Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Srácok! :D Azt nem tudjátok véletlenül, hogy az X16XEL blokkja megegyezne-e v.melyik komolyabb motoréval? ;) Pl. X18XE ;) :blink: ??

Nem. B)

C16XE-X16XE-X16XEL blokkok egyformák, de csak megközelítőleg... :D Van azért azok között

is némi különbség, ha jól megnézzük (még X16XEL-en belül is).

Link to comment
Megosztás:

Andris22: ezt mintha neked találták volna ki: http://www.duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz...04abe04e&s=53&b

Rámozdulsz? ;)

sajna nem. most fogyott el a keret :/

óóó mindig ez van. egyszerre jön minden, amikor nincs rá $$$. amikor meg már van, akkor semmi sincs :/

megjöttem a kipufostól, nagyon király lett :D nem túl hangos, de nem is halk, pont jó! B) azért a zöldkártyára kiváncsi leszek majd... szerintem először teszek egy próbát a jelenlegi állapotban, hátha úgy is megy :blink:

coupe kipróbáltuk hátsó dob nélkül is, hogy milyen hangos lenne. :D aszonta a srác, hogy úgy kb olyan hangos volt mint a te első verziód. nagyon dúrva ;) , de hétköznapokra nem biztos, hogy ideális megoldás...

Link to comment
Megosztás:

coupe kipróbáltuk hátsó dob nélkül is, hogy milyen hangos lenne. :blink: aszonta a srác, hogy úgy kb olyan hangos volt mint a te első verziód. nagyon dúrva B) , de hétköznapokra nem biztos, hogy ideális megoldás...

Én mondtam hogy elviselhetetlen volt a hangja,napi használatra.Végül milyen rendszert raktak fel?

Link to comment
Megosztás:

Én mondtam hogy elviselhetetlen volt a hangja,napi használatra.Végül milyen rendszert raktak fel?

50est. a 60ast nem ajánlotta nekem. meg a kat helyett gázgyorsitó dob

Andris22: ezt mintha neked találták volna ki: http://www.duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz...04abe04e&s=53&b

Rámozdulsz? B)

felhivtam: szuromi féle veztengely + chip. pestről való kocsi és gyorsulni jártak vele :/ le van véve a hengerfej. AC kivételével minden megvan. állítólag nagyon jó állapotba van minden.

Opel16v nem tudod kié lehet? pécsen van a cuccos, és valami tuningos opelokról is beszéltem a tulajjal :blink:

Link to comment
Megosztás:

látott már valaki F astrához ledes hátsó lámpát? én sehol sem találtam... :)

Még én se láttam, de gondoltam már rá, hogy kéne alkotni egyet. Tudnék szerezni olyan LED-eket, amiket pl. a pótféklámpában használnak (négyszögletes, négylábú, extrafényes), abból lehetne alkotni ilyesmit. Csak idő kéne, meg használaton kívüli lámpák :)

Link to comment
Megosztás:

Még én se láttam, de gondoltam már rá, hogy kéne alkotni egyet. Tudnék szerezni olyan LED-eket, amiket pl. a pótféklámpában használnak (négyszögletes, négylábú, extrafényes), abból lehetne alkotni ilyesmit. Csak idő kéne, meg használaton kívüli lámpák :)

ha sikerül valamit kihoznod, szólj! :)

ha esetleg van valakinek elfekvőben GSI hátsó lámpája szóljon, mert vevő lennék rá!

(a keres kinálba is beirtam ezt, úgyhogy csak egy helyen bombázzatok az ajánlatokkal :( )

Link to comment
Megosztás:

ha esetleg van valakinek elfekvőben GSI hátsó lámpája szóljon, mert vevő lennék rá!

(a keres kinálba is beirtam ezt, úgyhogy csak egy helyen bombázzatok az ajánlatokkal :) )

Miért nem vadászol rá inkább v.mi egyedi hátsó lámpát?Sztem árban közelítené a GSi-ét.

Sztem.

Link to comment
Megosztás:

Miért nem vadászol rá inkább v.mi egyedi hátsó lámpát?Sztem árban közelítené a GSi-ét.

Sztem.

nekem ezek a "tuning" lampak nem tetszenek. nem illik egyik sem igazan az astrahoz. tul csicsas lesz tole. de lehet a vegen megis valami lexus/kristalylampa lex. :/ igazabol a lesotetitett gyari tetszik, de azert megrangatnak a pekek+ a vizsgan is. es a GSI az sotetebb mint a sima, ezert gondoltam, hatha...

Link to comment
Megosztás:

nekem ezek a "tuning" lampak nem tetszenek. nem illik egyik sem igazan az astrahoz. tul csicsas lesz tole. de lehet a vegen megis valami lexus/kristalylampa lex. :/ igazabol a lesotetitett gyari tetszik, de azert megrangatnak a pekek+ a vizsgan is. es a GSI az sotetebb mint a sima, ezert gondoltam, hatha...

Iljesmire gondoltam:

19044292.jpg

Link to comment
Megosztás:

hát igen ez egész jó, de valahogy ez a króm nekem nem jön be hátul :/ ha nem találok gsi lámpát, marad a gyári :)

mindenki lecserélte a gsiről a gyárit lexus/egyébre, biztos kell valakinek lenni elfekvőben :) legalábbis bizom benne :(

jav: levettem a képet linkre...

A keresztúri úton lévő bontóban van két hátsó gsi lámpa.Az árát nem tudom.

Nekem tetszik az a lámpa amit warwolf belinkelt.Sötét autón is jól néz ki.

Link to comment
Megosztás:

nekem ezek a "tuning" lampak nem tetszenek. nem illik egyik sem igazan az astrahoz. tul csicsas lesz tole. de lehet a vegen megis valami lexus/kristalylampa lex. :/ igazabol a lesotetitett gyari tetszik, de azert megrangatnak a pekek+ a vizsgan is. es a GSI az sotetebb mint a sima, ezert gondoltam, hatha...

A GSI-é sem sötétebb mint a frissített változat (94-95- ) lámpái, csak az index része szürkés a másiké meg sárga.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.