Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Rég voltam már,de ha érdekel valakit akkor...

Belekerült egy Lexmaul szívósor a vasamba,meg visszatettem a direktszűrőt,hogy kicsit több levegőt kaphasson...Elég jó lett a a vas így. :wink:  

Volt most 4 lengéscsili csere,két toronycsapágy,az összes gömbcsukló és szilent elöl,az összes fékbetét,egy jobb oldali lengőkar.

Ezen felül kapott egy kék lábtérvilágítást elöl,egy alu kézifékkart,egy toronymerevítő szettet(Ami gazdát keres,ha érdekel valakit,mert nem Caravánhoz való) és Speed jóvoltából egy szép könyöklőt. :wink:  

Tegnap került fel a műbőrözött fekete tetőkárpitom a kapaszkodókban világítással,amelyből az izzók ki helyükre db-onként 3 extrafényes kék leddel. :wink:  

A múlt héten volt levelezőn a műszaki,meg a zöldkártya.

Sikerült most pár forintot elköltenem a paripára.

A 4 ajtóm kárpitja is át van már húzva,már csak a kereteket xetném átfényezni és mehet fel.

Nagyjából így áll a gép...

Miért nem jó a toronymerevítő?Én azt hittem hogy a caravan eleje ugyanaz mint a sima astráé.
Link to comment
Megosztás:

Miért nem jó a toronymerevítő?Én azt hittem hogy a caravan eleje ugyanaz mint a sima astráé.

Ja-ja ugyanaz,csak nekem az y a leömlőnél meg lett hosszabbítva és az alsó nem megy fel,mert 60-as rendx megy alatta.Tehát csak a felsőt tudom használni.A hátsó meg azért mert nem karavánhoz való.Csak ennyi a bibi. :wink:

Link to comment
Megosztás:

"Belekerült egy Lexmaul szívósor a vasamba,meg visszatettem a direktszűrőt,hogy kicsit több levegőt kaphasson...Elég jó lett a a vas így. "

Engem az érdekelne hogy mit tapasztalsz a szívósorral+direktszűrővel?

Lehetne egy ici-picit bővebben? :wink:

Persze,hogy lehet. :wink:

Azért vagyok itt a fórumon! :P

Szóval először beleraktam a direktszűrőt és azt tapasztaltam,hogy mintha jobban menne.De ezt gondolom ti is.De csak ha mintha...

Aztán ki is került belőle,mert nem jól volt felfogatva és nem akartam vele gányolni.

Ezután raktuk bele a szívósort.Azt lehetett érezni,hogy jobban húz a gép,és 4ezer párszáznál még szabadabban fut.Mintha ott kapott volna valami plusszt még.Biztos tévedek,de úgy vettem észre,hogy mintha a leszabályzás is kijjebb lenne.De gondolom,csak úgy érzem.Ha tolom neki iszik mint állat.Cserébe megy is ami egy 1.6 16v-és mocihoz képest korrekt.A few weeks later....Nem hagyott nyugodni a direktszűrő....

Hát bele is tettem,ha már van. :wink:

Jót tett neki mondhatom,mert még rádobott egy lapáttal.Gondolom nem tudott elég levegőhöz jutni a moci és az folytotta még.

Hát nagyjából ennyi a tapasztalatom. 8)

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre nem,mert kölcsönben van tesztelés alatt! :P

Eredeti és 250 volt az ára,vagy akörül.Egyébként gazdira vár!Ez viszont tuti! :D

Köszi az infót!

Hát ha van hozzá chip, és a teszt után olcsóért el akarod adni valakinek, akkor azért keress meg, hátha. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Mint említettem, kipróbálhatod azt a szívósort is, ami most az enyémen van. :P

Ingyen és bérmentve odaadom, beleteszitek, íratsz hozzá chipet (50), aztán ha teccik, később kifizeted (40). Mondjuk jó lenne hozzá Szuromi tengely is, ami 50/2db. De ennyivel elérheted a ~20 paci emelést. :D

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Mint említettem, kipróbálhatod azt a szívósort is, ami most az enyémen van. :P

Ingyen és bérmentve odaadom, beleteszitek, íratsz hozzá chipet (50), aztán ha teccik, később kifizeted (40). Mondjuk jó lenne hozzá Szuromi tengely is, ami 50/2db. De ennyivel elérheted a ~20 paci emelést. :D

Oké, nem felejtettem az ajánlatot!!!! :wink:

Legkésőbb évadzárón megbeszélhetjük a részleteket! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.