Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Szeritnem nagyon pofás.

Sokat dob az autón!

Örülök hogy elhoztad, egyre szebb lesz a géped! :blink:

Lassan már félek lemenni a szakadt dácsiámmal Kecsóra... :rolleyes:

Ha nem lennének azok a félrevezető feliratok a gépsasok sejhaján, még azt is lehetne hinni, hog GSi-k! ;)

Link to comment
Megosztás:

Menjél Antiékkal a Cabrio Golffal. :D

Széép a kocsid ;) csak nem vigyázol rá. ;)

Hát már hogyne vigyáznék rá.

Minden gyári kezelési utasítást betartok.

Idézném:

"Tartósan megengedett legnagyobb fordulatszám: 6500 1/min"

E fölé soha nem megyek... :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Halihó jóemberek.

Egy kérdés. Szerintetek, hogyan álna F Astra Sedan-on 17-es felni? Meg aztán elfér egyáltalán? JA meg még egy kérdés. A rendöröket le lehet tegezni?

A "17-es felni" megnevezés elég hiányos adatok szempontjából ha konkrét válaszra vársz.

Hány col széles?

Mennyi az et száma?

Milyen gumit szánsz rá?

Ha ezeket leírod szerintem előrébb leszel,leszünk. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én 17-est tuti nem tennék a vas alá, ha használni is akarom, de még 16-ost sem. A 15-ösön levő /50-es gumával is iszonyatosan ráz a gép.

Viszont veseköved nem lenne, de nem árt pár fogvédőt a kocsiban tartani. ;)

:D ;) ;) Időközben módosultak a dolgok. Úgy néz ki, hogy vagy 14 vagy 15-ös lesz max. Egyébként volt aki nekem 19-esset is ajánlott. :rolleyes: :blink: De mondtam neki, hogy nem kamionról van szó.

Módosítva : buazs
Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink: ;) Időközben módosultak a dolgok. Úgy néz ki, hogy vagy 14 vagy 15-ös lesz max. Egyébként volt

7x15' elég.Egy jó kis 195 v. 205/50-nel! :D Egy kis ültetés, rendes gátlók, és jöhet a mehet.Szerintem.

Nálam már csak a gátlók hiányoznak.

Na meg a jó idő, hogy fel is rakhassam a kerekeimet.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már voltak az kombimon 7x17-es RH felnik (ET 40)215/40 R17-es gumikkal és lazán elfértek.

Nem csicsoltak se elöl se hátul, még akkor sem ha hátul megpakoltam. Mondjuk ez egy Irmscher kombi, tehát hátul már gyárilag fel vannak hajtva a peremek. De csak az ET számtól függ, hogy elférnek-e anélkül, hogy hozzá kellene nyúlni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.