Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

Nem lehet, hogy a Cobra 11 forgatására készült. :rolleyes: Ezt fogják összetörni és nem a real mergát. Amúgy meg aki nézi a sorozatot az láthatja, hogy mindíg az öregebb autókat törik és sok közte az A Omeg, A Vectra, F Astra stb...

Jaja. Amikor a BMW-t törik az is egy E36-os nem pedig Szemír E46-osa.

Na de mindegy. Nem a töröt vasak miatt nézem, hanem az épeket csodálom.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mondom a frankót:

Ez a disztárcsa szuperprodukció kb. 1 éve van a Homasitában. Téli felnire kerestem tárcsát, és kiváncsi voltam a dologra, mert ugye ilyen az ember, kértem egyet, odaadták, próbáljam fel (az 15->17 verzió volt). Hát mit mondjak, kivittem, feltettem, ..., levettem, megköszöntem.

Két részes a csoda, van egy fekete belső része, ami bekattan a felnibe, ahogy illik, ezen meg van egy felső rész (krómos vazze, hűde csecse) ami rugós mechanizmussal van rögzitve az alsóhoz, gondolom, hogy többféle mélységű felnire klappoljon. A rugó olyan laza, hogy lötyög a cucc. 15" x 5,5 Opel felnin 195/60 gumival ráadásul, ha a helyén van a középrész, akkor a felső rész nem fekszik fel a gumin, hanem mintegy 5-7mm-t eláll - nem elég "mély" a felni közepe. Ráadásul a felső rész vastagsága kb. 5mm a peremnél, tehát ennyi akkor is kiáll, ha felfekszik. Szóval asszem nem is kell tovább magyaráznom....... :)

Ja, a középső cicás autó nagyon tuti, bármikor bevállalom!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.