Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Akkor kijön a lökös leszedése nélkül is? Sárvédő burkolat az mi/hol/merre?

(tök ciki hogy ennyire nem értek a kasztnihoz, meg az ilyen jellegű dolgokhoz... :oops: :oops: )

Az a belső burkolata az első keréknek.Vagy mifene.Ott vannak azok a pici csavarok az első sárvédő szélén.Pofon1Xű.Skubizd meg!

Link to comment
Megosztás:

A Kadett Digit honnan kapja a sebesség jelet?

Bocs, de ezt valahogy nem olvastam eddíg. :oops:

Ha még nem oldódott volna meg eddíg:

Külön sebességjeladója van, ami a váltó kmspirál-kihajtásába van betekerve a váltó és a spirál közé. Az, hogy hány jelet kell adnia bowdenfordulatonként, a váltótól függ. Így van az, hogy nekem hatos jeladó van beszerelve, tízes helyett, így mérföldben mér...

Egy német oldalon volt egy táblázat, amiben szerepeltek a váltókódok és, hogy melyikhez milyen jeladó kell, de sajnos az összes könyvjelzőmet sikerült törölnöm, mert idióta vagyok.

Ha injektoros a vas, lehet, hogy eleve benne van, mint WEG-jeladó.

Link to comment
Megosztás:

Bocs, de ezt valahogy nem olvastam eddíg. :oops:

Ha még nem oldódott volna meg eddíg:

Külön sebességjeladója van, ami a váltó kmspirál-kihajtásába van betekerve a váltó és a spirál közé. Az, hogy hány jelet kell adnia bowdenfordulatonként, a váltótól függ. Így van az, hogy nekem hatos jeladó van beszerelve, tízes helyett, így mérföldben mér...

Egy német oldalon volt egy táblázat, amiben szerepeltek a váltókódok és, hogy melyikhez milyen jeladó kell, de sajnos az összes könyvjelzőmet sikerült törölnöm, mert idióta vagyok.

Ha injektoros a vas, lehet, hogy eleve benne van, mint WEG-jeladó.

Thx.Ez egy 1.2S karbis 45LE-s szörnyeteg, és 4 gangos, valszeg F-12-es váltó van benne.:(

Szóval akkor milyen is az a spec. jeladó? :?:

Link to comment
Megosztás:

Kb. két éve hasznalok egy mio gps-es pda-t szivargyujtorol. (astra g) Meg soha semmi baja nem lett.

uff

Uhh.. nah látod azt nem is gondoltam hogy egy ekkora kraftot is felvesznek.

De figy?! most nem értem teljesen a szivargyújtó játékot...

Ha tesz bele szivargyújtót, + vesz hozzá fesz stabos adaptert, az se fog tudni sztem ekkora áramot.. ha meg símán szivargyújtó.. akkor az 14.4 is lehet...

Akkor egy áteresztőtranyos táp, mondjuk egy bika 2N3055 el :?: :wink:

Vagy hogy még profibb legyen egy 723+2N3055 egy méretes hűtőbordán :twisted:

annyi ilyen kapcsolás van, mint a szemét... és nem nagy költség.. bár kinek mit jelent a nagy.. mondjuk én a fiókban lévő dolgokból ösze tudnám rakni, annó beraktároztam :oops: :wink: :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hali!

A következő a porblémám, illetve nem is probléma, csak kényelmi szempont.

Az autómba szerelt riasztónak van olyan funkciója, hogy gyújtásráadásnál bezárja a centrált, illetve levételnél nyitja. Viszont az autóm nem engedi gyújtás alatt (elektronikusan nem, mechanikusan igen) zárni a centrált, mert az a távirányitó szinkronizálási állapota. Tudja valaki, hogy hogyan lehetne ezt probelemet áthidalni, vagy mondjuk engedélyezni a gyújtás alatti centrálvezérlést?

Előre is kösz a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Lehet,hogy nem pont ide való a kérdésem,de jobb topicot nem találtam neki.2 hónap mulva lesz 2 éves a C Corsam. Októberben vinném az éves átvizsgálásra,de kiirta az INSP 1000 -T.ami a könyve szerint azt jelenti :1 héten belül vigyem be.Kérdésem a köv. Ráérek októberig vagy vigyem máris a szervizbe a gépet

Link to comment
Megosztás:

ja: kozben ideiglenesen megoldodott az akksi problemam,

masik kocsirol bikazva beindult, negyedora alapjarat utan toltott annyit, hogy akksirol beindult, 10 perc mulva (3km) tankolas utan is indult. ekkor kb 11 volt volt a fedelzeti feszultseg mutato szerint, majd Dunafoldvarnal mar elerte a standard 13 voltot (ennyi szokott lenni altalaban) masnap ejjel vegig szolt a radio kocsiban alvas kozben, ezutan is indult.

ez egy legalabb 4 eves akksi (OPEL Perion 44Ah) es akkor most mar legalabb 7szer lenullaztam (ebbol 5szor a generator toltotte fol bepoccintes utan), tulajdonkeppen lehet hogy megerett a cserere, ezert gondoltam, hogy kuka lett az akksim.

koszi a tippeket az elhelyezessel kapcsolatban

Link to comment
Megosztás:

Lehet,hogy nem pont ide való a kérdésem,de jobb topicot nem találtam neki.2 hónap mulva lesz 2 éves a C Corsam. Októberben vinném az éves átvizsgálásra,de kiirta az INSP 1000 -T.ami a könyve szerint azt jelenti :1 héten belül vigyem be.Kérdésem a köv. Ráérek októberig vagy vigyem máris a szervizbe a gépet ?Sürgős választ várok.

Lehet,hogy a kilóméter lett meg? :roll:

Más márkánál pl úgy van,hogy 1 év vagy 15000 KM. Amelyiket hamarabb eléri. 8)

Lehet,hogy a kilométer miatt írta ki :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.