Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Hmm, megpróbálom lekérni a lámpa árát.

Amugy hátsó lámpánál nem volt külömbség a faceliftes, és az korábbi verzió között ugye?

Csak mert látom itt oda van írva, hogy "91-94".

Érdekel esetleg még valakit a lámpa? Csak mert, ha igen, és van posta akkor benne vagyok a bizniszben. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hmm, megpróbálom lekérni a lámpa árát.

Amugy hátsó lámpánál nem volt külömbség a faceliftes, és az korábbi verzió között ugye?

Csak mert látom itt oda van írva, hogy "91-94".

Érdekel esetleg még valakit a lámpa? Csak mert, ha igen, és van posta akkor benne vagyok a bizniszben. <_<

hú, ez engem is érdekelne, én sem találtam szebbet mint a gyári, nem értem, miért nincs ebből is sima kristálylámpa, mint az 5 ajtósnál.

Link to comment
Megosztás:

Hmm, megpróbálom lekérni a lámpa árát.

Amugy hátsó lámpánál nem volt külömbség a faceliftes, és az korábbi verzió között ugye?

Csak mert látom itt oda van írva, hogy "91-94".

Érdekel esetleg még valakit a lámpa? Csak mert, ha igen, és van posta akkor benne vagyok a bizniszben. :D

Engem is érdekelne! <_< És a két lámpa között ennyi a különbség: Facelift előtti Faceliftes Tehát igazából csak kapott egy enyhe sötétítés :D

Link to comment
Megosztás:

Szomorú hírekkel érkezem....

Azt mondta a Sally Kínából :D :D :) :D , hogy 1dbot nem adnak el, min. rendelés 25 db <_<

Ez vicces.

Vagyunk 25-en akinek kell ilyen lámpa? :D

Vagy vegyek 25-öt, és nyissak kiskert?

:D

Del.

és Sally nem mondta, hogy hol lehet megvenni, mert gondolom szállítanak erre arra...esetleg valami németországi cég?

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki hogy az 5 ajtós hátsó ülései jók-e a sedanba?

Kösz

Del.

Ha ferdehátúból való akkor igen, ha Caravan-ból akkor szét kell bontani és a fém hátlapot kicserélni, sőt az alsó résznél szivacsot kell cserélned és a kárpitot méretre átszabni, varratni stb. . :D

Szóval ha jól sejtem, akkor a Caravan-é nem <_<

Link to comment
Megosztás:

Szóval ha jól sejtem, akkor a Caravan-é nem <_<

Aki szereti a kihívásokat az áttudja alakítani, szabatni a Caravan-ét mint pl. én. :D

40e km-es törött svájci autóból vettem meg az üléseket, kár lett volna kihagyni csak azért mert Caraván. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.