Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

az nem sok! <_< akkor az enyém se vihet elméletben 180-at hiába annyit mutat, ennyit csalna az óra!?? én kb 10km/ó csalást láttam az enyémbe.

Az tudom hogy a gyári adat caravannal 153Km/h sedánnál/ötajtósnál meg talán 165km/h.

és az hogy átalakítód hengerenkéntire a befecskendezést az nem minősül véletlen engedély nélküli átalakításnak?

De igen, de szerinted hol foglalkoznak vele, ha a motorszám passzol?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

A lököstoldat, felette a bevágás, a hátsó extra szárny, a tükrök is furcsák meg a kilincsek is, de azonkívül nagyon szép munka. Főleg hogy a karosszériázást ő maga csinálta otthon, ahogy a képein láttam. A fényezés sem egy rendes autófényező műhelyben készült ( vagy csak nem látni pontosan a helyet ahol fújták ) szal összességében odab@sz, főleg ha megnézitek hogy miből, mi lett. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hello sziasztok!!!

Az lenne a kérdésem hogy hoygan tudnék job autot faragni egy f astrábol motor ügyileg !???

Én arra gondoltam hogy a C14SE motor alkatrészeit (hajtokar dugo szivósor computer minden egyé:rolleyes:át raknám egy C14Nz mociba! aért nem teszem át az egész blokkot mert a gyári blokkot nem aakarom ki veni mert nem akarom hogy a vizsgán szoljanak tudomeztbisztos meg lehet oldani de én nem akarok ilyet csinálni! na ez lenne a kérdésem hogyan és meg lehet e csinálni hogy nagyobb teljesitmény tudja ki nyerni a mocibol.??!!

Esetleg ha már az se motorcuccai lesznek benne ha miinden jol megy és minden ki tud segiteni akor létezik ebbe az se hengerfejhez sport vez tengely?? ez lenne a második kérdés????!!!

Köszönöm elöre is a segitséget opelos társak!!

Üdv:rob

Link to comment
Megosztás:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=59&st=2720

Ezen az oldalon lapozgass lefelé van egy lista ott megtalálod mi kell hozzá.

Hello sziasztok!!!

Az lenne a kérdésem hogy hoygan tudnék job autot faragni egy f astrábol motor ügyileg !???

Én arra gondoltam hogy a C14SE motor alkatrészeit (hajtokar dugo szivósor computer minden egyé:rolleyes:át raknám egy C14Nz mociba! aért nem teszem át az egész blokkot mert a gyári blokkot nem aakarom ki veni mert nem akarom hogy a vizsgán szoljanak tudomeztbisztos meg lehet oldani de én nem akarok ilyet csinálni! na ez lenne a kérdésem hogyan és meg lehet e csinálni hogy nagyobb teljesitmény tudja ki nyerni a mocibol.??!!

Esetleg ha már az se motorcuccai lesznek benne ha miinden jol megy és minden ki tud segiteni akor létezik ebbe az se hengerfejhez sport vez tengely?? ez lenne a második kérdés????!!!

Köszönöm elöre is a segitséget opelos társak!!

Üdv:rob

Link to comment
Megosztás:

Hello sziasztok!!!

Az lenne a kérdésem hogy hoygan tudnék job autot faragni egy f astrábol motor ügyileg !???

Én arra gondoltam hogy a C14SE motor alkatrészeit (hajtokar dugo szivósor computer minden egyé<_<át raknám egy C14Nz mociba! aért nem teszem át az egész blokkot mert a gyári blokkot nem aakarom ki veni mert nem akarom hogy a vizsgán szoljanak tudomeztbisztos meg lehet oldani de én nem akarok ilyet csinálni! na ez lenne a kérdésem hogyan és meg lehet e csinálni hogy nagyobb teljesitmény tudja ki nyerni a mocibol.??!!

Esetleg ha már az se motorcuccai lesznek benne ha miinden jol megy és minden ki tud segiteni akor létezik ebbe az se hengerfejhez sport vez tengely?? ez lenne a második kérdés????!!!

Köszönöm elöre is a segitséget opelos társak!!

Üdv:rob

Csak a hengerfejtől felfele kell mindent cserélni, a hajtókar és a dugó maradhat. A fent említett linken megtalálsz mindent. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszöm a segitséget opel társak!

Remélem jol fog müködni ha egyszer össze rakom!az ilyen fék vagy futoműben kell valamit alakitani hogy ki birja a kb 30le val több eröt???

Csak a hengerfejtől felfele kell mindent cserélni, a hajtókar és a dugó maradhat. A fent említett linken megtalálsz mindent. :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

Köszöm a segitséget opel társak!

Remélem jol fog müködni ha egyszer össze rakom!az ilyen fék vagy futoműben kell valamit alakitani hogy ki birja a kb 30le val több eröt???

Csak 22 lóerővel több, más karakterisztika, a fék bírni fogja, a s futómű is, de ha kész lesz és kipróbálod, érzed majd kell-e valamit változtatni.

Link to comment
Megosztás:

Okés köszönöm a jotanácsot!!

és még mivel lehetne fejleszteni a teljesitményét ,ami nem befolyásolja a gyári blokk cseréjét!!:????

ilyen hogy computer átirása ,nagyobb injektorok?? ezekkel lehet valami még fejleszteni?????

Csak 22 lóerővel több, más karakterisztika, a fék bírni fogja, a s futómű is, de ha kész lesz és kipróbálod, érzed majd kell-e valamit változtatni.
Link to comment
Megosztás:

Okés köszönöm a jotanácsot!!

és még mivel lehetne fejleszteni a teljesitményét ,ami nem befolyásolja a gyári blokk cseréjét!!:????

ilyen hogy computer átirása ,nagyobb injektorok?? ezekkel lehet valami még fejleszteni?????

Komolyabb veztengely, leömlő, lendkerék, stb...plusz ehhez írt chip. aztán még lehetne sorolni. De ezek sokba kerülnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.