Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A kőhíd utcával páruzamos utcába (Forrásba) sokkal minőségibb cuccokat adnak meg jobban is ért hozzá a ######i mint a digitába. igan valamivel dragabb is de szerintem inkább legyen egységes szine 2000ft vel többért a műszerfalnak mint össze vissza mert én mar vettem a digitálba de az egyik full zöldes és baromira látszik ott se veszek smmit többé, mert amikor mondtam a nőnek akko mosolygott egyet és azt mondta van ilyen.

Forrásban vettem, 6 extrafényes kék,2 piros,+ellenállatok 750ohm,=2200ft.

Link to comment
Megosztás:

Bevilágítja rendesen annyi led, amennyi foglalat van az órában, vagy kellene még bele egy pár?

illene a műszercsoporthoz még vmi megoldás :idea: mert a uatók szépen világítanak, de a számok halványabbak + nem egyenletesen vannak megvilágítva :roll:

Link to comment
Megosztás:

A 820ohm az sok lesz szerintem kocsiba ha abbol indulsz ki hogy kb 14volt van ha megy a kocsi Kb 550-620ohm os elég de nem nagy a különbség én specile 550-essel fogom ujra csinálni. de aki nem akrja sokszor szétt szedni vagy nem ért hozzá annak ajánlom a nagyobbat akkor biztos hogy birni fogja a lett jó darabig (Forásban a kék led 2.2volton gyújt 5,5 volt a max és kb 20mA ergo 550 ohm körül jol fogja magát érezni)

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.