Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Olyan szép fehér leddel probálkoznék én! de az még drágább mint a kék!

A közép kijelzőt szeretném csak fehérnek, csak led jöhet szóba? Van 1 Blaum fehéren irkál ,totál nap sütésben is jól látszik, szóval valami olyan megoldás kéne ami tök látszik nappal is :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hi!

nem is próbálkoztam az izzóval beláttam, hogy igazatok lehet!

de akkor minek vannak? ilyen szellőző kapcsólókhoz sem jó???

Még egy kérdés! Az indítókulcsban lévő égő milyen led-del helyettesíthető?

Voltam benn boltban ki is próbálták de nem műkszik! Vagy másmilyen

elem kell bele?

Link to comment
Megosztás:

Hi!

nem is próbálkoztam az izzóval beláttam, hogy igazatok lehet!

de akkor minek vannak? ilyen szellőző kapcsólókhoz sem jó???

Még egy kérdés! Az indítókulcsban lévő égő milyen led-del helyettesíthető?

Voltam benn boltban ki is próbálták de nem műkszik! Vagy másmilyen

elem kell bele?

Ja vegyél bele 3 voltos elemet azzal műxik, az enyémben is az van.
Link to comment
Megosztás:

de akkor minek vannak?
Mert a kedves vevő megveszi a kékre festett izzót jó drágán, boltos örül, hogy haszna van, vevő meg örül a "kék" világításának addíg, míg meg nem lát egy tényleg kéket...

Az indítókulcsban lévő égő milyen led-del helyettesíthető?

Voltam benn boltban ki is próbálták de nem műkszik! Vagy másmilyen

elem kell bele?

Az eredeti, másfél voltos elem nem éri el a LED nyitófeszültségét (pláne, ha már le is van merülve). A 3V-os elem a megoldás, ahogy előttem már írta Gepard!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

-Szép ez a fehér helyzetjelző LED, merre lehet kapni?

-Másik, próbáltam kiszedni a műszerfalat 2 hónapja, de megremegett a kezem, uis megy bele egy vastagabb kanóc, gondolom, ez viszi az infót a sebességről, meg egy nagyobb csati, gondolom, ez a visszajelző pilácsoknak. Ezeket hogyan tudom lehúzni, illetve visszatenni? A műszer nem mozgott annyit, hogy elérjem ezeket a vezetékeket, pedig nincs túl nagy kezem. :D

Link to comment
Megosztás:

Fótra jössz akor kiszedem neked 2 perc alatt! leirni kicsit nehéz de valahogy be kell tudni nyulni mögé!!! és akkor le kell huzbi a vezetékeket a kilométer orának meg van egy olyan lefogato vacka majdnem ugy nez ki mint a tompitott fényszoronal amit le kell billenteni és szépen ki lehet huzni!

Link to comment
Megosztás:

Fótra jössz akor kiszedem neked 2 perc alatt! leirni kicsit nehéz de valahogy be kell tudni nyulni mögé!!! és akkor le kell huzbi a vezetékeket a kilométer orának meg van egy olyan lefogato vacka majdnem ugy nez ki mint a tompitott fényszoronal amit le kell billenteni és szépen ki lehet huzni!

Fót még nagyon kérdőjeles nekem, mennék szívesen, de sajnos tavasszal kertesházban iszonyú sok meló van hétvégén, most kell majd permeteznem. :P

Másik oldalon azt javallották, hogy a váltónál szedjem szét, és akkor enged annyit, hogy szét tudjam szedni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.