Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

2 db 2.2-es rekord hátsó híd+lengőkarok+stabilizátor homokfújva,alapozva,festve(csak az egyik van a hídakból) eladó ........a híd nem búg meg ilyenek.....

-reki púpos motorháztető is van....nem törött....

10.000+5.000. huf.

Az E1hez vagy E2-höz való púpos?

Link to comment
Megosztás:

Varajet II-vel mennyire érdemes foglalkozni?

Szétszedtem hogy kipucolom de hááát...

természetesen a pillangószelepek csavarjaiból kifordul a csavarhúzó, az egyik csavar legalább bele is tört, a tengely elkezdett szorulni, az egyik tömítés elszakadt...

Én meg a hajamat tépem...

Link to comment
Megosztás:

Ülök itt és azon agyalok, hogy az r25ös váltót, hogy fogom én összehozni a rekivel.

Alapvetően nem tudom hogy összejön e a kardánnal, főleg mert ugye overdriveos váltóm van, ami tök hosszú, aztán kérdés hogy a váltókar hova fog esni, azt se tudom hogy van annál megoldva a rudazat, mert a neten minden rohadt képről hiányzik, és főleg arról sincs fogalmam sem, hogy vajon a jelenlegi váltótartó vas jó lesz e, hogy egyáltalán oda esik e az r25 felfogatása.

Rakott már valaki r25-öt rekibe?

Link to comment
Megosztás:

Varajet II-vel mennyire érdemes foglalkozni?

Szétszedtem hogy kipucolom de hááát...

természetesen a pillangószelepek csavarjaiból kifordul a csavarhúzó, az egyik csavar legalább bele is tört, a tengely elkezdett szorulni, az egyik tömítés elszakadt...

Én meg a hajamat tépem...

a varajet-hez ha nincs gyári felújítód akkor halott dolog......soha nem lesz jó.lehet elketyek 1-2 ezer km-t,de utána megint lesz vmi vele.....rakjál rá fecsit,egyszerű mint az ék.....

Link to comment
Megosztás:

Ülök itt és azon agyalok, hogy az r25ös váltót, hogy fogom én összehozni a rekivel.

Alapvetően nem tudom hogy összejön e a kardánnal, főleg mert ugye overdriveos váltóm van, ami tök hosszú, aztán kérdés hogy a váltókar hova fog esni, azt se tudom hogy van annál megoldva a rudazat, mert a neten minden rohadt képről hiányzik, és főleg arról sincs fogalmam sem, hogy vajon a jelenlegi váltótartó vas jó lesz e, hogy egyáltalán oda esik e az r25 felfogatása.

Rakott már valaki r25-öt rekibe?

berakható minden mindenhová......én ugyan nem raktam még be ilyet csak halottam róla.itt-ott vmit faragni kell,de hogy mit már meg sem jegyeztem.

Link to comment
Megosztás:

a varajet-hez ha nincs gyári felújítód akkor halott dolog......soha nem lesz jó.lehet elketyek 1-2 ezer km-t,de utána megint lesz vmi vele.....rakjál rá fecsit,egyszerű mint az ék.....

Nem is kell több, csak annyi.

Ezzel a motorral nem szenvedek már túl sokat, inkább elkezdem összelegózni a 2.4-et.

Valamiért a mostani nem lett az igazi. Orrán száján okádja az olajat, de hogy konkrétan hol, az nem látszik, viszont jobb füstöt csinál mint az orosz tankok.

Link to comment
Megosztás:

Megmértem ma a váltómat, 81 centi körül van, pontosan nem tudom, mert pont a kereszttartó fölött van a hardy.

Viszont az r25 meg 54.5cm, szóval sokkal rövidebb...

Valakinek nincs kéznél véletlen egy 4-es reki váltó? Vagy tudja valaki hogy az milyen hosszú?

(harang peremétől a hardiig)

Link to comment
Megosztás:

Megmértem ma a váltómat, 81 centi körül van, pontosan nem tudom, mert pont a kereszttartó fölött van a hardy.

Viszont az r25 meg 54.5cm, szóval sokkal rövidebb...

Valakinek nincs kéznél véletlen egy 4-es reki váltó? Vagy tudja valaki hogy az milyen hosszú?

(harang peremétől a hardiig)

kiveszed a drive-t és ott a 4es váltó........le tudod mérni.

Link to comment
Megosztás:

kiveszed a drive-t és ott a 4es váltó........le tudod mérni.

Na várj.

Van maga a 4es váltó, a nagy fekete öntöttvas házzal, ez idáig oké, aztán jön egy alu ház, gondolom ebben van a bolygómű, utána egy másik alu rész, ami a vége a váltónak. Ebből csak a középső részt hagyjam el? A vége ugyanaz?

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki pontosan?? vagy volt -e része ebben??

van egy végleg kivont autó. Forgalmija van de az ki van lukasztva.. Vissza lehet állítani forgalomba??

Mostani idő számítás érdekelne. :D

Mivel a Netten kb 8 éves írásokat láttam és már azok a rendeletek nem biztosan jók,,,,

Gondolom,sejtem, alap dolgokat meg kell csinálni. Átírás,Törzskönyv,Eredet vizsga ,biztosítás, stb... Van-e ezen kívül valami más buktató.

ha tudja valaki SOS.. köszike.... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki pontosan?? vagy volt -e része ebben??

van egy végleg kivont autó. Forgalmija van de az ki van lukasztva.. Vissza lehet állítani forgalomba??

Mostani idő számítás érdekelne. :D

Mivel a Netten kb 8 éves írásokat láttam és már azok a rendeletek nem biztosan jók,,,,

Gondolom,sejtem, alap dolgokat meg kell csinálni. Átírás,Törzskönyv,Eredet vizsga ,biztosítás, stb... Van-e ezen kívül valami más buktató.

ha tudja valaki SOS.. köszike.... :D

LEgfeljebb OT-vel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na, ma megjött az r25 öm.

Kérdés:

-a nyelestengelynek szabad e mozogni radiális irányban?

-szétszedni úgy tudom hogy a hardys végén letekerem azt a 30as anyát, meg kiszedem körben a 8as csavarokat, és kész, vagy van még valami trükkje?

Ha szét tudtam szedni akkor mit nézzek/mérjek meg benne/rajta?

Meg mi pénzért mennek ebből a beteszem és megy darabok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.