Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

és hogy tudom bekötni a neont a belső világításra? vagy az túl bonyolult egy magamfajta 1szerű emberkének? :smt017

ja és azért úgy szeretném megcsinálni, hogy ki is tudja kapcsolni, mert ha pl takarítom a verdát akkor nem kell hogy merítse az aksit, de egyébként meg úgy múködjön, mint a belső világítás.

Vagy túl nagyok az igényeim? :?:

tehát ha veszel neont (dietz gyárt autoba valót ) annak van egy piros eé egy fekete vzetéke értelem szerűen rá kell kötni a beltérvilágítás vezetékére és késsz. Az pedig fölödleges kikapcsolni ha takaítod az autot hisz nekem a kettő fele annyit fogyazt mint a gyári izóó!

Link to comment
Megosztás:

hol lehet maszkot fényeztetni? és kb mennyiért?

ha rakok fel maszkot előre meg hátulra akkor a rend éber őrei nem fognak kötözködni?

igaz, hogy azokat csak fel kell ragasztani?

Fényeztetni szerintem bármelyik festőnél illetve a jobb tuning műhelyekben tudod.

Elöl mivel felül takar nem zavarja a szembejövőket, nem szólhat a rendőr.

Hátra már meggondolnám, hogy tegyek-e takar, is, meg röhejesen néz ki.

Szerintem.

10787411.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát!!!!!!!!!!!!! átlátszó :) kéken vírit :D de szerintem nem extra :? Na ez megint hülye kérdés lessz :!: Ha nam extra akkor mitörténik :?: Kisebb fény erő :arrow: nem szép kék szín :arrow: idő előtt megmurgelnak a ledek :?: Na csak mert forrasztani tudok de a többi az kínai.

Link to comment
Megosztás:

Hát!!!!!!!!!!!!! átlátszó :) kéken vírit :D de szerintem nem extra :? Na ez megint hülye kérdés lessz :!: Ha nam extra akkor mitörténik :?: Kisebb fény erő :arrow: nem szép kék szín :arrow: idő előtt megmurgelnak a ledek :?: Na csak mert forrasztani tudok de a többi az kínai.

Ha üveg színű akkor sok gond nem lehet egyre dobjál rá egy éjszakár kb 3-3,5voltot ha birja akkor extra fényes mert a normál nem birja azt a feszt!!!

Inkább most füstöljön el mint amior beszerelted mert akor szedheted szétt!

Link to comment
Megosztás:

Ha üveg színű akkor sok gond nem lehet egyre dobjál rá egy éjszakár kb 3-3,5voltot ha birja akkor extra fényes mert a normál nem birja azt a feszt!!!

Inkább most füstöljön el mint amior beszerelted mert akor szedheted szétt!

Köszi az infókat :wink: Még valami, a középső kijelzőhöz is elég 1db ledd foglalatonként, nappal látható rendesen? Biztos volt róla szó ,de lusta vagyok vissza olvasni :oops:

Link to comment
Megosztás:

halihóó!!!

én csináltam a Kadettomba belsőtérvilágítást ami úgy történt,h az erdeti "lámpatestet" megfúrtam hat helyen mattfeketére fújtam és belehelyeztem 6db magas fényű ledet jó játék volt a plusszokat meg a testeket összeforrasztgatni ilyen kicsiben de élveztem ami nem elhanyagolható az az,h olyan iszonyatosan jó fénye van!!! :) nagyon tetszik!! nekem rengeteg led lesz még a verdámban az biztos!!! :D :lol:

Üdv:Racce :!:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.