Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Ha már itt járunk, mennyiért is lehet hozzájutni jó állapotú GSI üléspárhoz :?:

Én tavaj 18e-ért vettem a pár Kadett GSI ülést (bontóból), elég jó állapotban voltak.

Csak a vez.ülés deréktámaszánál volt kikopva a huzat.

Rakattam rá egy foltot 500ft-ért és kész is volt.

Azóta tökéletes, semmi gond! :wink:

Link to comment
Megosztás:

És tud valaki jó üléskárpitost? Mert valószínűleg Anti ülései lesznek a befutók, de szeretnék valami frankó fekete kárpitot rájuknyomatni, meg javítani is kellenne...

Nálunk van kib....ott szépen dolgozó srác,de horrorba nyomja.A Porschehoz szokott kimenni gályázni.Gondolhatod milyenek az árai.Egy haverom Avensis-ét bőrözte.Az üléseket,meg az ajtókárpitokat,de eszméletlen lett. 8)

Link to comment
Megosztás:

Nálunk van kib....ott szépen dolgozó srác,de horrorba nyomja.A Porschehoz szokott kimenni gályázni.Gondolhatod milyenek az árai.Egy haverom Avensis-ét bőrözte.Az üléseket,meg az ajtókárpitokat,de eszméletlen lett. 8)

Akkor inkább már új ülések. :wink: Sejtem hogy nem lesz olcsó mulatság, de azért valami elfogadható áron kéne...

Link to comment
Megosztás:

tüki már megint hülyeséget beszélsz...

tudok kárpitost majd 7végén rákérdezek, nagyon szép és jó áron dolgozik...

Anno 12ért húzta újra a 2 ülést és vmi holt patent lett :wink:

Na ez már nagyon szimpi ár!!! :wink:

Megköszönném ha tényleg megkérdeznéd, hogy kb. mennyibe fáj egy ilyen műtét.

Link to comment
Megosztás:

tüki már megint hülyeséget beszélsz...

tudok kárpitost majd 7végén rákérdezek, nagyon szép és jó áron dolgozik...

Anno 12ért húzta újra a 2 ülést és vmi holt patent lett :wink:

Ez full jól hangzik!Kíváncsi vagyok rá,mert az enyémeket is újra kéne már!Majd plíííz photo!Meg meséljetek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Érdekelne hogy az F Astrámban nincs fordulatszám mérő ha veszek bele akkor működni fog, benne van az autóban a jeladó?

Azt tudom hogy az órán lévő számnak egyezni kell W=1102 de ilyent nem találtam bontóban csak más számút ha azt megvenném az enyémből átrakható-e a kilóméteróra ,és müködne? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Érdekelne hogy az F Astrámban nincs fordulatszám mérő ha veszek bele akkor működni fog, benne van az autóban a jeladó?

Azt tudom hogy az órán lévő számnak egyezni kell W=1102 de ilyent nem találtam bontóban csak más számút ha azt megvenném az enyémből átrakható-e a kilóméteróra ,és müködne? :roll:

Már sokan kicserézték, és nem volt panasz.De eltérés adódhat.Szal ha ilyesmit tervezel, ott helyben cseréld ki, és akkor nincs problem.SZtem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Érdekelne hogy az F Astrámban nincs fordulatszám mérő ha veszek bele akkor működni fog, benne van az autóban a jeladó?

Azt tudom hogy az órán lévő számnak egyezni kell W=1102 de ilyent nem találtam bontóban csak más számút ha azt megvenném az enyémből átrakható-e a kilóméteróra ,és müködne? :roll:

Bocsi hogy belepofázok, de szerintem nem lehet gond!

Nekem sem volt ford.szám mérő a kocsiban,bár nekem Nexiám van.

Vettem egy ford.szám mérős km.óra műszeregységet+ benzin&vízhőfok

és ford.szám mérő műszert, a km óra maradt a régi.

Összeszereltem, visszaraktam a helyére, csatik be és tökéletesen működik.

Szerintem neked is bennevan a jeladó alapból.

Link to comment
Megosztás:

Gara!

Ha lengyel gyártású az autód, akkor nincs bekábelezve, de be lehet.

Régebbiek mind be vannak kábelezve, úgyhogy csak csere.

Ki lehet cserélni a km óra részét külön, asszem kompatibilis is a két

fajta műszercsoportban. :lol:

a Km órából több féle van. Nem mindegyik ford.szám nélküli km-óra megy be 1 az 1-be, kicsit faragni kell.

Link to comment
Megosztás:

a Km órából több féle van. Nem mindegyik ford.szám nélküli km-óra megy be 1 az 1-be, kicsit faragni kell.

Jól írja MOMC, aszzem sebességjeladó van a km órában, annak a csatlakozója különbözik! Nézz szét a képeim között a táron, vannak erről is képek!

Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek a segítséget beszereztem a műszercsoportot ,beleszereltem a Km-órát működik! :lol: ,de annyi bajom van még ,hogy 60l -es re van kalibrálva az üzemanyagszint jelző lemezkéje ,meg le akar jönni róla az a fólia amin a számok és a kalibrálás van. Hol lehet külön ilyent beszerezni az érdekelne még.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.