Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Hali

Nagyon jól néz ki ezekkel a lámpákkal a géped, de mit tapasztalsz jobban is világit ezzel mint a gyári lámpával?

Válaszodat elöre is köszönönm.

Az Angel Eye's-ról az én tapasztalatom az, hogy nagggyon jól néz ki, de szerintem gyengébben világít (legalábbis a tompított) mint a gyári.

De engem nem érdekel! Látok ezzel is, nincs vele bajom, viszont nagyon látványos a megjelenése az autónak így!!!

Az sem kizárt, hogy csak én érzem gyengébbnek... mindenesetre nekem nincs vele bajom.

Ha érdekel olyan Angel mint az enyém, írj nyugodtan PÜ-t, és segítek benne.

Speed!

Láttam az Astrád....nagyon király!!Gratulálok hozzá.

Én is szertetnék Angel Eye lámpákat, de hátulra.Tudsz nekem ebben segíteni?

Válaszod előre is köszönöm!

Köszi! :lol:

Hátulra Angel nem létezik (szerintem). Hátsó lámpában a gyárin kívül léteznek a lexus-ok (amik szerintem elég gagyik), létezik olyan, mint az én hátsóm, olyan mint az Atommanó hátsója és olyan mint (asszem Red-nek van fehér, ugye?).

Ezekben is tudok segíteni, ha ilyen érdekel, írj!

Link to comment
Megosztás:

Hátulra Angel nem létezik (szerintem). Hátsó lámpában a gyárin kívül léteznek a lexus-ok (amik szerintem elég gagyik), létezik olyan, mint az én hátsóm, olyan mint az Atommanó hátsója és olyan mint (asszem Red-nek van fehér, ugye?).

nem sajna

a gsi.tominak van, az övé ledes

meg van lexus-style is...de sztem a ledes jobb....pláne feketében :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

á kösz, valamit majd kitalálok ezzel.....

De ha van kép szívesen várom.

Volt már róla szó, sőt.........

Nekem Kadett csomitérteló van beaplikálva, és kib. erős.Kell hozzá két olyan fandifej, ami az Astrák csomiterében van, az egyiket a gépháztető "fülének" felső csavarjának a helyére kell bemetszeni, mert ugye 8-as, az alsót pedig a gyárilag kialakított helyre a sárvédőbe, anyával.Kb. ennyi a titok.De ha bemész egy jóképességű kasztnishoz, beaplikálja neked.Sztem utóbbi jobb megoldás.S, akkor kb. 3e. ft-ból megvan a dolog, ha vannak telóid.

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom nem létkérdés egy géptető teló megy anélkül is

az autó!

Egyébként is had rongáljam az üzleted! :wink:

Ha 1 nap alatt hozol akkor minek kötekedsz ez a te elönyöd nem?

Viszont tényleg nem éri meg gányolni amikor azt pont oda gyártották!

Sztem nem gányolás pl. az enyém, még ha nem is kimondottan gyári van benne.S, legalább tuti tartós.Remélem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.