Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricás rendszámtábla


Amusing

Recommended Posts

  • Hozzászólások 100
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Arról nincs infója valakinek, hogy ha már "D" típusú rendszám nincs, motorrendszám méretűt sem lehet igényelni? Sok autóra csak olyan fér el, csak kell, hogy legyen... :roll:

Majd megkérdem haveromat, neki olyan van elöl. Annyit tudok, hogy motorrendszámból csak egyet adnak ki, tehát nem lehet kérni előre és hátra is, pedig az amcsi verdákra csak olyan megy fel.

Link to comment
Megosztás:

Arról nincs infója valakinek, hogy ha már "D" típusú rendszám nincs, motorrendszám méretűt sem lehet igényelni? Sok autóra csak olyan fér el, csak kell, hogy legyen... :roll:

de van még D tipusu rendszám.

csak már nem kis méretü, hanem a normál rendszám méretü matrica rendszám.

azaz a kis alaku rendszám szünt meg, mert a jó unio nem támogatja!

viszont van nagy.

Link to comment
Megosztás:

aztec küld el te is a r.számodat és akkor hozom.Különben jó befektetés ez,mert most kaptam fizut gyorsban megcsináltatom,hónap végén meg lesz mibő lankolni. :wink:

Azért ha a rendőr a kötekedősebb fajta akkor nektek kell magyarázkodni.

megy a mail és előre is big thx :!: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Majd megkérdem haveromat, neki olyan van elöl.
Előre is hálás köszönet! Egyszer lesz egy kis időm, és nem felejtem el, beballagok a KPM-be és megkérdezem. Az a baj, hogy mindíg csak este, a gép előtt ülve jut eszembe.

Annyit tudok, hogy motorrendszámból csak egyet adnak ki, tehát nem lehet kérni előre és hátra is, pedig az amcsi verdákra csak olyan megy fel.

Pedig, mintha láttam volna elől-hátul is ilyen rendszámot ugyanazon az autón. Persze csináltathatta is. Sőt lehet, hogy hátul IFA-rendszám volt. Na olyat nem biztos, hogy szeretnék :)

de van még D tipusu rendszám.

csak már nem kis méretü, hanem a normál rendszám méretü matrica rendszám, azaz a kis alaku rendszám szünt meg

A D-típus nem a rendszám méretére utal? Asszittem... :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.