Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

...

Kezdjük ezzel: "A germán autók átépítését megcélzó vonal..." No most a rizsrakéta ritkán német. :)

Erről van szó (többek között) :lol:

De Stefan-nak ott a matchbox matrica. Ami viszont szerintem eszméletlen jó rajta. :)

Bizony. Az a Matchbox az ász az autóskártyában, az elképzelhetetlen plusz lóerőket ad :lol:

Ha meg mégis előttem tud maradni, akkor leszedem a fedélzeti gépágyúval <_<

Link to comment
Megosztás:

Mad Max helyett Mad Stef. :)

Ma ért mögém egy kék suzy két hosszában futó csíkkal a kasztnin a lámpánál, biztos hogy láttam már vmelyik tuning oldalon. Tele voltam pakolva szerszámokkal +3 személy 60pacivel, de nem bírtam magammal nyomtam egy egyes tiltást meg kettes tiltás. Szegény kocsi majdnem elhagyta a kasztnit. Csávó lemaradt, de aztán összeszedte magát és nagy bőgéssel beelőzőtt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma ért mögém egy kék suzy két hosszában futó csíkkal a kasztnin a lámpánál, biztos hogy láttam már vmelyik tuning oldalon. Tele voltam pakolva szerszámokkal +3 személy 60pacivel, de nem bírtam magammal nyomtam egy egyes tiltást meg kettes tiltás. Szegény kocsi majdnem elhagyta a kasztnit. Csávó lemaradt, de aztán összeszedte magát és nagy bőgéssel beelőzőtt. <_<

Tudod hogy tépik a szájukat,amikor a szakadék corsával megelőzöm őket? :)

Kell nekem egy 1.0 12V felirat! :)

Link to comment
Megosztás:

Neked mi lóg a tükrödön? :lol:

Pókháló <_< :) :)

pedig télleg csak annyit írtam h sok a bóvli... :lol: volt már durvább is :lol:

tegnap töröltem az adatlapom, mert csak. ^_^

Én pedig a helyesírástól kapok hülyét.:

" Áll beömlő a moci tetőn" --> A beömlő ráállt a motorháztetőre?

" Pirosra festet szelep fedél " --> Kivel festeti a tulajt a szelepfedél?

Stb...

Venne elő egy rohadt szótárt, vagy google, vagy valami....

Link to comment
Megosztás:

Pókháló <_< :) :)

Én pedig a helyesírástól kapok hülyét.:

" Áll beömlő a moci tetőn" --> A beömlő ráállt a motorháztetőre?

" Pirosra festet szelep fedél " --> Kivel festeti a tulajt a szelepfedél?

Stb...

Venne elő egy rohadt szótárt, vagy google, vagy valami....

Pókháló van már az ablakon :lol:

Néztem a sárga sutyuki "csodát"... az enyém is megy úgy mint az ővé....úgyhogy én is telerakom idióta matricákkal, és felteszem a carstyling.hu-ra :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pókháló <_< :) :)

Én pedig a helyesírástól kapok hülyét.:

" Áll beömlő a moci tetőn" --> A beömlő ráállt a motorháztetőre?

" Pirosra festet szelep fedél " --> Kivel festeti a tulajt a szelepfedél?

Stb...

Venne elő egy rohadt szótárt, vagy google, vagy valami....

Vagy például alapműveltség. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért Fülig Jimmy se volt kutya! <_<

De tény, hogy ilyenek miatt hagytam abba a csetelést, és különböző fórumok olvasását. Egyrészt szinte mindenki tapló, ha írsz neki jó szándékkal, akkor ő van megsértődve, másrészt olvashatatlan és értelmezhetetlen a szöveg. Néha olyan magyartalanul fogalmaznak, hogy háromszor-négyszer neki kell ugranom, hogy mit is akar a barma?

Link to comment
Megosztás:

Azért Fülig Jimmy se volt kutya! <_<

De tény, hogy ilyenek miatt hagytam abba a csetelést, és különböző fórumok olvasását. Egyrészt szinte mindenki tapló, ha írsz neki jó szándékkal, akkor ő van megsértődve, másrészt olvashatatlan és értelmezhetetlen a szöveg. Néha olyan magyartalanul fogalmaznak, hogy háromszor-négyszer neki kell ugranom, hogy mit is akar a barma?

Van egy diszlexiás haverom, néha megtalál msn-en. Hát hallod, az tényleg súlyos. Az egy dolog, hogy értelmezhetetlenül ír (bár néha sejtem mit akar), de még írásjeleket sem használ, úgyhogy még interpolálni sem tudom, hogy most kérdez éppen valamit vagy mi van.

Link to comment
Megosztás:

Van egy diszlexiás haverom, néha megtalál msn-en. Hát hallod, az tényleg súlyos. Az egy dolog, hogy értelmezhetetlenül ír (bár néha sejtem mit akar), de még írásjeleket sem használ, úgyhogy még interpolálni sem tudom, hogy most kérdez éppen valamit vagy mi van.

Az megint más, mert az betegség, vagy mi. Arról ő nem igazán tehet. Nekem is van egy diszlexiás barátom, Prohardveren Bacsis néven publikál. Igaz, sokszor belefut pár hibába, de azok mind átcsusszannak a Word helyesírás figyelőjén (vessző, pont, máshogy is értelmes a szó). De a lényeg, hogy ismeri a nyavajáját, és próbál ellene tenni. Ha szólsz neki, hogy az írásában hiba van, azonnal megy a szerkesztő menübe, és javítja. De ha ezeknek az analfabétáknak szólsz, akkor azonnal te vagy a bunkó.

A lényeg: írni, olvasni nem tudnak, de matricát ragasztani azt igen! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.