Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Szeretettel köszöntök mindenkit az oldalon!

Jelenleg egy Senator unokájával büszkélkedhetek eme fórumon, egy F Astra 1.4-es kombival.

Szeretnék véleményeket hallani a B Senator 2.3 td kombikkal kapcsolatban! Mindenféle jó és rossz tapasztalatokra kíváncsi vagyok, gondoltam egy ilyen "Cirkáló" beszerzésében!!!

Az írásokat előre is nagyon köszönöm, tisztelettel várom! lalaoo

B senatorban nem volt caravan max omega A-t épitettek át azzá......a 2.3 td motor meg halál.....

Link to comment
Megosztás:

Szeretettel köszöntök mindenkit az oldalon!

Jelenleg egy Senator unokájával büszkélkedhetek eme fórumon, egy F Astra 1.4-es kombival.

Szeretnék véleményeket hallani a B Senator 2.3 td kombikkal kapcsolatban! Mindenféle jó és rossz tapasztalatokra kíváncsi vagyok, gondoltam egy ilyen "Cirkáló" beszerzésében!!!

Az írásokat előre is nagyon köszönöm, tisztelettel várom! lalaoo

ez jo vicc, 10 éve B senatorozom , volt vagy 6 db nekem,de se caravan ,se diesel B senatorol nem hallottam :lol:

Omegára szokták rá aplikalni a B senator elejét ,de azon kivul a vilagon semmi köze egy B senatorhoz ....

a B senator nagyon sokban külömbözik egy omegatol...

Link to comment
Megosztás:

ez jo vicc, 10 éve B senatorozom , volt vagy 6 db nekem,de se caravan ,se diesel B senatorol nem hallottam :lol:

Omegára szokták rá aplikalni a B senator elejét ,de azon kivul a vilagon semmi köze egy B senatorhoz ....

a B senator nagyon sokban külömbözik egy omegatol...

Abból a sokból leírsz párat? Érdekelne.

Mert pl egy a1-es seni meg az e1-es reki közt nincs olyan rendkívüli különbség.

Link to comment
Megosztás:

Abból a sokból leírsz párat? Érdekelne.

Mert pl egy a1-es seni meg az e1-es reki közt nincs olyan rendkívüli különbség.

pl egy 2.3 d omega és egy fullos 24v seni közt a külöbség csak a teljesség igénye nélkül:

másik hid van benne (24V sokkal erősebb hiddal és sperr difivel jött ki) ,masik futómű (24V elektromosan keményithető ,sport , normál ,comfort fokozatban... ) ,másik fék (296 os tárcsák) ,másik belső tér (ég és föld a külömbség..) ,más kábel köteg (kb 10 xer akkora mint egy fapados diesel omiban van) ,van benne vagy 30 db extra ami nincs a 2.3d omegaban..... , másik hátsó ajtó ,teljesen más a kocsi hátulja (nagyobb csomagtartó ,más forma) és az eleje is más (sárvédők ,motor haztatő ,lökösök) másik ABS kocka van benne ,más motor ,más váltó..

és az összes világitó test is más ! a senator az senator ..... ez csak az ami hirtelen eszembe jutott..... egy senator B egy omega A 2.3D töl minden értelemben fényévekre van....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok választ, talán a fotók és a leírás jobban segítenek. A Használtautón találtam az A Omega diesel kombik között. Ha van kis időtök rá, pillantsatok rá, lehet, hogy átépített?? Mindenesetre tetszetős darabnak tűnik. Előre is köszönöm!

Boldog új esztendőt és kellemes utakat kívánok mindenkinek!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok választ, talán a fotók és a leírás jobban segítenek. A Használtautón találtam az A Omega diesel kombik között. Ha van kis időtök rá, pillantsatok rá, lehet, hogy átépített?? Mindenesetre tetszetős darabnak tűnik. Előre is köszönöm!

Boldog új esztendőt és kellemes utakat kívánok mindenkinek!!

ha 2.3 td-t veszel akkor legyen sok pénzed tartalékba.....fogyóeszköz a hf meg az adagoló....és még keveset sem eszik ráadásul.

keress inkább egy gázos 6 hengerest ha erőt akarsz ha meg spórolni akkor egy gázos 4 hengerest.

átépitetnek meg biztos az.......ennyiért kapsz jó gázost is.

Link to comment
Megosztás:

ha 2.3 td-t veszel akkor legyen sok pénzed tartalékba.....fogyóeszköz a hf meg az adagoló....és még keveset sem eszik ráadásul.

keress inkább egy gázos 6 hengerest ha erőt akarsz ha meg spórolni akkor egy gázos 4 hengerest.

átépitetnek meg biztos az.......ennyiért kapsz jó gázost is.

igy van!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Állítólag volt benne 2,3TD,de csak valami elenyésző mennyiségűt gyártottak valahova exportra,talán spanyolba,ha jól emlékszem(talán még az epc is említi)

"Die CD-Ausstattung gab es für den deutschen Markt ausschließlich in Verbindung mit den 3-Liter-Motorisierungen. Nur für den italienischen, den spanischen und den portugiesischen Markt wurde der 23YDT bzw. der 23DTR-Motor ebenfalls mit CD-Ausstattung geliefert."

Forrás:senatorman.de

Pluszba még portugália és a digók.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.