Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Nagyon jó képek. A miénkre is ráférne egy ültetés, mert az eleje igencsak ágaskodik.

De ma sikerült megcsinálnom a benzin részét. A fő gond az volt, hogy az injektor fuvókák le voltak ragadva, de miután megjárattam őket még mindig nem indult, így az összes kiszedésre került, és megpróbáltam átmosni őket. Sajnos nem sikerült kimosni belőlük a trutyit, ezért kapott másik injektorokat, és utánna már pröccre indult. Meg ha már szét volt szedve, a törött csatikat kicseréltem, de sajnos csak használtakat tudtam felrakni. Lehet ilyen csatlakozókat vhol venni? Mert erősen érdekelne pár darab.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Tükörbekötés folyamatban. A bal ajtóból kiszedtem a kábelkorbácsot,a szakadt és repedezett vezetékeket kicseréltem és kettőt pedig húztam be plusszba. Amúgy a tükörfűtés elektronikáját nemes egyszerűséggel levágták róla és iktatták. Sztem csináltatok egy időzítő elektronikát és rákötöm egy relére. Így ez is gyári lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ebben is digit, ülésfűtés meg 4 elektromos ablak...autómata volt de áthebrálták manuálra...így most nem műxik benne a tempomat, de állítólag meg lehet benne javszerolni...

17 felnik vannak rajta, meg kaptam hozzá egy rekesz pótalkatrészt, meg téliguákat acélfelnin...

van benne sony cumó, és így lett 220... :lol: Remélem bevállik... :lol:

Ja meg a lényeg...Sperrrrrrrr.... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ebben is digit, ülésfűtés meg 4 elektromos ablak...autómata volt de áthebrálták manuálra...így most nem műxik benne a tempomat, de állítólag meg lehet benne javszerolni...

17 felnik vannak rajta, meg kaptam hozzá egy rekesz pótalkatrészt, meg téliguákat acélfelnin...

van benne sony cumó, és így lett 220... :lol: Remélem bevállik... :lol:

Ja meg a lényeg...Sperrrrrrrr.... :D :D

Gratula üdvözzlégy a farosok között biztos megfog tetszeni és szeretni fogod nekem ilyenből volt kettő nagyon kis strapabiró jószágok és nem drága a cucc hozzá

sok sikert ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Amióta megvettem az autót folyamatosan a műszakira készítettem fel. A benzinrész meg lett csinálva, utánfutó irjelző miatt új relé, hátsó fékek szabályozása és új betét, kézifékkötél csere, el.ablakok és tükrök müködőképessé tétele, gázreduktor felújítás, hűtőventillátor csere. Nagyjából ennyi lett cserélve, és ami nem lett, az a nyomtávrúd, mert kicsit lóg a kormányműnél és a jobboldali kutyacsont. Ezeket feleslegesnek tartottam, mert még nem zörögnek és a csere csek kb 3-4 hónapig segít. A futómű és fékrendszer átvizsgálása volt az elsődleges.

Az Omega csak most megy majd a hó végén. Arra még gyüjtögetnem kell egy kis zséét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.