Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Szeretnék kérni egy kis segítséget!

Szükségem volna egy GM 24 432 680 számú relére (ködlámpa).

Sajnos nálunk csak egy bontó van és ott nem kaptam.

Üzletben pedig az utángyártottra 2000HUF-ot mondtak a gyárira pedig 2800HUF.

Nagyon megköszönném ha valaki megvenné és postán elküldené részemre. (Persze csak akkor ha az ára+posta nem haladja meg a 2000HUF-ot) Természetesen a költségeket állom.

Bontott is jó nem ragaszkodom az újhoz csak ne legyen horror ára!

Előre is köszönöm a segítséget! ;)

bármelyik relé jó kivéve az index :lol:

dobj egy címet küldök egyet postán

van egy pár feleslegbe

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, Opel Astra G 1.4 classic ködlámpa beszereléshez. A gyári kapcsoló be van már építve csak nem tudom, hogy relé ill. műszerfalizzó gyárilag be van-e építve, ha be van hol található a relé? és hol található a a ködlámpa csatlakozás?

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, Opel Astra G 1.4 classic ködlámpa beszereléshez. A gyári kapcsoló be van már építve csak nem tudom, hogy relé ill. műszerfalizzó gyárilag be van-e építve, ha be van hol található a relé? és hol található a a ködlámpa csatlakozás?

Előre is köszi

Szia!

Valószínű, hogy nincs előkészítve, mert "butított" változat.

Ha visszaolvasol, most volt leírva, hogy mi kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, Opel Astra G 1.4 classic ködlámpa beszereléshez. A gyári kapcsoló be van már építve csak nem tudom, hogy relé ill. műszerfalizzó gyárilag be van-e építve, ha be van hol található a relé? és hol található a a ködlámpa csatlakozás?

Előre is köszi

Szia!

Relé kell GM 24 432 680 számú, a bizitáblát lenyitod, és a felső sorban egy hiányzik, oda. Ez után a kijelzőn is elvileg felkapcsol a visszajelző, ha van igazság. Én hétvégén próbálom ki azt.

De ITT a vezetékcsapolás is megvan, ami majd még kell...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Relé kell GM 24 432 680 számú, a bizitáblát lenyitod, és a felső sorban egy hiányzik, oda. Ez után a kijelzőn is elvileg felkapcsol a visszajelző, ha van igazság. Én hétvégén próbálom ki azt.

De ITT a vezetékcsapolás is megvan, ami majd még kell...

Köszi a tájékoztatást, de tipus ismeretem nulla, Ha a biztosítéktáblától, a relétől ki lehet-e vinni a vezetéket és a tűzfalnál hol tudom kivinni? mert a vezetékköteges fényképen nem volt egyértelmű a kép.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, Opel Astra G 1.4 classic ködlámpa beszereléshez. A gyári kapcsoló be van már építve csak nem tudom, hogy relé ill. műszerfalizzó gyárilag be van-e építve, ha be van hol található a relé? és hol található a a ködlámpa csatlakozás?

Előre is köszi

Egy kicsit olvass vissza! Legalább három hete ez a téma ebben a topicban.

A pontos válaszhoz kellene a járgányod évjárata és motorkódja! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tájékoztatást, de tipus ismeretem nulla, Ha a biztosítéktáblától, a relétől ki lehet-e vinni a vezetéket és a tűzfalnál hol tudom kivinni? mert a vezetékköteges fényképen nem volt egyértelmű a kép.

A biztitábla mögül is ki lehet vinni, de ahhoz meg a műszerfalat kell kivenni, hogy a kábelek engedjenek. A nagy vezeték kötegből ki kell mérni, hogy melyik az a fekete vezeték, ami neked kell.

Link to comment
Megosztás:

Grat! :) A szet, hány darabból áll? :lol:

( 2 db motor+mechanika, 1 db 4-es kapcsoló, 2 db 1-es kapcsoló, és hány kábel köteg???)(egy bal első, és 2 hátsó?)

Link to comment
Megosztás:

Grat! ;) A szet, hány darabból áll? :lol:

( 2 db motor+mechanika, 1 db 4-es kapcsoló, 2 db 1-es kapcsoló, és hány kábel köteg???)(egy bal első, és 2 hátsó?)

az első ajtó köteg az marad ,az jó

2db motor+szerkezet

2db hátsó köteg

1db 4kapcsolós

3db 1kapcsolós (most így lesz 2 tarcsi 1kapcsolós)

én ezt kaptam

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/111210/DSC03735_www...ltoltes.hu_.jpg (reléhelye)

http://kepfeltoltes.hu/111210/DSC03761_www...ltoltes.hu_.jpg (feketevezeték csapolás)a géptető nyitó bovden mellett ki húzod.a vezetéket és végig viszed a kábel csatornába

1szál ki a motor térbe az jobb első ködlámpáig,barna test= 2 szál össze kel kötni a csatlakozóval,ugyan így balról is meg kell csinálni a lásd a képet.

http://kepfeltoltes.hu/view/111210/7585225...ltoltes.hu_.jpg

idb bizti 15A

A vastaggal jelölt képnél nálam van egy nagy kék csatlakozó, az mire jó? (kb 2.5*4cm-es)

Link to comment
Megosztás:

Egy kicsit olvass vissza! Legalább három hete ez a téma ebben a topicban.

A pontos válaszhoz kellene a járgányod évjárata és motorkódja! :lol:

Szia!

A MOTORKÓD: Z14XEP , Évjárat: 2008. Opel astra classic caravan twinport

Esetleg van még feleslegbe reléd?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Én az enyémben olyat nem láttam.

Az automata váltó csatija szerintem a középkonzolban van nem pedig a bal lábnál.

Igen, igazad van, hülyeséget írtam. A függönylégzsák csatija lehet esetleg? Az sokpólusú és elég nagy is, ráadásul az is kék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.