Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Köszönöm szépen az injektorokat. Miután eljöttem tőled, esett le, hogy amikor a belső tér cuccait kínálgattad, a fórumon, akkor műszerfalra is gondoltál. Sajnos nekem csak az ülések és kárpitok ugrottak be. Azért ha megint lesz ilyen akciód, és esetleg kék műszerfalad is lesz, gondolj rám.

nincs mit.......amúgy már minden a szeméttelepen van.senkinek sem kellet. <_<

mivel nincs helyem tárolgatni nem tudom elrakni senkinek sajnos.pedig voltak hibátlan komplett belsők is.még asszem plüss kivitelben is.

Link to comment
Megosztás:

nincs mit.......amúgy már minden a szeméttelepen van.senkinek sem kellet. <_<

mivel nincs helyem tárolgatni nem tudom elrakni senkinek sajnos.pedig voltak hibátlan komplett belsők is.még asszem plüss kivitelben is.

Igen mondtad is, hogy minden ment a lecsóba :wacko: de hátha egyszer lesz megint szép műszerfalad. A kárpitjaim többi részével nincs gond.

Link to comment
Megosztás:

ok.majd szólok.

viszont van egy autómata hidam......20e mocis rekiből.érdekel?

Érdekel, de nem tudom mikor tudom kifizetni, pláne mikor tudom elhozni. Pü megy. Amúgy színezett bal első ablakod nincs véletlenül? Tegnap becsaptam az ajtót és szétrobbant az ablak <_< Csere közben azért megint találtam hegesztenivalót az ajtóvázon. Ráadásul az üvegszilánkok beestek a zárszerkezetbe, és nem csukódott az ajtó. Azt is kiszedhettem, de legalább alaposan bezsíroztam.

Link to comment
Megosztás:

Nincs vkinek elfekvőben 1 pár Berlina felirata? Adok helyette Luxus vagy CD feliratot.

vazzzzzeeeeee............kidobtam.pont elötte nap amikor jöttél.

érdekes,amikor kínálgatom ingyen a dolgokat senkinek nem kell,amikor meg kidobom őket rá egy hétre jelentkezik pár emberke hogy mégis jó lenne nekik. <_<

kidobtam egy csomó E2-es reki tükröt,semmi bajuk nem volt csak épp kézi(belülről)állításúak voltak.na természetesen tegnap az kellett volna vkinek.

csak jelzem:asszem van még egy garnítúra reki ülésem,talán szüreke vagy fekete plüss.jövő héten megy a kukába az is.

Link to comment
Megosztás:

vazzzzzeeeeee............kidobtam.pont elötte nap amikor jöttél.

érdekes,amikor kínálgatom ingyen a dolgokat senkinek nem kell,amikor meg kidobom őket rá egy hétre jelentkezik pár emberke hogy mégis jó lenne nekik. <_<

kidobtam egy csomó E2-es reki tükröt,semmi bajuk nem volt csak épp kézi(belülről)állításúak voltak.na természetesen tegnap az kellett volna vkinek.

csak jelzem:asszem van még egy garnítúra reki ülésem,talán szüreke vagy fekete plüss.jövő héten megy a kukába az is.

Eddig abban voltam, hogy CD felszereltségű az enyém, de sikerült lőnöm egy 82.10. havi prosit amiből kiderült, hogy Berlina felszereltségű. Az a baj, hogy nekem sokszor kellene a cuccból, amiket kidobsz, csak épp nem egyszerű felugranom Pestre. Még a hátsó híd elhozatalát is erősen szervezem.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én is így vagyok, kocsi nélkül nehéz áthidalni azt a néhányszáz km-t.

Mire kell a berlina?

Nekem az E1-es rekim az, nem tudom az neked jó e.

Egyébként meg kurvára felbaszta az agyam a gép, a rohadt féknyeregbe beleszakadt a fékcsőcsavar, aztán a fostos szutyok csavarkihajtó is, bár nem tudom minek vettem elő, tudtam hogy semmire sem való....

És akkor vontassam a kocsit, kössz.....

Megyek inkább feldarabolom az egészet kevesebb helyet foglal.... <_< :wacko: :( ;)

Ha valakinek van felesleges két dugattyús bal első féknyerge occóé az szóljon!

Holnap még megnézem a vectra nyereg nem jó e helyette, de fék kell az autóra.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én is így vagyok, kocsi nélkül nehéz áthidalni azt a néhányszáz km-t.

Mire kell a berlina?

Nekem az E1-es rekim az, nem tudom az neked jó e.

Egyébként meg kurvára felbaszta az agyam a gép, a rohadt féknyeregbe beleszakadt a fékcsőcsavar, aztán a fostos szutyok csavarkihajtó is, bár nem tudom minek vettem elő, tudtam hogy semmire sem való....

És akkor vontassam a kocsit, kössz.....

Megyek inkább feldarabolom az egészet kevesebb helyet foglal.... <_< :wacko: :( ;)

Ha valakinek van felesleges két dugattyús bal első féknyerge occóé az szóljon!

Holnap még megnézem a vectra nyereg nem jó e helyette, de fék kell az autóra.

vitted volna a seni futóművet......... ;)

nem szabad kapkodni.....mindenből kell legyen legalább 2-3 db.én itt pesten rakom össze az 1ik autómat.mindenből van itt legalább 4-5 db,de van amiből több is.

Link to comment
Megosztás:

Eddig abban voltam, hogy CD felszereltségű az enyém, de sikerült lőnöm egy 82.10. havi prosit amiből kiderült, hogy Berlina felszereltségű. Az a baj, hogy nekem sokszor kellene a cuccból, amiket kidobsz, csak épp nem egyszerű felugranom Pestre. Még a hátsó híd elhozatalát is erősen szervezem.

a cd-ben minden volt........klíma is.azért az a felszereltség neve.

egyébként ezzel mindenki igy van.sajnos. <_<

sajnálom kidobálni őket,de ha meg elrakom akkor már nem ingyen adnám.itt pesten nem olcsó a garázsok bérlése......és a reki cuccokat nem fizeti meg senki.

Link to comment
Megosztás:

vitted volna a seni futóművet......... <_<

nem szabad kapkodni.....mindenből kell legyen legalább 2-3 db.én itt pesten rakom össze az 1ik autómat.mindenből van itt legalább 4-5 db,de van amiből több is.

Vittem volna, de nem tudtam érte elmenni....

Közben megoldódott, felmentem a padlásra és leporoltam a vectra fékeket. 1.8-as A vectráé.

Imádom a szabványokat. :wacko:

Még betét is akad rajtuk.

Már csak a fékcső lesz kérdéses.

Link to comment
Megosztás:

a cd-ben minden volt........klíma is.azért az a felszereltség neve.

egyébként ezzel mindenki igy van.sajnos. :wacko:

sajnálom kidobálni őket,de ha meg elrakom akkor már nem ingyen adnám.itt pesten nem olcsó a garázsok bérlése......és a reki cuccokat nem fizeti meg senki.

Igen, de '82 év végén még nem volt CD szint.

Megértem, és csodálkoztam is, hogy ennyi garázst bérelsz alkatrészeknek. Mások még az autójuknak sem bérelnek,nemhogy holmi kacatoknak <_<

Link to comment
Megosztás:

Igen, de '82 év végén még nem volt CD szint.

Megértem, és csodálkoztam is, hogy ennyi garázst bérelsz alkatrészeknek. Mások még az autójuknak sem bérelnek,nemhogy holmi kacatoknak <_<

rekiből is volt sztem cd E1-esben is.seniből is volt az A1ből.

a holmi "kacat"elöbb-utóbb nagy érték lesz.én ősszerakom kb. 400.000. huf-ból(ez csak az alkatrészár,az amit bontásra költöttem)az 1ik autót,azt amit te is láttál.ha mindezt meg kellett volna egyesével vennem valakiktől akkor ez biztos többszörösébe kerülne.pláne ha lehetne idehaza kapni bármit is senatorhoz/rekordhoz normális állapotban.az itt kézen forgó alkatrészek már sok-sok éve nem frissülnek.mindig ugyanazok az adásvételek tárgyai.ezért van,hogy álltalában amit én adok másnak azon csodálkoznak milyen jó állapotú,mert nem magyar..... :wacko:

pl. klíma van valakinek egyáltalán eladó amire garanciát is vállal?????????

akinek van nem adja el,vagy nem érdemes megvenni az állapota miatt,sajnos.

egy dolog birtokolni öreg autót és másik jó gazda módjára bánni vele.

én a kéknek kitaposom a lelkét(a megtett km-ek tekintetében),de megkap minden jót.....szó szerint.más dolog,hogy teljesen letérdelt a kaszni a 12 év utcán állástól.

a többi autómat nem fogtam be melózni......azok nincsenek is lelakva annyira.

más dolog.....csináltam végre pár képet én is a készülő verdáról....csak nem tom hogyan kell ide felrakni.esetleg vki segítene??????

Link to comment
Megosztás:

Vittem volna, de nem tudtam érte elmenni....

Közben megoldódott, felmentem a padlásra és leporoltam a vectra fékeket. 1.8-as A vectráé.

Imádom a szabványokat. <_<

Még betét is akad rajtuk.

Már csak a fékcső lesz kérdéses.

még a 24v-s omi nyerge is felmegy a reki gólyalábra.......a csavarfelfogatása megegyezik.más tészta a tárcsa átmérője és helyzete.

Link to comment
Megosztás:

még a 24v-s omi nyerge is felmegy a reki gólyalábra.......a csavarfelfogatása megegyezik.más tészta a tárcsa átmérője és helyzete.

Igen, tudom, írtad is hogy a felfogatás ugyanaz, ezért is gondoltam felpróbálni.

De itt hálistennek kis eltéréssel a tárcsa is egy síkba esik, és átmérő is stimmel.

Ideiglenesen jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

esetleg valakinek E2-es ajtók????????

van most egy komplett seni futómű is,de csak gyorsba...... :D

Jobb hátsó is van? Csak már nem lenne mivel elhozni. A gáztartályt már elforgattam hosszába, hogy ha lesz egy kis zsé, akkor eljöjjek a hídért, ami így befér a csomitartóba. De akkor az ajtót hova tegyem :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap előtt ismét eldurrant egy benzincső a Rekordon. Így kénytelen voltam szétszedni a benzinrendszert. Kipróbáltam a bennlévő injektorokat, és spricceltek, de össze-vissza. A hidegindító pedig egyáltalán nem nyomta a benyát. Beraktam a nekem újakat. Ezek szépen spriccelnek, de mindegyik kicsit csöpög, így kénytelen voltam visszakötni az AC-t a lekapcsoló relére, hogy gázzal ne menjen. A hidegindítóét is kicseréltem, de próba során mindjárt el is romlott: hiába kattogott, nem jött rajta benzin. Ezután alkalmaztam Pisti által ajánlottat: víznyomás ráenged a spriccelő oldalra, és 12 volttal kapcsolgattam. Kb 10 perces játék után megindult. Összeraktam, és most megy mind a négy henger. Kivi vagyok meddig lesz ez így. Még egyszer köszi a cuccokat.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap előtt ismét eldurrant egy benzincső a Rekordon. Így kénytelen voltam szétszedni a benzinrendszert. Kipróbáltam a bennlévő injektorokat, és spricceltek, de össze-vissza. A hidegindító pedig egyáltalán nem nyomta a benyát. Beraktam a nekem újakat. Ezek szépen spriccelnek, de mindegyik kicsit csöpög, így kénytelen voltam visszakötni az AC-t a lekapcsoló relére, hogy gázzal ne menjen. A hidegindítóét is kicseréltem, de próba során mindjárt el is romlott: hiába kattogott, nem jött rajta benzin. Ezután alkalmaztam Pisti által ajánlottat: víznyomás ráenged a spriccelő oldalra, és 12 volttal kapcsolgattam. Kb 10 perces játék után megindult. Összeraktam, és most megy mind a négy henger. Kivi vagyok meddig lesz ez így. Még egyszer köszi a cuccokat.

Hahh, és méghogy az injektor nem romlik el.... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.