Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Lassan kell keresnem egy jó automata váltót. Amikor fixre kellene zárnia a 3. fokozat után, "váltogat" fel-le. A felújíttatás kicsit sokban lenne sztem.

lehet van egy váltom.86-os seniről.kompletten.

elvileg keresztanyámnál van aszem,ha a multkori szanáláskor ki nem dobtam azt is.

sűrgős????

most költöztünk pestre a párommal és nem tudom mikor járok odahaza.

Link to comment
Megosztás:

Nem sürgős egyáltalán. Ha jöttök blitzre ott is intézhetjük. És mi lenne az ára?

az ára........????????

hmmmmm,mondjuk mint a tüköré.én ugy sem használom smmire sem.csak annakidején rutinból elraktam.

140 000 km van benne és végig szervízelve volt egy hamburgi márkakereskedésben.a számlái is megvannak még(persze csak ha a váltó is megvan még).

a talira nem tudom tudok-e menni,most keresek melót itt a nagyvárosban.

de ha járok arra szivesen elvíszem.

Link to comment
Megosztás:

Van az három is, de ki számolja? B) Ráér, enni nem kér, és nem is rohad. B)

bocs a késésért,de kissé váratlanul és villámgyorsan ÁTALAKULT az életem.munka meg ami ehez tartozik.

nem tettem le a cumodról,csak kicsit szét vgyok esve a szabadidő terén.

megcsináltattam a 2.4-es hf-et is és még azt sem tudtam berakni.

szar a vidéki nyugit feladni a fővárosi rohanásért.nem biztos,hogy sokáig bírom.majd eldől.

Link to comment
Megosztás:

Szóval a hátsó difi kérdés mostanában kezd éles lenni

Ha valaki esetleg tud jó állapotú hátsó hidat C vagy E rekordhoz, amely 35/9 vagy 33/9 áttételű akkor szóljon! Elképzelhető, hogy más Opel típusok difije is jó nekem de ezt nem tudom pontosan.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy volt, az nálla van. Feltételezem, ha még keres, akkor az is szar volt. :D

A tiéd már megtette amit megkövetelt tőle a haza..

Sok haszonos méretet sikerült róla levenni. Egyébként a talicskában fekvő delikvens volt a tiéd :D Ha találok egy ugyan ilyet ami jó is akkor meg van oldva a difi kérdés.

Apropó. leszedtem róla a fék munkahengereket, betéteket, ha kell vissza adom őket, mert azok jónak látszanak.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

A napokban vásároltam egy 84-es Rekord Berlinát. Ehhez keresek Opel emblémát a hűtőrácsra, mert az előző tulaj jobb híjján nem átallott lefesteni a helyét kályhaezüsttel...

Ha estleg valaki tud valami infot, hogy hol lehet ilyen dolgokat beszerezni, kérem ossza meg velem.

Előre is köszönöm, üdv: Laci

Ja és megvettem a Maróti Godai féle javítási kézikönyvet, ha lesz időm majd beszkennelem, ha esetleg valaki kér, küldök szivesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.