Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Signum


aga

Recommended Posts

Sziasztok!

Köszi az elismerést, de nektek is ugyanilyen szép autótok van, hiszen egy család! :D

A Felni gyári OPC felni 8x19coll ET43, 235/35 r19 gumikkal!

Futás alatt nem tudom mit gondolsz, nem ráz, nem üt, nem is zajos...

A felniken vannak kisebb karcok, lehet télen lefényeztetem őket, más bajuk nincsen, új gumikkal sikerült vennem!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszi az elismerést, de nektek is ugyanilyen szép autótok van, hiszen egy család! :D

A Felni gyári OPC felni 8x19coll ET43, 235/35 r19 gumikkal!

Futás alatt nem tudom mit gondolsz, nem ráz, nem üt, nem is zajos...

A felniken vannak kisebb karcok, lehet télen lefényeztetem őket, más bajuk nincsen, új gumikkal sikerült vennem!

A futásra azt értem hogy nem döcögős 1 kicsit?vagy nem-e sétál az úton lévő hosszbordákon?Fogyasztást mennyivel dobta meg?Ezekre gondoltam.Nekem 1.8 i H Astrán volt a kellőnél nagyobb felni OPC 18" és ilyen jellegű problémáim voltak.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, mit gondoltok erről, érdemes lenne megvenni? kb mibe kerülhet rendberakni?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/signu...74000km-4289818

Akár még meg is éri megvenni ha műszakilag és esztétikailag a sérülésen kívül nem kell költeni rá!A motorháztető+sárvédő+lökháritó+lámpa 100.000-ből meg van+két légzsák 100-200e ft+1-2 apróság(patentok,lökh.tartó,dobbetét,ablakmosó tartály...) bontóból.+munkadíj+fényezés.Ránézésre ennyi,ha nagyobb sérülés nincs alatta ami képröl nem látszik.Durván300-400e körül meg áll.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

A futásra azt értem hogy nem döcögős 1 kicsit?vagy nem-e sétál az úton lévő hosszbordákon?Fogyasztást mennyivel dobta meg?Ezekre gondoltam.Nekem 1.8 i H Astrán volt a kellőnél nagyobb felni OPC 18" és ilyen jellegű problémáim voltak.

Szia!

Fogyasztás nőt, szerintem kb 1 literrel, de még elfogadható, nekem 1.8-as a gépezet, nagyon megvagyok elégedve a fogyasztásával, igy elviselem ezt a kis többletet!

A pattogás, és a széles gumi miatti elhúzás nem zavaró, azért mégis csak egy 1.4 tonnás autó alatt van, szerintem ilyen téren nincs probléma!

Összességében nekem megéri a szépsége miatt ezt a kis kellemetlenséget, mind komfortban, mind pénzben!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, mit gondoltok erről, érdemes lenne megvenni? kb mibe kerülhet rendberakni?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/signu...74000km-4289818

Szia!

Nem tudom mennyi lehet a javítás, de szerintem lehet még alkudni belőle, mert elég rég hirdetik, és drágábban volt kitéve eddig!

Ha tényleg 74ezer km van benne, akkor jó vétel lehet!

Meg kell nézni! :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, köszi a segítséget, igen kb én is ilyesmi összegre gondoltam, alkudni mindenképp kellene. Az biztos, hogy baromira tetszik a színe :D . a műszerfalon és a kormányon ahonnan kijöttek a légzsákok, azt vissza lehet állítani úgy, hogy ne legyen csúnya?

Szia!

Nem tudom mennyi lehet a javítás, de szerintem lehet még alkudni belőle, mert elég rég hirdetik, és drágábban volt kitéve eddig!

Ha tényleg 74ezer km van benne, akkor jó vétel lehet!

Meg kell nézni! :P

IDÉZET(Roland78 @ 2011-09-28 - 14:18)

sziasztok, mit gondoltok erről, érdemes lenne megvenni? kb mibe kerülhet rendberakni?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/signu...74000km-4289818

Akár még meg is éri megvenni ha műszakilag és esztétikailag a sérülésen kívül nem kell költeni rá!A motorháztető+sárvédő+lökháritó+lámpa 100.000-ből meg van+két légzsák 100-200e ft+1-2 apróság(patentok,lökh.tartó,dobbetét,ablakmosó tartály...) bontóból.+munkadíj+fényezés.Ránézésre ennyi,ha nagyobb sérülés nincs alatta ami képröl nem látszik.Durván300-400e körül meg áll.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szerintem műszerfalból újat kell venni! Illetve úgy értem az újat, hogy akár használt is lehet egy bontott autóból, aminek nem nyílt a légzsák!

Szerintem azért legalább 500ezer lenne a javítás mindennel együtt, de még így is megérheti ha más gond nincs az autóval!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szerintem műszerfalból újat kell venni! Illetve úgy értem az újat, hogy akár használt is lehet egy bontott autóból, aminek nem nyílt a légzsák!

Szerintem azért legalább 500ezer lenne a javítás mindennel együtt, de még így is megérheti ha más gond nincs az autóval!

Persze én is úgy gondoltam hogy új műszerfal is kell de ez az árba belefér véleményem szerint.Elnézve a kínálatot biztos jó árban hozzá lehet jutni,annyi bontó van csak B.P. környékén mint a pocsolya!

Rá kell szánni 1 napot és kész.Az autót pedig mindenképpen át kell nézni tüzetesen nehogy behúzzanak vele,mert úgy hírdetik hogy lábon elvihető akkor átnézetni is van lehetőség!!!!!Alkudni pedig kötelező ahogy Somi is mondta.Tényleg régóta hírdetik hogy hogy nem látott még benne senki fantáziát???!!!!

Link to comment
Megosztás:

azért egy kis kockázatot bevállalnék a 3.2-esért :D igaz tavasszal terveztem az autócserét, de lehet, hogy megnézem valakivel. amiket nézegettem még van fent a ha-n egy fehér vectra C2.2, az is szimpi, meg egy omega c3.0 :P :P :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...legance-5140857

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...ecutive-5142764

Hát nem is tudom, egy biztosat elcserélni a bizonytalanra! :D

Roland biztos jól járna! :D

Link to comment
Megosztás:

azért egy kis kockázatot bevállalnék a 3.2-esért :D igaz tavasszal terveztem az autócserét, de lehet, hogy megnézem valakivel. amiket nézegettem még van fent a ha-n egy fehér vectra C2.2, az is szimpi, meg egy omega c3.0 :D :P :P

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...legance-5140857

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...ecutive-5142764

Ha már Omega, én ezen gondolkodnék inkább. Annyiért autózol, mintha egy alsó középkategóriás autód lenne. Ráadásul gyári Spotkivitel.

Link to comment
Megosztás:

Persze én is úgy gondoltam hogy új műszerfal is kell de ez az árba belefér véleményem szerint.Elnézve a kínálatot biztos jó árban hozzá lehet jutni,annyi bontó van csak B.P. környékén mint a pocsolya!

Rá kell szánni 1 napot és kész.Az autót pedig mindenképpen át kell nézni tüzetesen nehogy behúzzanak vele,mert úgy hírdetik hogy lábon elvihető akkor átnézetni is van lehetőség!!!!!Alkudni pedig kötelező ahogy Somi is mondta.Tényleg régóta hírdetik hogy hogy nem látott még benne senki fantáziát???!!!!

400+-os benzinnél persze,hogy senki se lát benne fantáziát........ :D

Ez az autó sérülésmentesen is eladhatatlan.

Link to comment
Megosztás:

400+-os benzinnél persze,hogy senki se lát benne fantáziát........ :D

Ez az autó sérülésmentesen is eladhatatlan.

Úgy sejlik a szövegből mintha traktorpárti lennél kedves kolléga nem de bár? :D Min. 1 vagy 1.5 éve hírdetik az autót akkor még nem volt 400+ft a benya.A 3.2 V6 igaz hogy dupla annyit fogyaszt mint a diesel Vectra de nem is ugyan az a kategoria!Aki nem autózik 10-15e km-nél többet/ év annak simán meg éri tartani egy ilyen autót,vagy olyannak aki csak egyszerűen autózni szeret nem pedig elsősorban spórolni!Most ezzel nem sértegetni akartalak sem pedig a signumot pártolni ez csak egy vélemény volt. :D Mindkettőnek meg van a maga szépsége. :P Ja és még igazad is van! :P

Link to comment
Megosztás:

Úgy sejlik a szövegből mintha traktorpárti lennél kedves kolléga nem de bár? :D Min. 1 vagy 1.5 éve hírdetik az autót akkor még nem volt 400+ft a benya.A 3.2 V6 igaz hogy dupla annyit fogyaszt mint a diesel Vectra de nem is ugyan az a kategoria!Aki nem autózik 10-15e km-nél többet/ év annak simán meg éri tartani egy ilyen autót,vagy olyannak aki csak egyszerűen autózni szeret nem pedig elsősorban spórolni!Most ezzel nem sértegetni akartalak sem pedig a signumot pártolni ez csak egy vélemény volt. :D Mindkettőnek meg van a maga szépsége. :P Ja és még igazad is van! :P

na, elmentem és megnéztem. kihámoztam a gaz mögül. a külső sérülése valóban nem durva, belül is szép a körülményekhez képest. fekete bőrös, szép állapotú. viszont az összes gumi kuka és a gond az, hogy kb 4 henger megy, cicegnek a szelepek mint az állat és úgy jár mint egy traktor, a hifi nem kapcsol be. tehát valami elektronikai hiba is lehet, vagy csak az állástól, nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

na, elmentem és megnéztem. kihámoztam a gaz mögül. a külső sérülése valóban nem durva, belül is szép a körülményekhez képest. fekete bőrös, szép állapotú. viszont az összes gumi kuka és a gond az, hogy kb 4 henger megy, cicegnek a szelepek mint az állat és úgy jár mint egy traktor, a hifi nem kapcsol be. tehát valami elektronikai hiba is lehet, vagy csak az állástól, nem tudom.

Akit ennyi hiba meg a törés nem riaszt el,az tényleg igazi kalandor....... :D

Soha ne vegyél szerelemből autót,ezt pár százezer bukóval a hátam mögött tanácsolom.Olyat vegyél amitől szabadulni is tudsz,ha úgy alakul. :P

Link to comment
Megosztás:

na, elmentem és megnéztem. kihámoztam a gaz mögül. a külső sérülése valóban nem durva, belül is szép a körülményekhez képest. fekete bőrös, szép állapotú. viszont az összes gumi kuka és a gond az, hogy kb 4 henger megy, cicegnek a szelepek mint az állat és úgy jár mint egy traktor, a hifi nem kapcsol be. tehát valami elektronikai hiba is lehet, vagy csak az állástól, nem tudom.

Ez így kockázatos, butaság lenne megvenni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.