Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

A közpoti fix táp.

Én az astranál a W kivezetésre kötöttem a rádiót. Itt akkor van táp ha a kulcs a kormányfeloldás állásban van.

Nézd meg a vekin van e nem bekötött kivezetés a gyújtáskapcsolón.

http://pics.coldline...0807-aSVjVi.png

Mintha valahol olvastam volna, hogy a Vekibe is van ilyen "ACC" állás a kapcsolón. Sokszor ha csak várakozok a kocsiba, vagy más ül bent, a kulcsot nemszeretem benne hagyni, így nekem pont jó :)

Link to comment
Megosztás:

A közpoti fix táp.

Én az astranál a W kivezetésre kötöttem a rádiót. Itt akkor van táp ha a kulcs a kormányfeloldás állásban van.

Nézd meg a vekin van e nem bekötött kivezetés a gyújtáskapcsolón.

http://pics.coldline...0807-aSVjVi.png

Pont erre gondoltam. Az tudtam hogy az astrák tudják, és elvileg a vecinek is kéne, mert a gyujtáskapcsoló is egyforma. (nagyjából)

Központinál nem a fix tápra gondoltam, hanem a zárás jelvezetékére. Hiszen a gyújtástól is csak egy jelet kap a rádió, nem a gyújtásról kapja az áramot. HÜlyén is nézne ki ha csak ráadott gyújtással lehetne zenét hallgatni....

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Szerintem valami checksum hiba lehet, azaz a beírt program nemtartalmazza a gyári ellenőrző kódot.

Aham. Hát mindegy, lényegtelen. Kicsit zavaró hogy folyamatosan villog, de kezdem megszokni. Kárpótol a teljesítmény, mert tényleg ez kellett már csak neki, és nagyon sokat számított. Sokkal nyomatékosabb, és brutális ereje van! :)

Link to comment
Megosztás:

Aham. Hát mindegy, lényegtelen. Kicsit zavaró hogy folyamatosan villog, de kezdem megszokni. Kárpótol a teljesítmény, mert tényleg ez kellett már csak neki, és nagyon sokat számított. Sokkal nyomatékosabb, és brutális ereje van! :)

Ezzel csak akkor lesz probléma, amikor majd tényleg világítana valamiért, de ugye nem fogod tudni hisz folyamatosan megy. Ez a folyton segítségért kiáltás esete.

Link to comment
Megosztás:

Na igen, erre gondoltam én is. Sztem azért ez komolyabb probléma a "kicsit zavaró"-nál, és én a helyedben új chip után néznék, de te tudod...

Hát igen. Azért az valamit mutat a chip minőségéről hogy ha nem MINDEN úgy működik ahogy kellene.

Egy minőségi átépítésnek pont az az ismérve, hogy úgy változtat pl a teljesítményen, hogy egyébként mást nem befolyásol, és nem okoz hibákat.

Én pl pont ezért cseréltem komplette a motort, és igyekeztem a csatlakozókat is úgy megoldani mint gyárilag, hogy később ne okozzon problémát. (mondjuk a vízcső még megoldásra vár, mivel van egy plusz kimenetem, ami jelenleg elég kókány módon van ledugózva)

A cél az lenne, hogy ha valaki felnyitja a motorháztetőt, és belenéz, úgy lássa, hogy ezt eredetileg így találták ki.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg autoflexes, de van egy echte gyári eredeti gm-em is. Azt akarom feltenni. Megvan hozzá a kábel köteg, nagyon ügyes, két csati rajta, ami megy bele a hátsó lámpába. Nem kell forrasztani se meg semmi.

Egyedüli dolog amit nem tudok, hogy a visszajelző gyárilag hogy nézett ki, hová volt bekötve és hol volt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg autoflexes, de van egy echte gyári eredeti gm-em is. Azt akarom feltenni. Megvan hozzá a kábel köteg, nagyon ügyes, két csati rajta, ami megy bele a hátsó lámpába. Nem kell forrasztani se meg semmi.

Egyedüli dolog amit nem tudok, hogy a visszajelző gyárilag hogy nézett ki, hová volt bekötve és hol volt.

A műszerfalon van egy zöld vonóhorog piktogram, oda kötöttem be egy 800Ft-os "Blink utánfutó index kontroll" nevű szerkezetet. Eredetileg egy ledet villogtat, de az elég hülyén nézett ott ki, így egy tranyóval megoldottam, hogy rendes izzót villogtasson, így fullfull gyári :)

http://kepfeltoltes.hu/view/120910/astraf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ezugyan Fastra, de a Vekinél is ugyanott van a jelecske.

Link to comment
Megosztás:

A műszerfalon van egy zöld vonóhorog piktogram, oda kötöttem be egy 800Ft-os "Blink utánfutó index kontroll" nevű szerkezetet. Eredetileg egy ledet villogtat, de az elég hülyén nézett ott ki, így egy tranyóval megoldottam, hogy rendes izzót villogtasson, így fullfull gyári :)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg Ezugyan Fastra, de a Vekinél is ugyanott van a jelecske.

Igen, tudom, én is áttettem oda. (annó fater belefúrta a fényszóró magasság állító melletti vakdugóba a ledet)

Viszont próbálnék minél inkább a gyárban így rakták össze hatásra gyúrni.

Link to comment
Megosztás:

Igen, tudom, én is áttettem oda. (annó fater belefúrta a fényszóró magasság állító melletti vakdugóba a ledet)

Viszont próbálnék minél inkább a gyárban így rakták össze hatásra gyúrni.

Elvileg létezik 4 lábú relé kimondottan Opelhez ami tudja ezt, de egyik boltba se tudtak hozni ilyet :( A kábelköteget nemnagyon nézi senki :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismertek jó autóvillamossági szerelőt Jászberényben ill. Martfűn vagy a környékén vagy akárhol, akit mertek ajánlani hogy felkeressem?

(A jó alatt azt értem, hogy ismeri az Opeleket, és nem fog azzal jönni, hogy menjek be szakszervízbe, ott majd megmondják mi a probléma, utána menjek vissza hozzá és akkor meglátjuk.)

Link to comment
Megosztás:

Az állítható oszloposokban alapból be van. Nem is értem a többiben miért nem.

Amúgy meg első körben mosd ki a fényszóróidat, meg dobj be két új izzót. Sokat számít.

Mit jelent az hogy állítható oszlopos? Angel Eyes lámpák vannak benn. Tettem rájuk már új csatlakozót, és kicseréltem az izzókat is. Valamivel jobb lett, de állítólag a relézés sokat dob rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.