Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

ha állítható a kormánymagassága akkor nem hagyományos módon van megoldva a gyujtáskapcsoló......... :lol:

senatorokban pedig gyárilag olyan van. <_<

rudazattal müködteti a 2 kapcsoló 1séget.amik a kormányoszlopn egészen alul vannak. :lol: :lol:

nem 1xü hozzájuk férni.

Tehát a kormány alatti öntvénybe, ahova belemegy a kulcs, ott semmit nem lehet cserélni ?

Ja amúgy beindult és müxik :lol:

Tenksz Ájszmennnnn :lol:

Link to comment
Megosztás:

El van átkozva ez a kib@szott Senator. El lett hozva a közterület felügyelet telephelyéről (ez van... Amerikában az újjáépítők viszik el az öreg autókat, Magyarországon a közterület felügyelet), és most megpróbáltuk volna végre beindítani, errefel összefosta magát vagy a kuplung, vagy a váltó, nem lehet kicibálni a váltót üresbe. Esküszöm, holnap alábakoljuk, és pörgő kerékkel, de be kell indulnia...

na megyen már a sárkány???

felszabadult még 1 ecu ha a másikak nem lennének jók.ez garantáltan 30E motorhoz van. <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

van 1 7 lábu relé a tüzfalon a motortérben(az A/C reléje).esetleg ott nézz körül.........az szokott érdekeseket csinálni.

Hi!

Köszi a tanácsot, az ac relét kicseréltem, csak azóta nem mentem olyan hosszú útra, hogy kiderüljö, megoldódott-e a baj. Még a motorvezérlő elektronikát fogom kicserélni, ha szükséges. Aztán majd meglátjuk...

üdv: L

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Köszi a tanácsot, az ac relét kicseréltem, csak azóta nem mentem olyan hosszú útra, hogy kiderüljö, megoldódott-e a baj. Még a motorvezérlő elektronikát fogom kicserélni, ha szükséges. Aztán majd meglátjuk...

üdv: L

csak ua. ecu-t rakjál bele mint ami volt,mert elég érdekeseket tud produkálni a gép ha nem jót raksz bele.

nekem már úszott ezmiatt két ecu-m és 1 alapjárati szabályzó egység.

Link to comment
Megosztás:

Itt vannak a képek. Sztem hagyományos gyujtásúra is rá lehet rakni.

Köszi a csomagot <_<

meg tudja vki mondani hogy a felső képen jobb oldalon látható vákuumkapcsolót hová kell bekötni?

pillangószelep elé vagy utána?

muszáj leszek berakni a gyujtást is a befecsi mellé,mert anélkül nem igazán jó.

mégis kompatibilis a 2.2-es gyujtása a 2.0-áséval.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
csak ua. ecu-t rakjál bele mint ami volt,mert elég érdekeseket tud produkálni a gép ha nem jót raksz bele.

nekem már úszott ezmiatt két ecu-m és 1 alapjárati szabályzó egység.

Sziasztok!

Úgy tűnik megvan a galiba. A gyújtótrafóhoz menő kábelköteg csatlakozója volt telekoszolódva, és melegen (kb 30 km után) néha kihagyott a gyujtás.

Ha lesz egy kis időm, szétkapom az össze csatlakozót, megfújom kompresszorral meg egy kis kontakt sray, remélem nem lesz többet ilyen. Elég idegesítő volt...

Köszönöm a talácsokat, hála az égnek, hogy nem "szervi" baja volt, bár elég sokáig tartott, amíg kiderült a hibaforrás.

Üdv Mindenkinek!

Laci

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.