Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Hát ha közelítőleg beépíthetőnek tűnik, akkor még az is lehet. :D

Mondjuk először legyen rendben a kocsi, és tudjam használni, addig nem nagyon akarok már extrákra költeni.

-- Szerintem, már ez a kocsi csoda járgány lesz!! :o csak a kaszni lesz a régi. Minden más lesz benne..---

Anó volt egy lada 1200 esem. belseje,motorja 1500 sa volt .. Olyan Buher autó... Sokaknak tetszett,hogy át lett alakítva.....

Link to comment
Megosztás:

-- Szerintem, már ez a kocsi csoda járgány lesz!! :o csak a kaszni lesz a régi. Minden más lesz benne..---

Anó volt egy lada 1200 esem. belseje,motorja 1500 sa volt .. Olyan Buher autó... Sokaknak tetszett,hogy át lett alakítva.....

Pont ezt számolgattam benne tegnap, hogy már nem sok minden lesz rajta eredeti. :D

De ezt szeretem. Saját igényeimnek megfelelően átalakítani, lehetőleg olyan cuccokból amik készen vannak, feltünés nélkül minimális alakítással beszerelhetők. (jellemzően az egyéb opelek alkatrészei)

A multkor a rendőr nem ismerte fel a simsonomat sem. :)

Link to comment
Megosztás:

a monza és a senator alvázban szinte teljesen ugyanaz........99.9%-ig.a hátuljában van kis változás csak.szal ha valaki csinált 4x4 senatort az megy a monzával is ugyanugy.

mondjuk az a bölcső nem sokat érhet.......legalább is amit a fotókból lehet látni.

mivel eléggé orrnehéz a 6 hengeres motor miatt ezért jól jöhet az orrhajtás kanyarban.

Link to comment
Megosztás:

a monza és a senator alvázban szinte teljesen ugyanaz........99.9%-ig.a hátuljában van kis változás csak.szal ha valaki csinált 4x4 senatort az megy a monzával is ugyanugy.

mondjuk az a bölcső nem sokat érhet.......legalább is amit a fotókból lehet látni.

mivel eléggé orrnehéz a 6 hengeres motor miatt ezért jól jöhet az orrhajtás kanyarban.

Senator_a1-003.jpg

"Der Opel Senator 4x4

Wenig bekannt sein dürfte, daß der Opel Senator A1 von der Firma Fergusson mit einem Allradantrieb ausgerüstet werden konnte. In Deutschland sind aber nur sehr wenige Fahrzeuge dieses Typs aufgetaucht. In der Schweiz wurden um 20 Opel Senator 4x4 in Basisausstattung vom schweizerischen Bundesheer als Kommandeursfahrzeuge beschafft."

Forrás: www.senatorman.de

Link to comment
Megosztás:

ok.

ezek katonai célra készültek elvileg...........szóval tudjuk,hogy létezett,de sztem nem sok élő ember lehet aki látott is ilyet.replikát meg építeni ebből elég nagy feladat lenne.

azt már nem nagyon részletezik pontosan,hogy milyen váltó,osztómű és milyen difimegoldás van elől.

az első féltengelyek legyártatása is horror pénz lenne valószínüleg..........most csinálom lassan (megint)a mechanikusan zárható difimet és a két merevhidas féltengely edzése és megmunkálása(nem kellett új féltengelyt csinálni)50 pénz lesz várhatóan.

Link to comment
Megosztás:

ok.

ezek katonai célra készültek elvileg...........szóval tudjuk,hogy létezett,de sztem nem sok élő ember lehet aki látott is ilyet.replikát meg építeni ebből elég nagy feladat lenne.

azt már nem nagyon részletezik pontosan,hogy milyen váltó,osztómű és milyen difimegoldás van elől.

az első féltengelyek legyártatása is horror pénz lenne valószínüleg..........most csinálom lassan (megint)a mechanikusan zárható difimet és a két merevhidas féltengely edzése és megmunkálása(nem kellett új féltengelyt csinálni)50 pénz lesz várhatóan.

Dokumentáld már, légyszi légyszi légyszi! :o :D

Ahogy olvasgattam neten, a Fergusson nevű cég csinálta, (így két essel) és ez is visco rendszerű volt, mint pl a vectrák.

Egyébként az egészben számomra a váltó, és az osztómű lenne az érdekes, hogy milyen volt benne.

Amúgy ez a zárható difis cucc elfér senator difiben is?

Link to comment
Megosztás:

Dokumentáld már, légyszi légyszi légyszi! :o :)

Ahogy olvasgattam neten, a Fergusson nevű cég csinálta, (így két essel) és ez is visco rendszerű volt, mint pl a vectrák.

Egyébként az egészben számomra a váltó, és az osztómű lenne az érdekes, hogy milyen volt benne.

Amúgy ez a zárható difis cucc elfér senator difiben is?

abban nem sajnos,mert kell a hely a difi mellett oldalt és ez csak a merev hídban van meg.......dokumentálni meg lusta vagyok. :D

az autót is mélykék pista dokuzta pénteken..........csinált rengeteg fotót...........neki ez jobban megy mint nekem.

Link to comment
Megosztás:

abban nem sajnos,mert kell a hely a difi mellett oldalt és ez csak a merev hídban van meg.......dokumentálni meg lusta vagyok. :o

az autót is mélykék pista dokuzta pénteken..........csinált rengeteg fotót...........neki ez jobban megy mint nekem.

Ehh, az rossz hír. :D

Pedig senator futóművet szeretnék alá.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, fen vannak a képek :)

Amint a gazdi rábolint, hogy okés már linkelve is lesz :)

Jujj, már várom! :(

Én meg ma nekiálltam átnézni a hátsó féket, meg leműtöttem az első tárcsákat, rá alakítom a vectráét ideiglenesen, mert ez így nem volt a legjobb. (vectra nyereg+reki tárcsa)

Szóval fény derült a szomorú tényekre, eddig mikor ki vontattuk az autót, a hátsó fék az kvázi nem is fogott. Ezért volt olyan ruganyos a pedál.

Kézifékbowden pedig konkrétan le volt akasztva a betétekről... :S :D :o

Mikor mindent helyreraktam kiderült, hogy miért is volt úgy, ahogy.

Ha rá van állítva rendesen a dobra a fék, akkor a jobb oldali azonnal berág, a baloldali meg beragad ha behúzom a kéziféket. Rá kell ütni kalapáccsal, akkor kienged. De a jobbos az folyamatosan szar.

Valakinek ötlet? Ez tipikus hiba vagy csak én szívok vele megint?

Link to comment
Megosztás:

Jujj, már várom! :)

Én meg ma nekiálltam átnézni a hátsó féket, meg leműtöttem az első tárcsákat, rá alakítom a vectráét ideiglenesen, mert ez így nem volt a legjobb. (vectra nyereg+reki tárcsa)

Szóval fény derült a szomorú tényekre, eddig mikor ki vontattuk az autót, a hátsó fék az kvázi nem is fogott. Ezért volt olyan ruganyos a pedál.

Kézifékbowden pedig konkrétan le volt akasztva a betétekről... :S :D :o

Mikor mindent helyreraktam kiderült, hogy miért is volt úgy, ahogy.

Ha rá van állítva rendesen a dobra a fék, akkor a jobb oldali azonnal berág, a baloldali meg beragad ha behúzom a kéziféket. Rá kell ütni kalapáccsal, akkor kienged. De a jobbos az folyamatosan szar.

Valakinek ötlet? Ez tipikus hiba vagy csak én szívok vele megint?

Dobot kéne szabályoztatni! :)

Link to comment
Megosztás:

figyu,,,,új dob+kötél+pofa aztán jó......és nem nagy ár egy jó fékért.

Mielőtt elhoztam az autót, akkor lett rajta fék cserélve, de dobra én már nem költök az tuti.

Kap tárcsát és viszont látás. Reményeim szerint komplett futóművel együtt.

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi. :o

Szép lesz ha kész lesz. :D

De az hogy van hogy ezen a jobb oldalt megy minden? Nekem a fékcső benzincső is baloldalt van.

Csak az az oldal index....

volt ilyen gyárilag.........ez is az. :)

a csöveket meg ott viszed ahol akarod,a befecsisek mind jobb oldalon mennek gyárilag.

bal oldalin az ohc-s karbisok szoktak menni.

és már kész van majdnem.......szombaton már megyek vele elvileg... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.