Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Köszi!

Ezek mennyire gyakoriak és kb milyen árban lehet hozzájutni?

Lesz majd némi plusz fogyasztóm, és a gyári generátor szerintem azokhoz kevés lesz.

pl.: http://www.kephost.com/images4/2011/8/28/8...c52f1eg9mct.jpg :lol:

B Omegáé még viszonylag sűrűn előfordul,de azon ékszíjtárcsát kell cserélni.Abból csak a Bosch generátort szabad megvenni,a Delco Remy nagyon szar.A C30NE generátora egyre ritkább.

Link to comment
Megosztás:

Vincze Sanyi autója. Az utolsó kép a lagzimon készült 2005-ben. Elég sok munkám volt benne, hogy így nézzen ki. Sajnos a képeken sokkal jobban néz ki mint élőben.

Mert? Mi a baj a verdával?

Tényleg Sanyival mi van? Rég hallottam felőle...

Ebbe a 3800as vagy 4100 es moci éééééssss.....

Link to comment
Megosztás:

Akkor 2005 óta nem ment a kocsival?? És élőben nem is olyan szép?? és a Senátor ja milyen?? az egyben van szerinted?, Igaz beszéltem vele,hogy van rajta kis karistolás :lol:

Ment keveset a kocsival, de sztem nem többet 100 km-nél. A Seninek, mikor utoljára láttam, az első sárvédőit kellet volna javítani. Azon kívül patent a gép.

Link to comment
Megosztás:

Gabo. Minden kívánságod így teljesüljön. Azt azonban nem ígérem, hogy a tiedhez is jó. Amúgy Reki kapcsrajzok vannak a link mögött.

Kööösziii :D

Fékeim jók... szal rejtély miért villant fel fékezéskor a lámpácska, mert az olajszint meg maxon...

Létezik hogy agyátmérő amúgy 68mm körül van? (nincs tolómérőm, szal ezé' pontatlan) csak kíváncsiságból. Amúgy úgy néz ki hogy elférne a 271 es tárcsa is.

De nincs rá szükség, ha mégis hazakerülne, akkor igen, de sajna, egyre kevesebb esélyt látok rá :lol: :lol:

Amúgy volt Európában olyan Rekord amiben riasztó volt gyárilag? Esetleg távirányítós??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.