Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Tudja valaki,milyen időközönként kell a C30SE vezérműláncát cserélni?Olvastam egy német lapon,hogy inkább valamelyik merciét javasolják rá,mert erősebb.Erről hallott valaki?

123 diesel jó bele.kicsit faragni kell.

100 000 km a csere,de látod rajta ha rossz.nagyon lógnak a görgök.nekem a gyáriban 300 felett van és nagyon jó.olaj függő.

Link to comment
Megosztás:

123 diesel jó bele.kicsit faragni kell.

100 000 km a csere,de látod rajta ha rossz.nagyon lógnak a görgök.nekem a gyáriban 300 felett van és nagyon jó.olaj függő.

Meg gondolom fordulatfüggő.Az enyémnek inkább egy kicsit hangja van,de csak annyira hogy hallani lehessen,hogy lánc van benne.Az vigasztal,hogy hallottam már olyan zajosat ami a sportkipufogót is elnyomta <_<

Link to comment
Megosztás:

Meg gondolom fordulatfüggő.Az enyémnek inkább egy kicsit hangja van,de csak annyira hogy hallani lehessen,hogy lánc van benne.Az vigasztal,hogy hallottam már olyan zajosat ami a sportkipufogót is elnyomta <_<

nekem volt mmár bajom a láncvezetővel meg a feszítőpatronnal is.ez utobbi el tud dugulni,ha koszos a motor.az első me elkopik ha szar az olaj.

konlúzió:ne használj szar olajat.

Link to comment
Megosztás:

nitúra hátsó fékpofa.

szia.

semmim nem maradt.

mindent kiszortzam amit nem tudtam eladni-ajándékozni.

a jelfogó aszem ua. mint a 2.4-esé,a jeladó már nem.

az össz alkatrészem talán egy garnitúra hátsó fékpofa.

A 2,4-esé nem egyezik,az x14xe,x16xel,c14se,c16se motorokban van ugyanilyen az epc szerint.Azért köszi.

Link to comment
Megosztás:

tegnap láttam a tv-ben egy ausztrál dok.filmet és abban volt egy E2-es reki(vagy commodore).aszem holden néven futott és V8 volt benne.gyárilag.

erröl tud valaki valamit?

arra gondolok molyen moci van benne,milyen váltó,stb.....

fel volt emelve és rendes merev híd volt alatta,mechanikus váltóval.asszem 5 csavaros felnije volt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Valaki tudna segíteni abban hogy,

1.hány literes a Rekord C/ Commodore A benzintankja?

illetve képet tudna e tóla küldeni (a szonda helye és a szivócső helye miatt)

2.Mekkora átmérőjű és szélességő a hátsó dobfék, munkahengerek belső átmérője? (Commodore A nál)

Előre is köszönöm...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Valaki tudna segíteni abban hogy,

1.hány literes a Rekord C/ Commodore A benzintankja?

illetve képet tudna e tóla küldeni (a szonda helye és a szivócső helye miatt)

2.Mekkora átmérőjű és szélességő a hátsó dobfék, munkahengerek belső átmérője? (Commodore A nál)

Előre is köszönöm...

A benyatank 55 literes de Commodorénál létezett 1969 után 70 literes tank is.

Ha a kocsi mögött állsz akkor a tartály bal első sarkánál van a szintmérő és a búvárcsőa csomagtér padlólemez alatt.

A betöltő meg a hátsó rendszám mögött.

Szellőző van a tankbetöltő cső oldalában és vele átellenben (elöl középen). Az viszont a csomagtér padlólemez szintje felett. Nekem legalábbis a 70 liters tankomon.

Van még kérdésed?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.