Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

"Persze , csak gyilkolni azt szeretsz.."

Hát persze ,a kocsi meg CSAK magátol épül......... :D

"Had szóljon, ami kifér a csövön."

Van aki az élvezetért vesz és épit 3000-est :D ,van aki mutogatni..

"Majd mikor elszáll a hajtókar akkor meg majd húzathatod hazáig :) "

Hogy én erre nem gondoltam :D ,huhhh pedig én azt hittem hogy szerzek egy kamion turbot ,felkrampácsolom oszt jóóó van... :D

"Mondjuk annak nem gond aki tele van sok 3 L iteres motorral. Csak ki veszi és át teszi a másikat."

Lépni nem tudok már tőlük ,elszaporodtak mint a muslincák... :D

Link to comment
Megosztás:

']

"Persze , csak gyilkolni azt szeretsz.."

Hát persze ,a kocsi meg CSAK magátol épül......... :D

"Had szóljon, ami kifér a csövön."

Van aki az élvezetért vesz és épit 3000-est :D ,van aki mutogatni..

"Majd mikor elszáll a hajtókar akkor meg majd húzathatod hazáig :) "

Hogy én erre nem gondoltam :D ,huhhh pedig én azt hittem hogy szerzek egy kamion turbot ,felkrampácsolom oszt jóóó van... :D

"Mondjuk annak nem gond aki tele van sok 3 L iteres motorral. Csak ki veszi és át teszi a másikat."

Lépni nem tudok már tőlük ,elszaporodtak mint a muslincák... :D

Link to comment
Megosztás:

']

"Persze , csak gyilkolni azt szeretsz.."

Hát persze ,a kocsi meg CSAK magátol épül......... :D

"Had szóljon, ami kifér a csövön."

Van aki az élvezetért vesz és épit 3000-est :D ,van aki mutogatni..

"Majd mikor elszáll a hajtókar akkor meg majd húzathatod hazáig :) "

Hogy én erre nem gondoltam :D ,huhhh pedig én azt hittem hogy szerzek egy kamion turbot ,felkrampácsolom oszt jóóó van... :D

"Mondjuk annak nem gond aki tele van sok 3 L iteres motorral. Csak ki veszi és át teszi a másikat."

Lépni nem tudok már tőlük ,elszaporodtak mint a muslincák... :D

jó válaszok...... :lol:

-_- Én nem is vártam mást... :D Persze aki meg őrűl,ha be ül egy nyomulós autóba. Meg élvezi a csapatásokat.. Hát igen Ez a igazi Benzin szag érzés!! Ja bocs Etanol.... :)

Link to comment
Megosztás:

Vajon hogy nézne ki a RekSenOmegatoromon? :D

Nagyon jol állna rajta,a stilus oda valo,ami a méretet illeti az igy mutatna alatta (Tas azev-je a senatoron,ami ugyanazokkal a dimenziokal rendelkezik) :

ghj_033_152558.jpg

ghj_038_152506.jpg

DSCN6075_152518.JPG

fogná vele az utat ugy mint xar a gatyát.. :)

Mondjuk kicsit kevésbé ballonos kisebb szélességű gumival raknám..

Link to comment
Megosztás:

Hát ízlések és pofonok, de én ekkora görgőket nem raknék reki/a seni alá. Valahogy nekem ezekhez a régi VASakhoz jobban illik a kisebb felni, vastagabb gumival.

Na persze nem a gyári virsli ballonokra gondolok, hanem mondjuk valami hasonló felni/gumi arányra:

1967-chevrolet-impala-supernatural-lg.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát ízlések és pofonok, de én ekkora görgőket nem raknék reki/a seni alá. Valahogy nekem ezekhez a régi VASakhoz jobban illik a kisebb felni, vastagabb gumival.

Na persze nem a gyári virsli ballonokra gondolok, hanem mondjuk valami hasonló felni/gumi arányra:

nekem is bejövős :) mondjuk egy bbs rs 15'

csak hát a nagy balon hurkázik...

Link to comment
Megosztás:

ha kell valakinek........ingyen persze:2 pár E2-es seni hátsó lámpa és egy db középső prizma.......és nem ingyen,de ocsóért:2 db duplafoncsolos A2-es bal első lámpatest.foncsolok és üveg nélkül.a foncsol állítómechanika benne van.

ja és a lámpatestek VADI ÚJAK!!!!!!!!!!!!!

Mennyi?...

Adok érte pár első lámpát :) :D :D - Ezt nem tudtad volna előbb mondani, íni? :D

Link to comment
Megosztás:

Izéhozé, reki fűtőmotorja nincs valakinek?

Az enyém úgy néz ki döglődik, de sajna nem éppen az a felújítható fajta. Ahogy néztem.

Jha, és az injektoros E1 hűtője is réz ugye?

Már csak hogy bele akarok forrasztani egy hőfokjeladót a villanyos ventinek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.