Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

És hogyan tudtad kiszedni? Mert én néztem hozzá, de valami 3-4cikkszámút is ír ehhez a motorhoz, és nem tudom melyik lenne jó bele:S Mert van 6ezerér HansPries márkában 12 38 914 es cikkszámon.

Elméletben az jó hozzá.

Nekem ez nem volt jó:

90 213 515

90 451 441

EZ van a dobozán :D Eladó :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na úgy néz ki megoldódott a probléma:) Befújtam a csatlakozót WD40-el, meg áttekertem 2réteg szigetelőszalaggal a kábelt, és most 20km es tesztúton egyszer sem villant fel a MIL lámpa. De viszont van még egy fajta problémám, méghozzá valamikor gondol egyet az autó, és összevissza jár alapjáraton. Felemelkedik 1500ra, visszamegy 1000re, utána fel 1800, és visszaáll normál 650-700közöttire. Párszor eljátszotta már ezt velem, mint ma is:) Azért írom ide az elektronikába, mert gondolom elektronika szabályozza az alapjáratot. Hol keressem a bajt?:D

Link to comment
Megosztás:

Na úgy néz ki megoldódott a probléma:) Befújtam a csatlakozót WD40-el, meg áttekertem 2réteg szigetelőszalaggal a kábelt, és most 20km es tesztúton egyszer sem villant fel a MIL lámpa. De viszont van még egy fajta problémám, méghozzá valamikor gondol egyet az autó, és összevissza jár alapjáraton. Felemelkedik 1500ra, visszamegy 1000re, utána fel 1800, és visszaáll normál 650-700közöttire. Párszor eljátszotta már ezt velem, mint ma is:) Azért írom ide az elektronikába, mert gondolom elektronika szabályozza az alapjáratot. Hol keressem a bajt?:D

Valószínűleg az alapjárati léptetőmotor lesz a ludas.

Link to comment
Megosztás:

Na úgy néz ki megoldódott a probléma:) Befújtam a csatlakozót WD40-el, meg áttekertem 2réteg szigetelőszalaggal a kábelt, és most 20km es tesztúton egyszer sem villant fel a MIL lámpa. De viszont van még egy fajta problémám, méghozzá valamikor gondol egyet az autó, és összevissza jár alapjáraton. Felemelkedik 1500ra, visszamegy 1000re, utána fel 1800, és visszaáll normál 650-700közöttire. Párszor eljátszotta már ezt velem, mint ma is:) Azért írom ide az elektronikába, mert gondolom elektronika szabályozza az alapjáratot. Hol keressem a bajt?:D

Valószínűleg az alapjárati léptetőmotor lesz a ludas.

Pontosan ahogy Sanyesz mondja, alapjárati moci lesz a ludas.

ITT egy távoli kép

és egy KÖZELI

Viszont, ha már ott leszel, akkor a fojtószelepet is érdemes kipucolni.

Link to comment
Megosztás:

Ilyenkor új kábelköteg kell vagy elég csak azt a kábelt beszerezni??

Mihez Te? :D

A BC-hez én úgy tudom, hogy egyszerűbb komplett kábelköteget cserélni mint kiépíteni a vezetékeket meg forrasztgatni. A BC ugyanis a computerről kapja az infókat.

De azt nem tudom, hogy volt-e 1.8 motorhoz BC? Én csak 2.0 8V, 2.0 16V, 2.5 V6 és 2.0 Turbós autókban láttam fedélzetit. Mondjuk attól még létezhet! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez a gázos halogén ízzo a vectrába jó lenne a gyári lámpába??

http://www.vatera.hu/normal_foglalatba_xen..._178456156.html

és szerintetek ennek ugyanilyen brutál fényereje van(bekockáztam a képet)???

[http://kepfeltoltes.hu/100821/halog_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Persze hogy jó, hisz H4 szabvány. De a 100W-os kivitelt nagyon nem ajánlom.

A fényerő az relatív. Mihez képest mekkora? Egy Xenon szetthez, biztos gyengébb.

Nekem EZ jött be nagyon. Izzóhoz mérten nagyon jó kontrasztos képet, megbízható és nem utolsó sorban az ára is nagyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez a gázos halogén ízzo a vectrába jó lenne a gyári lámpába??

http://www.vatera.hu/normal_foglalatba_xen..._178456156.html

és szerintetek ennek ugyanilyen brutál fényereje van(bekockáztam a képet)???

Ha H4 akkor tuti jó bele legalábbis foglalatügyileg. ^_^

De emlékszel, hogy írtam neked, hogy a 100W-ost ne vedd meg? Mert az leolvaszt neked mindent. A H4 foglalattól kezdve akár a vezetékeket is. Plussz még lehet megmattítja a foncsort is. Úgyhogy azt felejtsd el!

Amit Thor belinkelt szerintem elég lenne neked is.

Link to comment
Megosztás:

de amit én linkeltem az jobban tetszik, nemtudom miért , 100w nem is akartam venni 55w maradnék, csak nem hiszem el hogy amit fentebb bekockáztam ugyanolyan fényerőt kapok egy ilyen izzóval

Figyi!

Ha írok valamit azt okkal teszem ^_^ Persze a döntés a tiéd.

Volt már szerencsém mindkét izzóhoz. Párom Vekijében sokáig ilyenek voltak, de viszonylag sűrűn kiégtek (szó szerint szétégteg). Ezekhez képest a Sportlight jobban bírja és a fényereje is jobb (ahogy írtam kontrasztosabb).

A "mondatod" végét nem nagyon értem :D Kicsit egybefolyt a dolog, mit is akartál írni?

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez a gázos halogén ízzo a vectrába jó lenne a gyári lámpába??

http://www.vatera.hu/normal_foglalatba_xen..._178456156.html

és szerintetek ennek ugyanilyen brutál fényereje van(bekockáztam a képet)???

http://kepfeltoltes.hu/100821/halog_n_www....ltoltes.hu_.jpg

Hehhe ^_^ Most nézem a képet:

55W+50%= 120Watt

Én biztos nem venném meg, nagyon izzadtságszagú a dolog :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.