Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Na asszem ezt kiveséztük... :mellow:

Persze rózsaszín festéssel, (virágok meg minden), hátul meg egy dupla ággyal mindjárt másképp nézne ki a dolog :unsure:

Ha így nézem, még jópofa is lenne ez az autó. Az előéletét meg ne firtassuk... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

erről eszembe jut a Sirhant művek c. sorozat amiben a 20 éves kiscsaj egy Caddy hallottaskocsival járt :unsure:

na legyen boldogabb téma is : a Seni kapott műszakit 2 évre :mellow: a zöldkártya meg 2 hete volt...

viszont megtudtam h hidegen azért füstöl meg durrog néha mert sok benzint kap...-köszi Ákos :rolleyes: ... majd orvosolva lesz

Link to comment
Megosztás:

Húvazze, 20-ast bekortyol a gép? A Gelko vmi 9.8-at mondott, hogy annyit ír a kompjúter..... Mondjuk a 20 nem kevés, de talán hihetőbb.... :rolleyes:

Anti, te meg minek olvasod a CS-t, ha fáj a hátad. Én nem bírom röhögés nélkül ezt a sok b@romságot..... (bár lehet, hogy inkább sírni kéne)

Link to comment
Megosztás:

Húvazze, 20-ast bekortyol a gép? A Gelko vmi 9.8-at mondott, hogy annyit ír a kompjúter..... Mondjuk a 20 nem kevés, de talán hihetőbb.... :D

Anti, te meg minek olvasod a CS-t, ha fáj a hátad. Én nem bírom röhögés nélkül ezt a sok b@romságot..... (bár lehet, hogy inkább sírni kéne)

Ígyál Te is Aspirinra...mindjárt jobb lesz... :rolleyes: :mellow:

Nálam a Seni 13-15 között evett...a GSi meg mint párszor péntekenként kiszámoltuk 30 körül...ebből jött a 20 mert Maci mondta, hogy a kettőből kéne autót gyúrni... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ígyál Te is Aspirinra...mindjárt jobb lesz... :mellow: :unsure:

Nálam a Seni 13-15 között evett...a GSi meg mint párszor péntekenként kiszámoltuk 30 körül...ebből jött a 20 mert Maci mondta, hogy a kettőből kéne autót gyúrni... :D

tegnap alkottam egy 18ast :lol: :lol: ;)

tankolás után 0zott BC-vel elfelejtettem egyenesen menni :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

tegnap alkottam egy 18ast :mellow: :unsure: :D

tankolás után 0zott BC-vel elfelejtettem egyenesen menni :rolleyes: :lol:

Szerintem rakjál az ajtókra egy-egy lámpát... ha már úgyis kilinccsel előre közlekedsz, legalább láss is valamit este... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.