Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

Dettó.

Csak egy kérdésem lenne a kedves építőhöz/dekoroshoz: a cégeknek (amik fel vannak matricázva) termékeit te beépítetted az autódba, vagy az mind a Mikulásnak címzett kívánságlista Dec 6.-ra?

a tiéden is van matrica :rolleyes: ;)

...de maradjunk annál h mindenkinek más tetszik, aki matricázni akar az matricázzon aki nem az nem, én sem szeretem az ilyen jellegű autókat de nem is én járok vele- a tulajt azért tiszteljük annyira h fikázásba ne menjünk át ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

a tiéden is van matrica :rolleyes: B)

Kell valami, ami összetartja! :lol: Amúgy megfejtettem! A kettővel előttem lévő tulaj (első magyar tulaj) monogrammja E.J. Szóval az 'E' betűt kefélő kisemberke, és a valami idétlen keleti szimbólum elmélet megdőlt! Node nem lesz már rajta sokáig! Vagy szétrohad alóla az autó, vagy kész lesz végre (tudom, egyelőre a szétrohadásra adnak nagyobb esélyt a fogadóirodákban. ;)) Ez is olyan, mint a GSI.hu. Mindenki tudja, hogy kész lesz egyszer, csak senki sem hiszi. :lol:

Van akinek bejön a sok matrica.

;)

http://img6.tar.hu/mackosajt/size2/25642118.jpg

spec Gabinak a versenyautón bejön. :lol:

Nekem a vectra meg többé nem lesz így felmatricázva. Elég volt levakarni.

Gabinak szponzorok vannak rajta, akiktől pénz csurran-cseppen a versenyekhez, te pedig egy rendezvényt reklámoztál, amin részt is vettél, és a matricát aktualitását vesztve lekapartad/lemostad.

Node mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Elég sokféle opelt szedtem már szét,de rájöttem,hogy az F Astra volt az utolsó jól összerakott opel,amely akár otthoni körülmények között is javítható...sajnos

Én nem bántok senkit,de ez a matricázzunk,meg szárny,meg stb háááát,szerintem inkább röhejes,én legalábbis jókat derülök ezeken a gépeken,amikor meglátom őket.

Inkább arra "gyúrok",hogy teljes gyári állapotba hozzam,lassan már ez is ritkaság.

Ja! Csak mi gyári állapotba vesszük! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

vagy mint a te autóid....azok régebben készülnek

Tudom, az én autómmal hasonlítottam össze a te oldalad. Ez szinte már verseny köztünk. Remélem, te is, én is eljutunk oda, hogy elkészül. ;)

Amúgy szerintem te már régebben tartasz ott, hogy Under construction. Node a lényegen mit sem változtat. A tökéletesre törekedünk mindketten, részlet megoldásokba bele se fogunk. :rolleyes:

Node, hogy témánál maradjunk: Cicás autó (nem az it megszokott értelemben ;)):

funny-picturs-cat-in-exhaust.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az egész verda erről szól!A polgárpukkasztásról.A szőnyeg szándékosan lett berakva,tudtam hogy az mindenhol kicsapja a biztositékot.Viszont mentségére legyen mondva hogy ronda,de ez legalább nem mozog a lábam alatt.Eredetileg tervben volt még világitó dobókocka is,de azt nem kaptam sehol.Na az lett volna az igazi. :lol:De lehet hogy jobb is igy. A Carstylingon sikerült is egy kisebb vihart kavarnom a géppel.Volt ott köpködés meg dicshimnusz is.Még a többi autónál 40-50 comment,nálam 572. Eddig.Én meg percenként estem le a székről a röhögéstől.Ne értsetek félre én imádom a gépet,nekem igy tetszik ahogy van.Sok a matrica,meg nagy a szárny?Tudom.De én nem fogok beállni a csordába,hogy "cult"meg a "kevesebb néha több"stb.stb..Nekem ez a japán stilus jön be.Tudom tuningolhattam volna japán gépet is,de nekem a G Astra tetszett....

Nem igazán értelek. Most azért ilyen az autó mert tetszik, vagy mert másokat akarsz vele bosszanatni? Én mindenesetre nem szivesen áldoznék arra pénzt, hogy másokat "pukkasszak", még akkor sem ha a carstylingon tízszer annyi baromságot írnak az autóm alá mint amúgy tennék. Persze mindenki maga dönti el mi a fontos neki.

Egyébként, amit a szőnyegről írtam azt általánosságban írtam, de valóban mint utóbb említették az utólag felragasztható krómozott műanyag csíkok is joggal beszállhatnának a versenybe. Igaz ez utóbbit még lehet ízlésesen felrakni. Minél kevesebbet minél kevésbé látható helyre annál szebb. ;)

A te autód összességében nem különösebben csúnya, de azért ezt tuningnak hívni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a Waresz jól néz ki, de a felnik...manapság mindenki az Audis felnit erőlteti, múltkor Polo-n is láttam, pedig talán nem is olyan szép...persze megint csak szerintem. :rolleyes:

Ez a waresz a volt osztálytársam autója, már akkor AUDI felnik voltak rajta, amikor még nem igazán volt sláger. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mintha már lett volna, igaz, akkor nem a kép, csak a vaterás link volt megadva, ami már nem él, de nem baj, hogy újból felkerült, mert nem lehet betelni vele :lol:

Stefan, ilyen kellene a Corsádra télinek! :lol:

Egyszer még veszek ilyen Ronal maci felniket. :lol:

Most nézem, hogy ez holnap jár csak le... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.