Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

Ohh köszi!

Nyomtatni tudok! :(

Már szét is van szedve! Mert a villágitást cserélem ki pirosra.

Amugy se világitaná át semmi mert a feketét se világitja át csak elölröl világit rá!

Ezért gondolom, hogy a fehér az elég jó lessz a piros villágitásal.

Nos tudnék valahonan letölteni ilyet?

tévedsz

b corsában hátulról világít, ezért nem olyan egyszerű ;-)

ez a Rolandé, a B corsában ugyanez van, csak más értékekkel

th_1.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nos, tudom hogy rengeteg szó esett már róla, de:

Csak annyit mondjatok meg tutira, hogy akkor milyen erős led kell kékből, és milyen pirosból, hogy normális fénye legyen (nappal nem nagyon érdekel, hogy mennyire látszik, ha látszik egyáltalán, de éjszaka ne vakítson (nem szándékszom összekombinálni a fényerő potival)).

Az ellenállatokat már ki tudom számolni a ledek teljesítménye alapján.

Ja és ugye minden ledhez dukál egy ellenállat?!

Köszönettel: I_S

Link to comment
Megosztás:

Az ellenállatokat már ki tudom számolni a ledek teljesítménye alapján.

Ja és ugye minden ledhez dukál egy ellenállat?!

Én kocsiba kértem extrafényes kék ledeket, ellenállattal, és a boltban tudta a fickó, hogy mit adjon, egy része már több mint egy éve bent van gond nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Corsa A-ba szeretnék kék ledes műszerfal világítást tenni, megnéztem a műszerfalat, kicsit más, mint az Astrában... Tapasztalata van valakinek, hogy kellene?

Bementem a boltba, hogy vegyek ledet, mondom mi kell, azt mondja 70 Ft... Mondtam, hogy de mega-super-ultra fényű kell (hátha rosszra gondolt), de azt mondja hogy ez az. 20000 cadmellás, vagy mi. Szép kék, az igaz, de közel sem olyan árban volt, mint amit itt olvastam; majd kiderül..

zSeKo

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyi az átütésije, de majd megmérek egyet.

Köszönöm szépen gepard, de közben kockáztattam és látszólag bejött. kész a műszerfal, meg a konzol, csak a két ködfény kapcs hiányzik még illetve a fűtéskeringetőhöz még beteszek 2 ledet, hogy a középső kapcsolót is szépen világítsa át és finish.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Épp ledeket keresgettem a szuterinban, mikor erre akadtam:

http://users.atw.hu/colin/tmp/kep17.jpg

http://users.atw.hu/colin/tmp/kep18.jpg

Már ki is probáltam a szomszéd off autójában és csodálatosan müködik.

Hol érdemes ebbe 12V - 12W-os izzót venni és milyen színben lehet

kapni nem tudja valaki?

És rámegy az opel szivargyújtójára?

Ui: Egyébként a neve: szivargíújtóról müködtethető Off Lada On belső világítás :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Épp ledeket keresgettem a szuterinban, mikor erre akadtam:

http://users.atw.hu/colin/tmp/kep17.jpg

http://users.atw.hu/colin/tmp/kep18.jpg

Már ki is probáltam a szomszéd off autójában és csodálatosan müködik.

Hol érdemes ebbe 12V - 12W-os izzót venni és milyen színben lehet

kapni nem tudja valaki?

És rámegy az opel szivargyújtójára?

Ui: Egyébként a neve: szivargíújtóról müködtethető Off Lada On belső világítás :twisted:

Szivargyújtó szivargyújtó... szóval sztem rá kell mennie..

izzó.. bármelyik autós bolt, nem lehet túl drága, igy nagy diffi se lehet.. (vagy akár tescoban is)

Szinek.. háát fene tudja.. milyenekre festik :(

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Johnnycartársal ma hackeltük kicsit a műszerfalamat, konkrátan a kmórát.Ledesítettünk.Kicsit elb@sztam a dolgot, mert nem emlékeztem pontosan, hogy milyen színű ledeket kaptam Speed cartárstól, és ezért most szééép piros színű a gépem órája.Mondanom sem kell, hogy mikor megláttam, szakadtam a röhögéstől.Szal más azé' figyeljen oda, hogy milyen ledeket adnak neki, és úgy tegye be. :oops: :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

a piros jobb, mint a kék

hosszú távon nyugtat, a kéktől meg fájni fog a szemed

inkább örülj neki! :-)

A pirostól én bevadulok! :twisted: :twisted: :twisted:

Amúgy fehér a cél, mert már boldog boldogtalan kékíti.Ezért szeretnék másmilyet, és Speed gépén ilyen színű volt, és nagggyon teccett! :lol:

Link to comment
Megosztás:

te tudod

csak ne menj vele hosszabb útra ;-)

Elvileg a jövő héten helyre hozzuk ezt a kis hibát.Meg aztán ott van méfg a középkonzol is.Az meg tök sötét.Szal most kell nekilátni, helyrehozni.

Egyébként az asszony használja, de neki úgyse tűnne fel.Mer' én Corsázok 1000rel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.