Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Először arra gondoltam, egész pofás, aztán megláttam a hatulját! :rolleyes:

Biztosan repülőmérnök és tudatosan spoilerezte körbe a járgányt Aztán természetesen bevitte az autó és a szárnyak 3d-s modelljét Ansys-be és végigfuttatta rajta az áramlási szimulációt. Tisztelem az ilyen embereket akik igényesen szervezik-tervezik meg az autójukat aerodinamikai szempontból. Hiszen valljuk be, egy hétköznapi használatú autó esetében ezek létszükséglet tárgyait képezik. :)

Link to comment
Megosztás:

Biztosan repülőmérnök és tudatosan spoilerezte körbe a járgányt Aztán természetesen bevitte az autó és a szárnyak 3d-s modelljét Ansys-be és végigfuttatta rajta az áramlási szimulációt. Tisztelem az ilyen embereket akik igényesen szervezik-tervezik meg az autójukat aerodinamikai szempontból. Hiszen valljuk be, egy hétköznapi használatú autó esetében ezek létszükséglet tárgyait képezik. :)

Egyértelmű! Nagyobb a leszorítóerő, gyorsabban lehet venni a kanyarokat, kisebb az esély ra, hogy hátraszaltót csinál a kocsi, mert alákap a szél a célegyenesbe. :D :rolleyes: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Egyértelmű! Nagyobb a leszorítóerő, gyorsabban lehet venni a kanyarokat, kisebb az esély ra, hogy hátraszaltót csinál a kocsi, mert alákap a szél a célegyenesbe. :) :rolleyes: :) :)

Igazából mi ehhez képest ultrabasic userek vagyunk...ahogy elnézem az a nagy szárny állítható, persze gondolom az élelmes tulajdonos több érzékelőt is beépített az autóba, amik alapján számítógép állítja a szárnyat, kanyarban nagy leszorítóerőre, egyenesben pedig minimális felhajtóerőre, így a a kisebb keréksúrlódás által mérséklődött menetellenállásnak köszönhetően fogyasztáscsökkenést könyvelhetünk el.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Valami normális felnivel meg fényezéssel még akár jól is nézhetne ki.

Vagy legalábbis egy hozzá illő dísztárcsával. A fényezés nem volt annyira matt, mint a képen, biztos nem az eredeti, de persze nem is volt tükör-polír. Kár hogy nem hallottam a hangját, pedig fagyoskodtam mellette egy darabig, kiváncsi voltam a motort is tuningolták-e.

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

A tanksapka a legjobb! Duplán zárható.

Szolnokon van egy suzuki, azt hiszem sárga, akkora motorháztető kiemeléssel, ami alá egy amcsi V8-as blokk is beférne.

A srác alig lát ki tőle. ;)

Ki tudja,lehet,hogy egy 6,6-os Strokert akar alá beszerkeszteni.Egy elmebeteg suzukis egyszer a 18-as felnijeimet akarta megvenni.Gumi nélkül talán fel is tudta volna rakni B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.