Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Igen, igazad van, hülyeséget írtam. A függönylégzsák csatija lehet esetleg? Az sokpólusú és elég nagy is, ráadásul az is kék.

Csak nem azt a pdf (Opel Astra G elektromos csatlakozói képes illusztrációval) dokumentumot nézegeted amit valaki a "data-motor"-ról töltött le? (Nekem is meg van).

Classic II-be szerintem nem raktak már függönylégzsákot, úgy ahogy a ködlámpa sincs előkészítve.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem azt a pdf (Opel Astra G elektromos csatlakozói képes illusztrációval) dokumentumot nézegeted amit valaki a "data-motor"-ról töltött le? (Nekem is meg van).

Classic II-be szerintem nem raktak már függönylégzsákot, úgy ahogy a ködlámpa sincs előkészítve.

nekem az ajtóba ott van a csati...

Link to comment
Megosztás:

Csak nem azt a pdf (Opel Astra G elektromos csatlakozói képes illusztrációval) dokumentumot nézegeted amit valaki a "data-motor"-ról töltött le? (Nekem is meg van).

Classic II-be szerintem nem raktak már függönylégzsákot, úgy ahogy a ködlámpa sincs előkészítve.

Esőérzékelős ablaktörlő sem volt, mégis ott van a reléfoglalat.

Link to comment
Megosztás:

nekünk az a nagy kerek ... ami nem a cl2 be van

de szerintem Te ezt keresed...

ebben a csatiban a 93as láb a ködlámpa :lol:

Igen ez kellene, de ez merre van a motortérben? Eddig nem láttam, igaz mindig sötétben érek haza, illetve fentről nem látom, alulról meg motortakaró van.

Gondoltam megcsapolom a vezetékeket, de akkor találtam azt a plusz csatit.

Link to comment
Megosztás:

Igen ez kellene, de ez merre van a motortérben? Eddig nem láttam, igaz mindig sötétben érek haza, illetve fentről nem látom, alulról meg motortakaró van.

Gondoltam megcsapolom a vezetékeket, de akkor találtam azt a plusz csatit.

a tűzfalon van rajta, kb a kiegyenlítő tartály mögött

Link to comment
Megosztás:

ABS-es, akkor nem is próbálkozok, köszi! ;)

Kíváncsiságból megnéztem ma az enyémet, hát ezen se egyszerű hozzáférni, valószínűleg egyéb akadályozó tényezők bontása nélkül nem lehetne lehúzni, pedig ebben ABS sincs. Plusz még ha lenne is belevaló érintkező, akkor se lenne egyszerű belevarázsolni a csatlakozóba, így én is azt javaslom, hogy belül a műszerfal alatt kell megkeresni azt a vezetéket, és külön kivezetni valahol, valószínűleg én is így csinálnám (lehet fogom is, ha sógorom is úgy dönt, hogy neki is kell az övébe :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

~120km-en belül jobb és bal H7-es izzóm is kiégett. :lol:

nappali menetfény!.a megoldás.

amelyik izzóra rá van írva +50 fényerő az túl van veszítve és hirtelen hő változás okozza ezeket a hibákat nekem is voltak már ilyen hibáim.pedig és osram izzót használok,régebbi szériák jók voltak.

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsiságból megnéztem ma az enyémet, hát ezen se egyszerű hozzáférni, valószínűleg egyéb akadályozó tényezők bontása nélkül nem lehetne lehúzni, pedig ebben ABS sincs. Plusz még ha lenne is belevaló érintkező, akkor se lenne egyszerű belevarázsolni a csatlakozóba, így én is azt javaslom, hogy belül a műszerfal alatt kell megkeresni azt a vezetéket, és külön kivezetni valahol, valószínűleg én is így csinálnám (lehet fogom is, ha sógorom is úgy dönt, hogy neki is kell az övébe :lol: ).[/quote

http://kepfeltoltes.hu/111215/dsc00278uf_w...ltoltes.hu_.jpg

ezen látszik hogy kilehet borítani a bizti táblát és csak egy próba lámpa kell hozzá.és már tudod is hogy melyik az a fekete vez amit a kapcsoló jelet ki adja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.