Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

Sziasztok.először is mindenkinek Boldog Karácsonyt és SIKEREKBEN GAZDAG BALESETMENTES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK.A családban 1 84-es D KADETT 1.6 DIESEL teljesít JÓ szolgálatot.Most már Apám és ÉN hajtjuk.A kérdésem az lenne hogy, a D-re kéne fehér irányjelző.A Racce csinos kis szettjén vizslantottam meg:) honnan lehetne ilyet beszerválni és kb mennyi?

Válaszotokat előre is köszönöm.

ÜDV: Zoli

Jaja, Racce fehér lámpái gyönyörű szépek, ezek konkréten E-bayről lettek rendelve. Használtak, de igy is a posta + a banki költséggel együtt Q sokba kerültek - nem érte meg.

Múltkor találtunk egy magyar netes áruházat, Hella fehér index volt 6 vagy 7 ezer / db. D-hez tényleg mocsok nehéz ilyet szerválni. Egyszer régebben egy srác még mondogatta, hogy ő tud ilyet szerezni 2200/db-ért, de ezt valahogy nem sikerült bebizonyitania.

Megpróbálok utánanézni neked, a srácot a napokban meg tudom kérdezni aki a Hellás linket küldte.

Link to comment
Megosztás:

Megint kitöröltem mert:harmadszor írtad ugyanazt a hozzászólást. opeltomi :blink:

Jaja, Racce fehér lámpái gyönyörű szépek, ezek konkréten E-bayről lettek rendelve. Használtak, de igy is a posta + a banki költséggel együtt Q sokba kerültek - nem érte meg.

Múltkor találtunk egy magyar netes áruházat, Hella fehér index volt 6 vagy 7 ezer / db. D-hez tényleg mocsok nehéz ilyet szerválni. Egyszer régebben egy srác még mondogatta, hogy ő tud ilyet szerezni 2200/db-ért, de ezt valahogy nem sikerült bebizonyitania.

Megpróbálok utánanézni neked, a srácot a napokban meg tudom kérdezni aki a Hellás linket küldte.

Azt nagyon megköszönném.Hátha tovább lehet szépítgetni a kicsikét:)

Link to comment
Megosztás:

Elküldte a srác a linket:

Lámpák

nem óccsó, de Hella :blink:

a www.patacsi.hu -n csak is sárga indexeket lehet kapni.

Esetleg lehet érdemes az SDS Autónál megnézni, én még az E Kadettra vettem náluk 1000Ft-ért darabját, látom a Hellás linken az is 7000-be kerül. A honlapjukon lehet nem lesz rajta, én odamentem személyesen, és egy hét alatt meghozták. Hátha tudnak a D típushoz is olcsóbban.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg lehet érdemes az SDS Autónál megnézni, én még az E Kadettra vettem náluk 1000Ft-ért darabját, látom a Hellás linken az is 7000-be kerül. A honlapjukon lehet nem lesz rajta, én odamentem személyesen, és egy hét alatt meghozták. Hátha tudnak a D típushoz is olcsóbban.

Nagyon köszönöm! Szerencsét próbálok:) A telipiros hátsó lámpa asszem csak álom marad:(

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszönöm! Szerencsét próbálok:) A telipiros hátsó lámpa asszem csak álom marad:(

Erre meg ott van a lámpabúra festék, csak óvatosan kell használni. Nekem is kezelve van ilyennel a Calim hátsó lámpája, annyit venni észre, hogy a tolatólámpa fénye enyhén rózsaszín.

Link to comment
Megosztás:

Erre meg ott van a lámpabúra festék, csak óvatosan kell használni. Nekem is kezelve van ilyennel a Calim hátsó lámpája, annyit venni észre, hogy a tolatólámpa fénye enyhén rózsaszín.

Lehet hogy az lesz.Megnéztem azt a webáruházat, hát tényleg nem olcsó:blink: Megkérdezem még az SDS autonál hátha.Pedig kénytelen leszek valahonna beszerezni mert nagyon jól mutatna.Meg ennyit megérdemel annyi problémamentes km-er után.

Opel sosem kopel!!!

Link to comment
Megosztás:

Tomi az a helyzet hogy ha hipermarketben is kapható lámpafestékkel fested be a hátsó lámpát, akkor az egy egyszerű higítós ronggyal simán letörölhető ha kell, másrészről viszont a szedánhoz nem egyszerű hátsó lámpát találni, én is kerestem anno. Sajna az ötajtós/háromajtós verzió lámpája még véletlenül sem jó rá, talán a kabrióé igen.

Link to comment
Megosztás:

Tomi az a helyzet hogy ha hipermarketben is kapható lámpafestékkel fested be a hátsó lámpát, akkor az egy egyszerű higítós ronggyal simán letörölhető ha kell, másrészről viszont a szedánhoz nem egyszerű hátsó lámpát találni, én is kerestem anno. Sajna az ötajtós/háromajtós verzió lámpája még véletlenül sem jó rá, talán a kabrióé igen.

Itt válaszoltam. :blink:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...0&gopid=149412&

Link to comment
Megosztás:

Meg hiába Bieber meg ritkaság, az 1M Ft akkoris sok egy D Kadettért

És milyen az a Mercedesz anyagból készült vászontető?

a nagyobb gyártók más-más anyagot használnak vászontetőnek...a Merci anyag nagyon drága :)

jóhiszeműen elhiszem h gyárilag ilyen az az ajtó :blink: de az Ascona Cabrio szvsz sokkal szebb :)

Link to comment
Megosztás:

Értem én hogy ritkaság, de miért kerül 7-8-szor annyiba mint egy átlagos D típus? Oké, kérjen érte 3szor annyit, azt még megérteném (bár ez akkor is csak egy fél autó, hiszen nincs teteje :blink: ), de az 1M Ft kicsit nagyon sok. Rakja ki 4-500ezerre, és akkor azt mondom hogy reális ára van. De ennyi pénzért valahol kell lennie benne nem kevés nemesfémnek vagy drágakőnek is.... :)

Link to comment
Megosztás:

Értem én hogy ritkaság, de miért kerül 7-8-szor annyiba mint egy átlagos D típus? Oké, kérjen érte 3szor annyit, azt még megérteném (bár ez akkor is csak egy fél autó, hiszen nincs teteje :blink: ), de az 1M Ft kicsit nagyon sok. Rakja ki 4-500ezerre, és akkor azt mondom hogy reális ára van. De ennyi pénzért valahol kell lennie benne nem kevés nemesfémnek vagy drágakőnek is.... :)

Pontosan, pontosan!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
szerintetek F Astra ültetőrugót be lehetne tenni a Kadettembe????? hátsó híd ugyanaz,de mégis más a rugó formája....számít ez???most akkor menjünk előre,na itt mi van???? :blink:

semmi sem lehetetlen nekem Bmw rugók vannak elöl.... :)

bocs az offért de ha vmi okos embert találsz érdeklődj h mi megy be az ascona alá :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.