Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

tas mondta annak idején,hogy a 2.4 hajlamos a hordós kopásra erőteljesen.....főleg az egyes henger.igazat kell neki adnom tapasztalati úton..... <_<

szóval wookie készülj te is erre........sajnos.

Tudja mit beszél, anno még 4 hengerezett ezért favorizalta inkáb a 2.2-est !

Utolsó tuningolt 2.2-esében ültem (ascona B-ben volt) ,az pofátlanul nagyot ment....

De vajon miért az első henger kotlik meg ?

Link to comment
Megosztás:

tas mondta annak idején,hogy a 2.4 hajlamos a hordós kopásra erőteljesen.....főleg az egyes henger.igazat kell neki adnom tapasztalati úton..... <_<

szóval wookie készülj te is erre........sajnos.

Engem is ezzel riogattak mikor kerestem 2.4-et.

De miért csak az első henger?

És akkor a többi sor4 miért nem?

Link to comment
Megosztás:

az én elméletem:az első henger kapja a legnagyobb hűtést a hűtőből visszatérő vízből.és pont azon az oldalon lép be a blokkba ahol nekem el van kopva rendesen.szóval sztem ott a hengerfal jobban összezsugorodik a jobb hűtéstől mint a többi részén az 1es hengernek vagy a másik 3 hengernél.a dugó meg olyan meleg(ergo annyira tágult)mint a többi hengerben,melegíti az olaj pl.

ha csak a dugattyú kialakítása lenne felelős akkor mind a 4 hengernél ez lenne......de ahogy hallom csak az elsőnél szokott lenni.

a másik:én max. 5.000. km-enként cserélek olajat....eddig sokan mondták,hogy pazarlás.ez az első olyan motorom amit kiszedés után nem dobok ki és igy van lehetőségem jobban megnézni a belsejét.a motor még teljesen gyári volt.olyannyira,hogy a hf tőmítés is az.......gyári a lánc.....én csak karter/szelepfedél/olajpunpafedél tőmítést cseréltem rajta.....a többi eredetí volt.a lánc egyáltalán nincs megnyúlva.....a vezetői szintén újszerűek.a henger falán teljesen jól látszik a hónolás és a csapágyak mint az újak.....a tőkék nem csattogtak.....

szóval nem futott volna el alattam annyit valószínüleg ha nem bánok vele normálisan.

egyébként a reki/seni cih-ekben eredetileg 7.500. a csereperiódus... <_<

Link to comment
Megosztás:

egyébként a reki/seni cih-ekben eredetileg 7.500. a csereperiódus... <_<

Azok az olajok amiket LPG-hez ajánlanak miben külömböznek a hagyományos-tol?

Öcsém motorja is megkotlott , (csapágyas lett) szétszedtük,hengerfejben a tengely hegesztett és flexel profilozott...................................

a vezérlés hidegvágóval volt szerelve, vszinuleg nem is jol állt.. a dugók lötyögtek... csoda hogy ment !

motorcsere lesz ebben is..

Link to comment
Megosztás:

Azok az olajok amiket LPG-hez ajánlanak miben külömböznek a hagyományos-tol?

Öcsém motorja is megkotlott , (csapágyas lett) szétszedtük,hengerfejben a tengely hegesztett és flexel profilozott...................................

a vezérlés hidegvágóval volt szerelve, vszinuleg nem is jol állt.. a dugók lötyögtek... csoda hogy ment !

motorcsere lesz ebben is..

jó bele a sima normális minőségű olaj...nem kell bele a specko olaj......azért nem várd meg vele a tizenezer km-t.

van még 6 hengeresem.... <_<

Link to comment
Megosztás:

jó bele a sima normális minőségű olaj...nem kell bele a specko olaj......azért nem várd meg vele a tizenezer km-t.

van még 6 hengeresem.... <_<

eddig a kocsim önállóan cserélt olajat, kb 1000km/ litert elszort...

Koszi de most nem kell 6 hengeres,egyenlőre..

öcsém motorja 20E

Link to comment
Megosztás:

FÜRGYÉ MÁN LE ... Talán <_< tisztácska is lehetsz. :D

Na ja vissza is kell olvasni a témákat és nem csak bele irka firkálni. Végül is lényeg az , hogy minél többet irka firkáljunk.

Szóval MV 6 ha kell valakinek. Kompletten- Van rajta minden, amikor ki gyütt a gyártó sorocskáról. És ha kő valakinek a váltóka és a difike is akkor vigye. De mi előbb. Elektronika csak a mocival vihető,és nem buher tárgya.....

Ja - 160,000.- ez a km ter benne. Ára?? Pü ben -- van.

Papír?? Az vagyon és használható a KPM nél is .

Link to comment
Megosztás:

FÜRGYÉ MÁN LE ... Talán <_< tisztácska is lehetsz. :D

Na ja vissza is kell olvasni a témákat és nem csak bele irka firkálni. Végül is lényeg az , hogy minél többet irka firkáljunk.

Szóval MV 6 ha kell valakinek. Kompletten- Van rajta minden, amikor ki gyütt a gyártó sorocskáról. És ha kő valakinek a váltóka és a difike is akkor vigye. De mi előbb. Elektronika csak a mocival vihető,és nem buher tárgya.....

Ja - 160,000.- ez a km ter benne. Ára?? Pü ben -- van.

Papír?? Az vagyon és használható a KPM nél is .

ez egy nagyon frappáns hozzászólás....... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.