Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Igy van. A régit nehezen lehet beszerezni. és az a gáz be van tiltva,mert olyan anyagokat tartalmaz ami károsítja a környezetet. és bennünket. Mondom én, mi nem károsít mostanában. De vannak néhol régi palackok amiben még van régi cucc. És tényleg hidegebb és nem adják még drágábban. Még nem... (persze titokban töltik, mert tiltott.)

ha tudzs vkit aki 1 árban adja az r12-t az r134-el akkor szólj.

nekem 15be fájt a monza,és ez tényleg baráti volt.

Link to comment
Megosztás:

ha tudzs vkit aki 1 árban adja az r12-t az r134-el akkor szólj.

nekem 15be fájt a monza,és ez tényleg baráti volt.

Ha le mész Győrbe akkor nincs akadálya, csak egy telefon. :rolleyes:

Mikor látunk valami fotót a gépről. Kiváncsi vagyok, de nagyon?? Jun 6. án Megyünk a Hungaroringre..

Link to comment
Megosztás:

Ha le mész Győrbe akkor nincs akadálya, csak egy telefon. :rolleyes:

Mikor látunk valami fotót a gépről. Kiváncsi vagyok, de nagyon?? Jun 6. án Megyünk a Hungaroringre..

aki kiváncsi hamar öregszik......ne izgulj majd láthatod.legalább lesz aki lefótózza és felrakja ide. ;)

megyek győrbe asszem nemsokára......a kékbe megint összeraktam a klímát és még nem töltöttem fel csak levákuumoztam.

adol akkor 1 számot?

Link to comment
Megosztás:

Szia!! Esett at eső, és nem keveset, Így csak ma megyek autó nézőbe, és nagyon bizsergek. mert van Bordó lökhárítóim és oldal szakálom. Talán jól fog mutatni a kék szin + bordó alja. Ja ha tényleg elfogadható a gép rá csapok.

Képeket csináltál róla remélem :rolleyes:

Ja hogy csináltad a klikk feliratot ?? Nagyon jó!! Meg kell tanulnom ezt is, mert még a képek is nehezen mennek...

Új hozzászólás -> másokik sor : link beszúrása (zöld +jel ) -> mehet a link -> majd a szöveg amit ki akarsz írni....

Link to comment
Megosztás:

Képeket csináltál róla remélem ;)

Új hozzászólás -> másokik sor : link beszúrása (zöld +jel ) -> mehet a link -> majd a szöveg amit ki akarsz írni....

Köszike. Most megyek 19 re a sráchoz.. Ja csak. annyit a Monza vásárlóhoz . hogy érdekes lehet azt 490 Euró---éééééé.

csak javaslom nézetek körül. Mondjuk a ( mobile.de .-n. ) Még jó hogy ven nekem pár monzám, Igaz 2 db menet kész..

Többire meg gyártom a pénzt,, :rolleyes: Szóval lesz , Van Monza eladó csak tényleg nem mindegy milyen állapotúak.

Újságban találtam én is olcsót, Na de azt nem látni. el kell menni oda, és ha gány ?? Akkor kidobtuk azt a halom lét.. Bocsika( :D )...

Link to comment
Megosztás:

Köszike. Most megyek 19 re a sráchoz.. Ja csak. annyit a Monza vásárlóhoz . hogy érdekes lehet azt 490 Euró---éééééé.

csak javaslom nézetek körül. Mondjuk a ( mobile.de .-n. ) Még jó hogy ven nekem pár monzám, Igaz 2 db menet kész..

Többire meg gyártom a pénzt,, :rolleyes: Szóval lesz , Van Monza eladó csak tényleg nem mindegy milyen állapotúak.

Újságban találtam én is olcsót, Na de azt nem látni. el kell menni oda, és ha gány ?? Akkor kidobtuk azt a halom lét.. Bocsika( :D )...

ezt nekem céloztad????

nem volt eladó a gép,én beszéltem rá a tulajt.

az árat meg nem a piac szerint határozta meg hanem szimpátia alapján.ennyi..... ;)

tuuudod...sok-sok ismeretség és lehet mindent szerezni.

Link to comment
Megosztás:

ezt nekem céloztad????

nem volt eladó a gép,én beszéltem rá a tulajt.

az árat meg nem a piac szerint határozta meg hanem szimpátia alapján.ennyi..... ;)

tuuudod...sok-sok ismeretség és lehet mindent szerezni.

Szia! Mint írtam vannak kivételek és ha Újságban olvassa az ember. Én is vettem már igy cuccot. Ki is lehet fogni jókat. És alku végett is jobb. Nem bánásként írtam. Csak nagyon olcsónak találom, de majd reméljük meg is látjuk.

--- van megint egy új Monza hírdetés.... ezt 3 éve néztem és mindíg gányoltnak tartom. és nem szép, meg a lökhárítók is :rolleyes: Visit My Website És az ára is magas.. Ennek IS!!!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Mint írtam vannak kivételek és ha Újságban olvassa az ember. Én is vettem már igy cuccot. Ki is lehet fogni jókat. És alku végett is jobb. Nem bánásként írtam. Csak nagyon olcsónak találom, de majd reméljük meg is látjuk.

--- van megint egy új Monza hírdetés.... ezt 3 éve néztem és mindíg gányoltnak tartom. és nem szép, meg a lökhárítók is :rolleyes: Visit My Website És az ára is magas.. Ennek IS!!!

Sziasztok!

Gyáááááááááhe!

Én is gányoltnak látom. De nagyon.

Na,meg ennyiért.

Mintha én jól jártam volna. :D

Csak a maradék jutott. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem... kicsit... :D :rolleyes:

De ha van vmi balfék, lehet becumizza... merthogy drága is, nem ért hozzá... ennek ellentmond, amit ír, hogy csak "profi" érdeklődőt vár, az meg 3 sec után kiszúrja... mindegy, nem veszem meg... :D ;)

akkor meg nem sok kicísit????
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.