettem, kérem hívja a Houston-i űrközpontot!"

Link to comment
Megosztás:

Mi az hogy nem nyert? Az űrcsiklód neve ISS, mi ebben a meglepő? :D Amúgy kitől szoktál repülési engedélyt kérni? Houston vagy Bajkonur?

Egy vicc:

Cessna 152: "A repülési szint: FL3700." (gy.k.: FL3700 = 370000 láb = kb. 113km.)

Irányító: "Vettem, kérem hívja a Houston-i űrközpontot!"

Ez nem csörgőkígyó, nem gyanús Gabo??!! :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem csörgőkígyó, nem gyanús Gabo??!! :evilgrin:

Ohh vazz most esett le, ahogy TD motorozott... nem is figyeltem, de ez tuti vmi V6 dízel.. egy kollégám szerint az Omegákba V6 dízel volt... és sehogy nem tudtam lebeszélni a hülyeségéről, jól összekaptunk, és még én voltam a hülye.. bár igaz, életében 3 Omegát látott- kívülről...

Értem, de a kocsi sem az enyém, sőt nem ISS volt...

Ő.. izé a marásra gondoltam :D..... aztán vond le a következtetéseket :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ohh vazz most esett le, ahogy TD motorozott... nem is figyeltem, de ez tuti vmi V6 dízel.. egy kollégám szerint az Omegákba V6 dízel volt... és sehogy nem tudtam lebeszélni a hülyeségéről, jól összekaptunk, és még én voltam a hülye.. bár igaz, életében 3 Omegát látott- kívülről...

A kollégádat jól el kellene verni, mint a lovat. A hülye ember nem ért a szóból, csak a verésből, mint az állatok. Bár itt a fórumon ISS egyre több az olyan, aki nem ért a szóból sem...

Ő.. izé a marásra gondoltam :D..... aztán vond le a következtetéseket :D :D

Megtörtént...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.