Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Naon jó lett az új felni. De rem télen nem ezt fogod fennhagyni? Mert akkor a hátsókerékhajtás megbosszulja magát. Én a Rekorddal egyszer akartam hóban közlekedni nyári kerekekkel, de másfél km után visszafordultam és inkább felraktam a téliket, bár a munkámból késtem egy órát, de utána biztonágban éreztem magam.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nem tudja vki, hogy pontosan mi a különbség az injektoros és a karbis Rekord hengerfeje között? Mert anyumnak a gépén elszállt a hengfej és csak karbisé van otthon. Amúgy egy bontóban komplett hajtásláncot 100 e-ért akartak adni. Nem hinném hogy épelméjü volt a gazda :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja vki, hogy pontosan mi a különbség az injektoros és a karbis Rekord hengerfeje között? Mert anyumnak a gépén elszállt a hengfej és csak karbisé van otthon. Amúgy egy bontóban komplett hajtásláncot 100 e-ért akartak adni. Nem hinném hogy épelméjü volt a gazda :unsure:

Sztem semmi.

Nekem volt fent ezis-azis. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.