Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

neked ez nem jó. mivel 5 lukas- A tied meg 4. Persze ,ha nem cserélted le a felfogatást.

De van ennek egy 4 lukas változata . Mantán, Kadett Gse .-n volt..

Nem nekem kéne, bátyámnak a vectrára. De akkor több szempontból se lenne jó rá. :D

Én maradok a vasfelniknél.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Opel-osok!

Szeretném ha leírná egy hozzáértő a 30E motor hengerfej leszerelésének (és visszarakásának) a menetét.

A motor már be van építve,tehát nincs is kedvem kiszedni.

Van-e v.mi trükkje a tevékenykedésnek?

Szelepfedelet már leszedtem,az imbusz fejű hengerfej csavarokat látom,meg hogy újakkal kell majd összeraknom,az tény.

:D

Előzménye az egésznek,hogy tegnap beszéltem mobilon az említett emberrel,már akkor is azt mondta hogy vezérműtengely (volt ilyen gépe és Senator-ja is),mára hogy meg is nézte és hallgatta már 100%-ra mondta. Bár én örülnék ha csak egy nagytakarítás megoldaná a problematikát. :D

Olyan olajsaras az egész,hogy (számomra) hihetetlen.

Szelepeket is fel kellene csiszolni gondolom.

Hézagok se nagyok.

Tehát ha nagy vonalakban,cyber eltudnátok igazítani az autószerelés világában egy "Mekk Eleket",megköszönném. :D

Link to comment
Megosztás:

Gúgli képkereső. :D

SenatorA1CD78290505(32wik).jpg

Nekem ilyen van. :D

Akkor ezek mikre valók? 14-esek,rohadt sz@rul néznek ki a gép alatt. :D

https://picasaweb.google.com/V8engines67/Do...241800530264994

https://picasaweb.google.com/V8engines67/Do...241801012681378

https://picasaweb.google.com/V8engines67/Mo...013214403239186

Meg az az acélkerék mi fajta,ami "PÓT"-nak lesz/volt? Nagyon bejön. (Első link.)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen van. :D

haha,most nézem ,hogy te hoztad el a pofán vert monzát ,meg azt a "verseny" monzát.. ezt a töröttet én is néztem,de ez nekem tul sérült volt..

A másik meg túl szétrohadt....

gigászi küzdelem ez ,gratulálok a kitartásodhoz és láthatóan a munka minősége is rednben van...

Laktos vagy ?

Link to comment
Megosztás:

haha,most nézem ,hogy te hoztad el a pofán vert monzát ,meg azt a "verseny" monzát.. ezt a töröttet én is néztem,de ez nekem tul sérült volt..

A másik meg túl szétrohadt....

gigászi küzdelem ez ,gratulálok a kitartásodhoz és láthatóan a munka minősége is rednben van...

Laktos vagy ?

Yes!

Még mindig.

Nem lakatos,kar. lakatos. :D

& köszönöm!

Csak már nagyon mennék vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem ez szentségtörés :D Mármint nem a gáz, hanem a V6 a sor6 helyett. A B Omegában mindenki sor6-ot álmodik a V6 helyett.

Sikerült hazaérnem egy tank (67 liter) gázzal. Átszámolva benzinre 6 literes fogyasztás jött ki :D

biztos ez volt neki olcson , amugy alapvetően jó elképzelés lenne , kisebb súly és az is hátrébb van.. én mondjuk egy kadetban tudnám

elképzelni.. :P

omega B-be S6 berakás annyira azert nem bonyolult :D

Tudtommal a 2.5TD omega bölcső és kardán kell .. többi megy csavarra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.