Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Kösz! :huh:

Akkor a "felső" főtengelyfordulat jeladő nincs, mert az a vezérműtengely jeladó.

A vezérműtengely jeladó cseréjén gondolkodom, az érdekelne hogy bonyolult-e a kiszedése.

Mert így ránézésre nem tűnik nehéznek, de remélem nincs benne semmi furfang.

Esetleg valami amire oda kell figyelni, vagy csak kiveszem régit és berakom a helyére az újat, és műxik.

Link to comment
Megosztás:

Kösz! :huh:

Akkor a "felső" főtengelyfordulat jeladő nincs, mert az a vezérműtengely jeladó.

A vezérműtengely jeladó cseréjén gondolkodom, az érdekelne hogy bonyolult-e a kiszedése.

Mert így ránézésre nem tűnik nehéznek, de remélem nincs benne semmi furfang.

Esetleg valami amire oda kell figyelni, vagy csak kiveszem régit és berakom a helyére az újat, és műxik.

szíjburkolat le, gyertyafedél le, és egy csavar fogja. Legalábbis X18XE-n, és nem sokban tér el az X20XEV-től. :lol:

mondjuk a szíjburkolat leszedéséig b vectrán sok a szopás, de gondolom többin sem oly egyszerű (hosszbordás szíj leszedése, esetleg légszűrő ház, esetleg mocitartó bak.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Na kivettem a vezérműtengely jeladót.

A mackósajt által leírt folyamat útján jutottam el addig az egyetlen árva csavarig. Kösz!!!

Légszűrőház ki => Hosszbordás szíj le => Szíjburkolat ki, és megpillantottam a csavart a vezérműkerekek között (persze torx ráadásul külső).

Kibaszott nehezen jött ki a csavar.

Elképzelhető, hogy be volt ragasztva? Mert van a végén valami megkövesedett, besárgult cucc.

Ha igen akkor én is ragasszam vissza a csavart? (Természetesen újat rakok be. SIMA HATLAPFEJŰT!!!)

Mivel???

Vagy csak simán tegyem vissza, esetleg egy rugós alátét?

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Na kivettem a vezérműtengely jeladót.

A mackósajt által leírt folyamat útján jutottam el addig az egyetlen árva csavarig. Kösz!!!

Légszűrőház ki => Hosszbordás szíj le => Szíjburkolat ki, és megpillantottam a csavart a vezérműkerekek között (persze torx ráadásul külső).

Kibaszott nehezen jött ki a csavar.

Elképzelhető, hogy be volt ragasztva? Mert van a végén valami megkövesedett, besárgult cucc.

Ha igen akkor én is ragasszam vissza a csavart? (Természetesen újat rakok be. SIMA HATLAPFEJŰT!!!)

Mivel???

Vagy csak simán tegyem vissza, esetleg egy rugós alátét?

Sztem egy rugós alátét elég lesz :huh:

Link to comment
Megosztás:

én azt a torx-os csavart asszem 8-as dugókulccsal csavartam ki, és simán vissza is húztam. Azóta sem kellett hozzányúlni (mármint mióta az első blikkre utángyári jeladóra cserélés után sikerült egy gyárit szerezni, módosított csatlakozóval, egy véletlen csergős árelütésnek köszönhetően utángyártott árban)

Link to comment
Megosztás:

én évente egyszer leszedem, és eddig még sosem lazult le magától

nem használok ragasztót és rugós anyát sem

ha ez megnyugtat :huh:

OK! Megnyugtattál.

én azt a torx-os csavart asszem 8-as dugókulccsal csavartam ki, és simán vissza is húztam. Azóta sem kellett hozzányúlni (mármint mióta az első blikkre utángyári jeladóra cserélés után sikerült egy gyárit szerezni, módosított csatlakozóval, egy véletlen csergős árelütésnek köszönhetően utángyártott árban)

Nekem a 7-es nagy volt rá, a 6-ost meg egy picit noszogatni kelett a kalapáccsal. :lol:

Ezért nem akarom visszatenni, meg ha legközelebb ki kell venni elég lesz a 10-es dugókúcs.

Kösz, akkor én is csak simán visszahúzom.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megint itt vagyok.

Az alapjáratszabályzó mocimnak halk zümmögő hangja van

(mint amikor tök csend van és egy szúnyog zümmög a fülemnél).

Ha ráadom a gyújtást, járó motornál nem tudom, mert a motorzajtól nem hallatszik.

Ez normális?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.