Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nem ilyen eccerű. Izzószálas elven működik, hogy gyorsan tudja követni a levegő hőmérsékletének változásait. :D

Ezek az oroszok, miket ki nem találnak... :D

Jogos, egy hagyományos PTC 1 perc késéssel követné a hőmérsékletet. Mondjuk ilyen évszak-függő vezérlésre jó lenne. :P

Link to comment
Megosztás:

Astra műszerfalat szeretnék fényezni, és lakkozni! Valaki tudna nekem segíteni, hogyan csináljam, illetve milyen eszközök,kellékek kellenek hozzá?Az egész folyamatot írjátok már le, hogy mit, hogyan?

Carstylingon van egy calis srác aki evvel foglalkozik :idea:

Link to comment
Megosztás:

Skacok, mondjatok már nekem könyörgöm egy magyar címet, telszámot, emilt, weblapot, bármit, ahol ültető szettet tudnék nézni....40, vagy 60-as érdekelne....lehet én vagyok a láma, de nem találok semmit :(

Ja, és hogy sztetek miaz amit érdemes venni...FK, Koni, Bilstein? Melyiket?

Válaszaitokat előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Seth gátló ügyben KONIt ajánlani tudom. Piros vagy Sárga (állítható) azon múlik mennyit szánsz rá és mire szeretnéd használni.

Itthon Kárászyék foglalkoznak vele, van hivatalos honlapjuk is.

Rugóban eibachot istenítem, de nem nagyon fogsz itthon kapni csak horror áron.

Nekem a 7en kerül be 60/40 FK bővebben ha már gurul a vas :wink:

Link to comment
Megosztás:

hali

mivel érdemes rácsot ragasztani???

eddig 2komponensűt használtam, de annak iszonyat sok a száradási ideje....

Nekem a műanyagos egyszerü ragsztópuskával :oops: :( csinálta.

A tescoban(praktiker :?: ) valami 1500 körül mozog és adnak hozzá egy pár darab patront is.

És rendesen, masszivan megál a helyén.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.