Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Beszeltem a gazdajaval es megemlitettem neki, hogy sajnos meg kell valnom az MMV6-os Omegamtol es ezert szeretnek egy Senatort. O meg egy Omegat szeretne venni es ha meg tudunk egyzni akkor rafizetne az enyemre :lol:

Jo lenne ha igy osszejonne...

Van valakinek tapasztalata a Senator automata valtoval?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Ez a könyv már majd' egy éve (de biztos több, mint fél éve) akciós náluk egy Omega A könyvvel együtt, én nem mostanában voltam a Marótinál, de már akkor is ott voltak, gerinctájon van kicsit szétmállófélben mindegyik ha jól emlékszem, ja és csak 1-1db van mindegyikből. Legalábbis akkor annyi volt.

Link to comment
Megosztás:

Ez a könyv már majd' egy éve (de biztos több, mint fél éve) akciós náluk egy Omega A könyvvel együtt, én nem mostanában voltam a Marótinál, de már akkor is ott voltak, gerinctájon van kicsit szétmállófélben mindegyik ha jól emlékszem, ja és csak 1-1db van mindegyikből. Legalábbis akkor annyi volt.

nem tudom csak láttam h az és belinkeltem hátha kell vkinek :unsure:

egyébként raktárból hozták ki nemtom mennyi van/volt

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Egy hete vettünk mégegy Rekordot alkatrésznek. 2.2-es motorral, 5-ös váltóval. Igaz alap felszereltségű de a fedélzeti computer így is benne volt. Már át is szereltem a sajátunkba, de sajnos hiányzik a külső hőmérséklet jeladója. Ezért most ilyet keresnék. Bármelyik Opelé jó hozzá, mert rádugtam az Omiét és azzal is mért. Amúgy az autó másfél év után beindult, miután felpumpáltuk az el.ac-t, és saját lábon mentünk vele Esztergomból Mohácsra. És hogy milyen kicsi a világ? Az autót Amadeus cartárstól vettük, de ez csak a személyes találkozáskor derült ki.

Link to comment
Megosztás:

sajnos hiányzik a külső hőmérséklet jeladója. Ezért most ilyet keresnék. Bármelyik Opelé jó hozzá, mert rádugtam az Omiét és azzal is mért.

G Astrához való van nekem ,ha kell.

Amúgy meg szégyelheted a pofád,hogy nem szoltál mikor itt voltál. :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

:blush:

egy érdekesség:

134_R-101.jpg

és az autó, amelynek a fogyasztása iránt érdeklődött a levél írója:

879_P3120022.JPG

420_P3120011.JPG

(a fotó az autóról a héten készült)

Daten:

Rekord E2 - 2.0S - Automatik - Grundausstattung

EZ: 14.03.1983 (1.Hand)

Km: 42.300

Farbe: heliosblaumetallic

sonstige Zusatzausstattung: rechter Aussenspiegel

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ha minden jól megy a vasárnapi Szegedi Mini túrán is várható egy ilyen kocsi! Ajánlanám Berlinának! Szintén első tulajos! Sahara Gold színű még gyári festésű, mindene gyönyörű, a tulaj a szalon kirakatából vette meg 1977 decemberében első szériás, a legelső példányok egyike, és még mindíg hibátlanul műkszik!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.